Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ірина
Чи мають право на 20% доплату з січня 2010 року педагоги-організатори
Микола
Пане Міністр! Заберайте торбу та їдьте додому, бо Ви не керуїте міністерством, а працюєте як гастролер Львів - Київ. Ваші спеціалісти наробили з цим підвищенням з.п лише шуму та клопоту. Розгоніть ту шарашкину контору й самі йдіть геть. Не знущайтесь з ОСВІТИ. СОРОМ ЗА ДЕРЖАВУ З ТАКИМИ КЕРІВНИКАМИ,
Тетяна, Львівська обл, м. Миколаїв
Низька зарплата бухгалтерів,ставка головного бухгалтера на рівні вчителя 11 категорії (10 т. р.) та повна незахищеність зі сторони держави. Бухгалтери не мають виплат за вислугу років, не належать до державної служби, не мають гарантованих надбавок, як педагоги чи бібліотечні працівники. Всі додаткові виплати стимулюючого характеру залежать від коштів місцевих бюджетів та чи погодить фінуправління. Законодавча база змінюється майже щоденно, обсяг роботи зріс в десятки разів, систематичні перевірки, максимальна відповідальність за будь-яке порушення. Оплату праці прирівняли до прибиральниці. Закінчиться терпець бухгалтеру - відчує педагог, керівник, учень. Ми також хочемо, щоб нас почули!!!
Оксана
Працюю у коледжі викладачем, належну мені надбавку за січень не отримала. Бухгалтерія пояснила, що не отримала наказ МОН та нової тарифної сітки, згідно яких можуть здійснювати оплату праці. Заробітна плата за січень відповідає заробітній платі травня 2009 року, оскільки індексацію також не провели. Відповідь бухгалтерії: все перерахуєм! коли? чекаємо вказівки! Виникає питання: про який престиж ми говоримо?
Марія
працюю бухгалтером у відділі освіти .Зарплата менша ніж у вчителя -спеціаліста ,хоча теж маю вищу освіту .Чому нам теж недати ту надбавку ? Педагоги жаліються .що так важко працюють з нашими дітьми ,але чомусь для того щоб дати своїй дитині знання я мушу давати її на індивідуальні заняття до вас любі педагоги за окрему плату (30 грн за годину ) хоча це ваша робота і за неї вам оплачує держава .Це нам батькам треба давати надбавки.
Татьяна
а у нас директорам и завучам прибавили , но только на их ставку, а за часі не доплачивают- считают совместительство.. учителям оплатили на всю нагрузку, теперь они получают больше администрации.. ;))
Володимир, м. Очаків, Миколаївська область
Працівники районних методичних кабінетів "вчителі вчителів", які завжди прирівнювалися до педагогічних працівників ніяку надбавку не отримали. Педагоги з сільських шкіл не вірять, що у нас така мізерна заробітна плата. А головні спеціалісти (інспектори), начальник відділу (управління) освіти - не педагоги ? Це, що черговий ляпас з боку некомпетентних державних чиновників? Риторичне питання: "Коли закінчаться ці жарти і освітою почнуть керувати кваліфіковані фахівці ?"
Елена, Луганск
Какое это повышение з/п, это очередное надувательство! Как идет начисление этой надбавки: учителю не пересчитывается ни кружковая работа, ни классное руководство, ни проверка тетрадей, ни выслуга . Если увеличивается з/п , то автоматически должны увеличиваться все начисления, а нам начислили копейки!!!
Василь
За 30 років роботи в позашкільному навчальному закладі не пам'ятаю, щоб підвищували з/п педпрацівникам, а про нас "забували". Адже ми також педпрацівники і також надаємо освітні послуги. Мало того, що нас "перевели" на місцевий рівень фінансування, оплата погодинна значно нижча ніж у педпрацівників шкіл, категорійний підхід відсутній(лише розряди)і т.д. і т.п., так уряд "підсунув" для нас ще один "стимул". А де ж рівність та справедливість??? Дуже "вєліка падяка" вам, шановні панове міністри від імені всіх позашкільників, а може вже й позадержавників Україниза таку щиру турботу!!!
