Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
директор школи, стаж роботи 40 років
Хоча уряд постійно твердить про свою демократичність, але складається враження до влади повернулись комуністи, бо тільки вони експерементували над власним народом. Зазначу, що нічого подібного про зно і дпа я не чув на розширеному засіданні кабінету міністрів України 5 жовтня 2009 року, на якому я мав честь бути присутнім. Обіцянки одні, а діла протилежні.До яких пір директори шкіл будуть відповідати за проведення зно, чому необхідно на проведення зно відправляти попо 6-10 вчителів, зріваючи уроки. Невже пан Вакарчук не читав закон України "Про освіту", яким забороняється відволікання вчителів від занять. Невже міністру невідомо, що школярів постійно залучають до різноманітних акцій, які проводяться під час уроків. А проводити такі акції під загрози епідемії - це злочин.
Завуч
Взагалі дивуєшся нашим чиновникам.Ніякої системи. Чому перед початком нового навчального року немає чіткої системи :що? де? коли? Чому за 4 місяці всі дізнаються що ДПА в 11кл. не буде? Чому серед навчального року плани щодо ДПА, ЗНО змінюються по кілька разів, і ти не знаєш, що буде завтра,і учні тебе запитують про ДПА, а ти не знаєш, що відповісти, бо в нас спочатку сказали, а потім - подумали. А що робити 9 - ти класникам, які до цих пір без підручників. Останні ще продовжують надходити, надіємось до травня отримаємо. Перш ніж починати "реформу " освіти, необхідно створити базу, а потім експерементувати і над дітьми, і над педагогами. А мамі випускника раджу заспокоїтись. Того року мене теж лихоманило, але ми здали ЗНО, вступили до ВУЗу (хоча дуже потріпали нерви через пільговиків і тих хто лише створював черги).
ВЧИТЕЛЬ І МАМА ВИПУСКНИКА
я мовчу про нашу заплату, про непомірні вимоги і висмоктані з пальця правила, але ПОВЕРНІТЬ ШКОЛІ МОЖЛИВІСТЬ НОРМАЛЬНО ПРАЦЮВАТИ! ми втомились від постійних директив!щодня нові умови і правила! коли нарешті чиновники ерестануть присилати безглузді вказівки!
ВЧИТЕЛЬ І МАМА ВИПУСКНИКА
Підписуюсь під усіма висловами своїх колег. Я мама цьогорічного випускника і з вересня мене лихоманить, адже Я -ВЧИТЕЛЬ І НЕ МАЮ МОЖЛИВОСТІ ЗАПЛАТИТИ БАРИШІ ЗА ВСТУП! була одна надія на чесне тестування, але в цьому році вузи збунтувались, добились від МОНУ "пільг" деяким категоріям вступників, а МИ- ВЧИТЕЛІ ЗНОВУ ПОЗА ГРОЮ! ШАНОВНІ МІНІСТРИ! схаменіться, ми зберем всіх випускників з Україниі приїдемо ВИМАГАТИ СВОГО!!!!!
Директор сільської школи
Я працюю у школі уже 30 років, але такого безладу іще не бачив. Скільки можна експериментувати над школою. Невже наша освіта найгірша у світі, щоб потрібно щось шукати нове або краще. Наша освіта сама найкраща, тільки неповинні допукатись до керівництва освітою бездарні люди, люди, які взагалі далекі від школи, які не були не одного разу на уроках. Тоді все буде добре. Закликаю! Не знущайтеся над дітьми!
Сільський вчитель
Я теж класний керівник 11 класу і мама десятикласника. Давайте заспокоїмся. Вкладиші можливо виписати за 2 дні - ще й время залишиться. Випускний буде на відмінно! Діти дорослі, самі все розуміють. треба трошки раніше починати підготовку. Контрольні легше здавати ніж нікому не потрібні вже випускні іспити. Корекція оцінок в одинадцятому класі в кінці року виглядає смішно. раніше треба було. Всім нам успіхів!!!
Вчителька
Доню, а ти не здогадалася, навіщо все це зроблено. Вища освіта у нас це бізнес і непоганий, дивлячись на те, на яких машинах їздять і як одягаються і де живуть викладачі цих вузів. А ти зі своїми знаннями і "безвозмездно, даром значит". Вони, у владі пропихнуть що завгодно, тільки би залишити собі шпарку для прибутку. Тому я свою дочку не терорезую навчанням. Все одно платить, Бо, якщо вчить все, то це треба покласти своє здоров*я. Бажаю тобі успіхів. Хай БОГ тобі допоможе. Бережи здоров*я
Ученица
Мне очень обидно и тяжело. Я не знаю, успею ли приготовиться к контрольным. Как успеть..просто незнаю. Ну почему они не выдали точных учебников..по которым готовиться? ну как за 4 месяца приготовиться к ним и сдать на отлично? Всю програму с 8 класса просто не осилю. Я учусь, 11 лет работаю, чтобы получить медаль. А кому она будет нужна? Сейчас старательно готовлюсь к ЗНО, сдаю 5 предметов.Если не поступлю на государственную форму образования, денег у родителей нет. Не поступлю -- пойду в ПТУ учиться. Спасибо уважаемое Министерство Образования!
