Скандал в Артеці: співробітники вимагають звільнити гендиректора

Співробітники МДЦ "Артек" вимагають від влади усунути з посади нинішнього гендиректора у зв'язку зі зловживаннями на посаді

Скандал в Артеці: співробітники вимагають звільнити гендиректора

Про це вони заявили на прес-конференції в Києві, повідомляє УНІАН. Співробітники також вимагають провести відкритий конкурс на заміщення посади гендиректора.

Крім того, вони хочуть затвердити міжнародну наглядову раду "Артеку", що складається з артеківців різних країн і поколінь, як орган контролю громадськості за всіма аспектами діяльності "Артеку".

Як розповів лідер неформального міжнародного товариства "Артек" Ігор Степанов, на території табору ведеться приватне будівництво, а на сесію Гурзуфської селищної ради винесено питання про відчуження частини земель.

"Найголовніша проблема – це те, що під загрозою земля, цілісність табору. На території йде незаконне будівництво, будівлі, призначені для використання суто з метою діяльності "Артеку", роздаються лівим фірмам, реконструюються під торгові заклади", - сказав він.

Керівник режисерсько-постановочної групи продюсерської служби МДЦ "Артек" Тетяна Чайковська заявила, що діти, які відпочивають в "Артеку", "залишаються голодними, недоглянутими і незадоволеними відпочинком".

Вона стверджує, що їдальням видаються прострочені продукти харчування в індивідуальних упаковках, а самі продукти купуються за завищеними цінами.

"У вожатих 5-денний робочий тиждень по 8 годин на день, отже, у суботу і неділю вони всі офіційно вихідні, а діти належать самі собі", - зазначила Чайковська.

За її словами, якість педагогічних програм у таборі падає, кількість гуртків зменшується, багато традиційних фестивалів не проводяться.

Чайковська також розповіла, що прогулянкові катери "Артеку" перевозять сторонніх, автотранспорт і структурні підрозділи використовуються для забезпечення приватних заходів – весіль, днів народжень.

"День народження президента Віктора Януковича було також забезпечено за участю міжнародного дитячого центру. Близько 30 красивих представницьких автобусів було задіяно в цьому заході, хоча за офіційними паперами вони проводили екскурсії для дітей", - повідомила вона.

Крім того, зазначила Чайковська, попри брак службового житла для співробітників, перший поверх гуртожитку "Кипарисове" переобладнали під супермаркет.

Художній керівник дитячого табору "Річковий" МДЦ "Артек" Ірина Суліковська, у свою чергу, зазначила, що в гуртожитках "Артеку" проживають люди, які не мають жодних трудових відносин з дитячим центром.

"Доходить до такого абсурду, коли постійні співробітники "Артеку", не маючи житла, змушені за плату наймати у цих людей житло", - додала вона.

Освіта.ua
18.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ксения
Про выходные у вожатых в субботу и воскресенье, и 8-ми часовой рабочий день, - полная чушь!!! Вожатые всегда на отряде и детей никто не оставляет - это полная ложь которая чернит должность вожатого!!!!Педагоги 21 день на отряде все трое, лишь изредка дают друг-другу отдохнуть на пару часов или на день, когда нет особенно важных мероприятий!За жизнь каждого ребенка несут ответственность находясь с ними с 7-30 до 23-00, а в ночное время обязательно следит ночной дежурный, водят днем за ручку и 21 день смены стают роднее чем родители!!! Мне очень обидно, что в этой статье в прямом смысле нагло врут и чернят именно вожатых! А по поводу их неоплаченного полного рабочего дня (который составляет не 8, а 24 часа в сутки) и выходные (которых НЕТ) продукты, посторонних на территории, застроек и использования ресурсов лагеря в коммерческих целях - все правда!
Ксения
к сожалению большинство изложенной выше информации, правда(((( Полностью поддерживаю идею выбора Генерального директора через конкурс!
Маша
Боже,что за кошмар! Мне не верится,что этот беспредел происходит в Артеке!
Елена
Ни фига себе!