Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вася
сайт супер все что надо оно есть
сергій
дітям потрбен весь підручник а не його перші параграфи. В школі мого сина підручників для 9 класу обмаль .Купити 7-8 підручників жителю села неможливо.
Рома
Іван цілком з тобою згоден гавно одне ставлять! мені треба алгебру мерзляк нафіг мені той бевз? ставите так ставте всі книги
halS!
To Рома: вы чё?))
Коментувати
Іван
Та пішли вони всі в одне місце... Це так получається, що підручники яких нікому не потрібно вони розміщають, а ті що потрібно не розміщають. Дякую! Мені потрібно два підручника з хімії Буринська і з географії Гілецький, а їх тут немає.
Александр
Переводите все учебники в электронные и не будет проблем с доставкой, ............ да и дети в начальных классах не будут страдать от защемления позвоночника!
Лиза
Добавте пожайлуста Английский язык 9 класс Алла Несвит
Максим
Прошу викласти хоча б першу частину підручника Хімія 9 клас, автори Буринська, Величко!!!
Маряна
Англійська мова Карп'юк О.Д. добавте другу частину ,будь-ласка!!!!!!!
вова
тупий сайт
богдан
біологія
сергей +0990699587
учебники дали недавно ( Крим) ещё 16 апреля придумали пробный экзамен по алгебре
Тарас
Народ будь-ласка дайте силку на сайт де є білети з географії біології та історії будь-ласка!! а то скоро екзамени здавати!!!!1
Лола
я имею ввиду что англ. яз. незя покупать -- там может быть липовое. а так-- украинский(дитктанты), билеты по геогр и биол вышли, ждем пока появитса на книжных рынках матем. и англиский
Лола
В Киеве, на рынке Петровака можно купить -биология(25 билетов с ответами) -география(28 билетов с ответами) -збирник диктантив Авараменко для держ. пидсум. атестации(100 текстов) или скачать геогр. и биол. с сайта министерства освити и науки. екзамен по матем.(Бурда и др.) еще не вышла. ждем! англиский - еще не известно что будет! ничего не покупаем. САЙТ МИНЕСТЕРСТВА http://www.mon.gov.ua/
Дорослий
Не розумію 2 речей: Ну чому люди думають, що це сайт міністерства і що власники сайту мають можливість оприлюднювати навіть те, чого й у міністерстві немає? Чому в нас такі діти безграмотні (роблю висновок, читаючи коментарі)?
Віталій
А не має алгебри авторів Бурда та Тарасенкова???
Ирина
Выложите пожалуйста ІІ раздел (Основи художньої культури) учебника "Художня культура 9 клас" автора Масол Л.М.
Валерія
Де, можна знайти екзаменаційні білети з математики та біології для 9 класу, підкажіть будь ласка))
Ілона
Ні, нам слава Богу дали всі книги, але не зразу!!! Вже майже кінець навчального року, а білетників ще досі не має. Як це пояснити??? Це ці чортові вибори!!
Маша
шукала ікзаминеціонні білети і зайшла на цей сайт)...прочитала коментарії)...везе деяким...у нас взагалі не має ще 2 книг...(...и як нам здавати екзамини???...і ще ВОНИ хочуть щоб майбутнє (тобто ми, юне покоління) було освідчене...(............а сайт непоганий...)))