Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олеся
Ми отримаємо підручники на Новий рік, під ялинку в подарунок від Діда Мороза!
саша
А ПРАВДА ЩО З НАСТУПНОГО ПОНЕДІЛКА В ШКОЛУ
Алина
Неужели в нашей стране нашему правительству наплевать, что дети хотят учиться? Выдайте наконец-то учебники ученикам 9-х классов, им в этом году экзамены сдавать!!!
Іра
а здається хочуть дванацитирічну систему відмінить(тільки ми ще її будем проходить) виходить ми як подопитні кролікі з першого класу(
Олександра
Людоньки, завантажте підручники повністю!!! Діти дуріють, сидячи вдома. Нехай краще вчаться!!!!!!!!!! Тим більше, що невідомо, коли ж вони ці підручники взагалі отримають. Минулого року останній надійшов в травні!!!!
олена
мало того , что нет учебников до сих пор в 9 классе, так еще и 3 недели карантин. Что делать и как быть с детьми, у них же выпускные экзамены. Хотя бы на сайте учебники разместили полностью, хоть алгебру и геометрию, физику и биологию, как можно учить эти предметы, если нет книг?
Станислав
хм..... у меня такое чувство, что экзамены будем в августе сдавать!!! А всем по барабану потому, что это не им надо будет догонять материал!!!!!!! а чиновники наши только и умеют, что карантины оглашать!!!!!! и ещё, не факт, что 23 числа карантин закончится....... одним словом, учится нам не 12 лет, а от 13 до 20!!!!
Рома
навіщо нам карантин ?????????
Рома
програма ужасна!!!!!!!!
Алёнка
Да это точно=)) Для Рома:
Коментувати
ЗАбив!!!
Досить книжок не було,так ще й карантин,а екзамени за нас хто буде здавати??????
влад
цікаво чому не всі всі автори є в наявності???
Українка!!!
Чому не оновлюють біологію????
Катя
Ситуація з книгами просто жахлива.Можливо хтось хоче поступати після 9 класу.На думку міністерства ми повинні самі їх купувати.
Томаш
Блін, це нормально коли книг нема вже 3-тій місяць? Є лише біологія, геометрія (і то на 7-9кл.), історія України, українська мова і хімія. Інтересно як ми екзамени здамо, а тут ще й обласна перевірка!!! А комусь і до олімпіад готуватися!!! І як?????
qqq
Та вам всім добре. А в нашій школі дали нам лише 6 книжок нових.
Учениця
Таке відчуття, що програму для нас складали повні л**и!Друка чверть, а підручників є ледве половина.Справжній ідіотизм!
валік
я такій радий шо в мене вже є 11 книжок нам дали вже ))))))
Громадянка
Дайте параграфи на другу чверть!!! Майте совість!!!
Юля!
я замість книжок тепер перед компом сиджу, параграфи вчу. Скоро в окулярах прийдеться ходити!
Юля!
Я так розумію, що підручники нам дадуть як завжди на Новий рік, в подарунок під ялинку... А на передвиборчу агітацію бабки в країні є, а як дітям на книжки то фіг.. ну дякую...