Навчальні заклади столиці готові до опалювального сезону, - КМДА

Про це повідомила начальник головного управління освіти і науки Оксана Добровольська

Навчальні заклади столиці готові до опалювального сезону, - КМДА

"Теплопостачання у столичних начальних закладах контролюватиме спеціально створена робоча група. Якщо під час опалювального сезону в закладах освіти виникатимуть проблеми з опаленням, їх буде оперативно ліквідовано", – зазначила Оксана Добровольська.

Вона також зауважила, що основні роботи з підготовки закладів освіти до осінньо-зимового періоду відбулися влітку. До початку нового 2012-2013 навчального року було здійснено капітальні та поточні ремонти навчальних закладів: відремонтовано дахи, фасади, мережі гарячого та холодного водопостачання, модульні індивідуальні теплові пункти, а також здійснено повірку вузлів обліку теплової енергії.

Загалом на підготовку закладів освіти до нового навчального року у бюджеті міста передбачено 76,7 млн. грн., а на виконання заходів із підготовки навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період виділено 25,7 млн. грн.

Освіта.ua
08.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Скептик
Ждем с нетерпением нового «отопительного» сезона! Даже шубы приготовили!
Вчитель
Для Скептик: А у нас усе розрито, котли ще не завезли, батареї не під'єднані. Головне, що Табачник відзвітував, що школи готові до опалювального сезону на 100%
Коментувати