Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель с Крыма
Сегодня была в бухгалтерии. Порадовали что в октябре поднимают зарплату- высшая категория на 34 гр....
Нещасний вчитель
У Вінниці була пані Герман. Коли сказала за зарплату у 3000гривень, зал загудів. Вона була "шокована "тим, що зарплата в більшості учителів 1600грн. Сказала, що передасть президенту
55555
Для Нещасний вчитель: Щоб пані Герман незнала який сьогодні день!!!!
учитель
щоб не лише вона незнала, але і всі, хто вважає,що все шито-крито......
Коментувати
учитель без грошей
Ой.не знаю куди гроші дівать.В Чернігівській області до дня Учителя отримала 100 гривень.Багато???!!Це частина авансу за вересерь.А після виборів кажуть буде великий ПШИК!!!!!!!!!!!!!!!
Вчитель
Для учитель без грошей:
Вчитель
Для учитель без грошей: нам взагалі дали 0,000000000000000000000000
Igniss
В Миколаївській області, Вознесенського р-ну вчителі взагалі без премії до свята. Та ще й у суботу ( ВИХІДНИЙ день) вчителі сіл повинні їхати до района за власний кошт зі своїми квітами на концерт "До Дня вчителя" !!! Нахабству немає меж!!
Коментувати
Маша
А про премию ко дню учителя уже никто и не помнит... Зато за свой счет выгнать, снять все надбавки аж бегом! Как Кровосися Боженьки не боится? За брехню и издевательство когда-нибудь прийдется ответить. Мы уже не одного премьера пережили, и это ничтожество переживем, а вот ему, его детям и внукам такое аукнется, пусть на спрашивает тогда за что.
DR
Ой, щось не віриться )))
Наталія Стефанишина
Дякую ВАМ !
учитель
ПО ВСЕМУ ВИДАТЬ - ВЫБОРЫ БЛИЗКО!!!
учитель
ЭТО Ж СКОЛЬКО ЧАСОВ НУЖНО МНЕ ВЗЯТЬ,ЧТОБ СТОЛЬКО ПОЛУЧАТЬ?
Вчителька-міліонерша
Мені одне цікаво - чи Кровосісі бреше спеціально, чи його підставляє хтось.
вчитель
Суть виступу: "...сьогодні вчитель повинен бути не тільки професійно грамотним, володіти новітніми засобами та методиками навчання, а й усвідомлювати суть глибоких змін, які йдуть у суспільстві." Усвідомимо, що відбудеться у суспільстві коли діти стануть вчитися за новими програмами, які надмірно перегружені. Уже сьогодні, (за теперішніх програм), в учнів пропало бажання до оволодіння вищого рівня науковим навчальним матеріалом. Ащо чекає нас (суспільство) далі. Про які зміни ми говоримо?
Rik
21 год. + обсл. комп. + зав. каб. ~ 2150 грн. / Лвівська обл.
Сергій Васильович
Для Rik: Вам везе, у нас дуже важко добитися того, щоб отримувати доплату за завідування, а за обсл. комп. взагалі не платится, дізнавався в бухгалтерії, мені дали відповідь "НЕМАЄ ГРОШЕЙ". Зарплата вчителя першої категорії приблизно 1600 грн., тут до 3 000 ще дуже далеко. Пан Азаров далекий до цього всього! Київська область!
Коментувати
ната
це неправда. Маючи вищу категорію, 21 годину навантаження і зав кабінетом отримала 2600гр зарплати! Як може такий високопосадовець обманювати людей до того ж напередодні виборів. Це ганьба!
Viktor Bondarenko
Для ната: а хто Вас чує, почули тільки пана Азарова - так що готуйтесь до підвищення цін і незабудьте відпрацювати великі гроші
Коментувати
Генадий
Я учитель 1 категории. Без классного, тетрадей и кабинета.26 лет стажа.18 часов. Зарплата за сентябрь- 1930 грн. на руки. До конца года она вырастет на 1000 грн.? Николай Янович- сказочник, как и все они.
Вася
Цікаво хто Азарову готує матеріал для таких заяв? Нам за вересень виплатили лише 30% авансу, а він говорить про 3000 грн зарплати Це де?
Маня
Для Вася:Вася, да Вы счастливчик!!! Нам за сентябрь выдали только корешки , в которых сказано, что нам выдан аванс!!! Денег за сентябрь - ни копейки не выплатили!!! Велели ждать аванса за октябрь... Звонок на "горячую линию" обернулся репрессиями и угрозами - новый стиль руководства...
Училка
Напишіть, будь-ласка, номер "гарячої лінії"... а то ми теж дзвонимо і не можемо додзвонитися, а розповісти є про що ...
Учитель
Для Вася, Маня, Училка. На Сумщині (Ямпіль) видали за вересень приблизно 80% зарплатні у якості авансу. Тільки-но розпочався жовтень - отримали залишок. У нас заборгованості нема.
Коментувати