Вера
В каких странах Евросоюза учитывают средний балл аттестата при поступлении в высшие учебные заведения?
Анастасия
так, я что-то не поняла, ЗНО будет или НЕТ?
Директор
Шокова новинами про державну підсумкову атестацію. Чому кожого року змінюються правила гри? Чому кожного року нові нормативні документи про ДПА, нові підручники? Шановні чиновники! Вам треба повернуться до школи. Ви все забули!
Наталя
А як же бути із випускними вечорами? Коли діти встигнуть і карантин відпрацювати і до такої знаменної події в житті підготуватися? Перш, ніж щось експериментувати, треба добре все обдумати, бо складається враження, що наші діти експериментатори-новатори. Не треба забувати, що сьогоднішні учні шкіл - це наше майбутнє. Ото таке воно і буде - експериментальне!
Інна
Хто вам таке сказав, що ЗНО - це не клопіт вчителів? А чи не освітяни організовують проведення тестування, підвіз учнів до пунктів, реєстрацію в кінці кінців. Це саме ми клопочемось, щоб усе пройшло на достатньому рівні. так коли ж нам все встигнути зробити? Жах, безлад, свавілля влади!!!!!!
Классный руководитель выпускного класса
Я тоже параллельно являюсь заместителем директора по воспитательной работе, поэтому хорошо себе представляю во что выльется это милое предложение - в пятницу "Последние звонок, а в понедельник "Выпускной", а в промежутке еще и выписать вкладыши к аттестатам. Мы конечно, как всегда будем делать все что от нас зависит, но сколько еще на нашем ПРОРВЕМСЯ будут прорываться, те кто должны хоть иногда задумываться о том, как их "гениальные планы" будут реализовываться?
Классный руководитель выпускного класса
А оценки за семестр и год вы когда собираетесь детям объявлять? У них ведь еще есть право на их коррекцию. Как вовремя у нас приходят документы мы все знаем, интересно когда они придут в этом году? Когда будем выписывать вкладыши? И как можно организовать два грандиозных мероприятия в такой промежуток времени??? То что отменили аттестация я поддерживаю, но не знаю что ожидать от контрольных, задания к которым будут присланы Министерством?
заместитель директора по УВР
Мы каждый раз уповаем на лучшее будущее, надеемся, что завтра будет лучше, чем вчера и часто забываем о том, что это будущее ходит рядом с нами. Оно смеется и огорчается, радуется и плачет... Это наши с Вами дети! Дорогие коллеги, что же остается делать...? Закусить удила и снова погрузится в работу. Я точно буду делать все возможное, что бы им было легче, горы сверну а сделаю. Я хочу видетьсвое будущее счастливым. Всем желаю терпения и мудрости! ПРОРВЕМСЯ!!!!!
Теж класний керівник
Чого ви так розпереживались? Ви за себе переживаєте чи за дітей? Це ж їм зробили полегшення.Скільки ще можна було здавати нікому не потрібні екзамени, оцінки з яких навіть не враховувалися. А випускний для дітей і вони завжди будуть раді його провести. ЗНО винесене за межі школи і це правильно. Чому вчителі мали вести дитину за ручку писати ЗНО. Тепер хоче пише, хоче ні, атестат він вже отримав. А за ваші "предварительные заявления на летние отпуска" таке враження , що ви ще в радянській школі працюєте.Спитайте свого вчителя правознавства які ви маєте права.
Учитель, классный руководитель выпускного класса
Боже, дочитала материал до конца и прослезилась. Так это что, 28.05. - последний звонок, а 31.05 - выпускной??? Или свести эти два самых важных в школе праздника в один? А может вообще решили не делать выпускной? И этой радости давайте лишим наших детей??? Те, кто это придумал, представляет как можно за субботу и воскресенье выписать детям вкладыши к аттестатам? Или об учителях можно как всегда подумать в последнюю очередь? А кто то вспомнил о том, что дети имеют право на коррекцию семестровых оценок, а на это необходимо время? О чем вообще, кроме своего личного брюха думают в нашем министерстве? Такого бардака в образовании не было никогда...
Учитель, классный руководитель выпускного класса
Так, с экзаменами приблизительно определились, хотя такое решение вызывает тоже ряд вопросов. Например - кто будет составлять задания для контрольной и т. д. Но теперь хотелось бы получить ответы на вопросы о выпускном вечере о последнем звонке, о сроках выдачи аттестатов зрелости. Это очень важные вопросы для детей, их родителей и учителей, которых уже сейчас заставляют писать предварительные заявления на летние отпуска. Не могло бы наше "Всемиуважаемое" правительство ответить на эти вопросы в комплексе, а то мы ощущаем себя как на пыточном столе.
Ольга
Как раньше всё было предсказуемо, окончание учебного года - 25 мая, экзамены - в июне, выпускной бал - обязательно. А теперь как на американских горках: то тесты в мае, то экзамены уже не нужны, конец учебного года непредсказуем, выпускной бал - атавизм. Развалили всё, теперь взялись за школу.