Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
FoREach
Может у кого-нибудь есть сканер и учебник из списка отсканируйте и оставте людям ссылку. Нужна ВАША помощь!
tasya
Нам тільки що видали підручники....де це бачено щоб підручники отримували на середині навчального року??????????????????
Анастасия
Действительно О, Світа! Світа, дайте нам учебники! Имейте совесть! Наши родители сдают деньги в школу на разную чепуху вроде ремонта, т.е. помогают почему-то Вам! А Вам что наплевать на нас? Дети хотят учиться.....Завтра мама пойдет ксерить книгу по украинскому яз. На сайте не Вся.(Заболотного).
бабенко аня
основи здоровя 9 клас Воронцова Пономаренко
Рома
Сайт супер
ЮЛЮСЬКА:
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ МІНІСТРУ ОСВІТИ: +380956540184
Оля
Будь ласка виложіть повну книжку! Я учениця 9 класу живу в невеличкому містечку, в якому досі немає деяких книжок! А як я маю здавати екзамени??? Конспекти це добре, але все-таки потрібні книжки! Міністерство не дбає про нас, хоча хоче висококваліфікованих спеціалістів!
teacher
ало! хтось з освіти нас чує? ДАЙТЕ ПОВНІ ТЕКСТИ КНИЖОК!!!! Реальних в школах немає - дайте хоч віртуальні. Екзамени скоро , а учні книжок і не бачили. Це така безкоштовна освіта?
Белла Рідл
хм...а в нас російської зовсім немає...в нас фізико-математичний ліцей...і трудового немає,але гади-фіз-ру поставили 3 рази в тиждень(
Белла Рідл
а мені класно без книжок...сенс їх тягати, якщо в школі ми їх навіть не дістаємо...але,тепер про головне:в кого є білетники в електронному варіанті за 9 клас.І взагалі,є вже білетники за 2010 рік?Мені треба:українська,англійська,географія,біологія й математика...Саме головне з англійської та з географії)))
Маська
НАРОД, З НОВИМ РОКОМ!!!!
ЮЛЮСЬКА
А у нас є майже всі підручники, крім алгебри і геометрії !!!!
учениця
А у нас є уже 12 книжок ,але вчителі кажуть що по таких підручниках важко навчатися ,і багатьох тем там не має.
Сергій, Волинь
В НАС ДОСІ НЕМАЄ ПІДРУЧНИКІВ З ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ, ХІМІЇ, ОСНОВ ЗДОРОВ'Я; ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА ТІЛЬКИ НА ПОЛОВИНУ КЛАСУ. БУДЬ ЛАСКА, ХОЧА Б ПІСЛЯ ЗИМОВИХ КАНІКУЛ ДОСТАВТЕ ПІДРУЧНИКИ!!!
Учень Здолбунівської гімназії. Рівненська область.
Капец. Тут немає книги з основ здоровя по якій ми учимося в школі. Книг мало додому не дають. На уроках читаєм і нічого не запамятовуєм. Хоть би тут думаю виложили та ні тут нема і що робить? Куплять не хочу.
е.м.п.
О............ незнаю як інші але я скоро звик що книжок нема! це вже не в перше! Але 1 радує є звідки матеріал брати........ хоча книжки за старою програмою застарілі, зате там білш ясно розповідаесться...! ( Бажаю всім щастя в навчанні! )
Сашок
Дайте уже наконец параграфы тут все!! Книжки вроде почти все пришли, но тут тоже полезно иногда видеть книги!!!
Валерик!!!!
Семестр кінчається а у нас досі ще старі книжки!!!!
Александр
Помогите нам СЗШ№306 ещё не пришли 5 наименований книг и то сейчас по некоторым которые выдали делимся на троих человек, а уже декабрь и c этих предметов экзамены сдавать о чём думает министерство?
Анюта
прикиньте нам пришло 10 книг на три 9 класса по англ-яз!!! и как нам темерь учится!!!