Ірина
Працюю вихователем в учнівському гуртожитку, доплати не отримала.На томість отримали надбавку майстри виробничого навчання, які навіть не педагоги.Складається враження, що закон складала не досвідчена людина , або ж дуже розумна.Адже зарплату підняли і дуже великий процент зекономили.
технікум
Ми згідні з старшими майстрами та методистом м. Нова Каховка.. У нас в технікумі надбавку у 20% виплатили керівництву, викладачам та майстрам, але зняли виплату з індексації.Зав. відділками, які відповідають за навчально - виховну роботу зараз отримали меньше, ніж викладач 2-ої категорії. Справедливо ? ЦК Профспілки до проекту постанови Уряду стосовно встановлення надбавок педагогічним працівникам , Лист від 27.11.2009 № 02-7/507 «ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, розглянувши проект постанови "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2009 р. №1130", наполягає на необхідності встановлення з 1 січня 2010 року надбавок у розмірі 20 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати) всім категоріям педагогічних працівників »
методист
а чому мовчить профспілка? за що ми їм платимо? і куди можна постукати, щоб нас почули?
старші майстри та методист ВПУ м. Нова Каховка
Постановление КМ о надбавках 20 % работникам образования не продуманное и несправедливое. Мастера производственного обучения получают надбавку а старшие мастера, наиболее опытные работники под руководством которых они работают, не получают! Все это вносит разлад в отношения между педагогическими работниками коллектива. Нельзя в угоду выборам переступать через людей.
Справедливость
Я не знаю кто получил надбавки, но нам, в Донецкой области, в январе никаких надбавок не дали!
Лідія
Люди добрі! Хіба ж справа тільки в грошах? В отих копійках? Дали надбавку, забрали індексацію! Принизили гідність, скривдили тих, хто виховує майбутнє нашої України. Чи буде ображена людина працювати творчо, з наснагою? Таке враження, що постанову готувала людина далека від навчальних закладів, вона не знає штатного розпису. Документ готувався похапцем. Невже Юлія Володимирівна не розуміє, що своєю постановою вона втратила не одну сотню тих, хто віддав би за її кандидатуру свій голос!
Наталія, вихователь гуртожитку ПТУ
Другий день не можу заспокоїтися у звязку з цими надбавками.Вихователям груп продовженого дня треба піднімати "престижність" посади, а от тим, хто з15 до 24 години в гуртожитку з "дорослими" дітьми працює - не заслужили.Якщо інші мої колеги можуть мати надбавки за зошити, класне керівництво,т.п. , що може мати вихователь, працюючи у другу зміну і, переважно, з важкими, а часто і з ЗПР дітьми.Для чого тоді всі перевірки, атестації, вища категорія, коли на зарплату в 1100 можна жити тільки тиждень?
соц.пед.
Ну, колеги, не жили ми добре - нема чого й починати. Почекайте, пройдуть вибори - про ті надбавки всі забудуть . По великому рахунку, вони , ті 20 відсотків нічого не змінять, тому що для нормального життя вчительські копійки слід збільшувати в рази, а кількість педагогів в ті ж рази зменшувати. Тут варто згадати Володимира Ілліча - "лучше меньше да лучше", а ми -за старою російською приказкою - "много да дурного" Що ви, за ту надбавку будинок побудуєте, чи автомобіль (хоч народний) купите? Вам на нього збирать треба 200 років - стільки не живуть. А чинуші при владі за рік бімери купують і за кордон увідпустки їздять, а ви на городах спини гнете і ще розмірковуєте - бастувать чи почекать?
Ванда
Чому надбавка не стосується педагога організатора ?
Наталья
я работаю учителем логопедом в городском логопункте при ГОРОО, с 1.01.2010 мне начали выплачивать надбавку за престиж работы, а с 1.09 2010 выплачивать перестали, говорят не положено. Причину не объяснили. Почему не выплачивают, если есть Постановление Кабинета министров 1130?
Коментувати
Завуч
Цікаво, чому соціальні педагоги не отримують підвищення? Адже як неблагополучні сім"ї відвідувати. займатись превентивним вихованням і тому подібним. то все спихають на них. А це що не виховання? Хіба вони не є учасниками навчально - виховного процесу? чи можливо їх роль тут набагато менша, ніж шуільного бібліотекара?
Вчитель
А вчитель - логопед це хто.За нас теж забули. Ось тобі і на.