Компанія СКМ побудує школу міжнародного рівня в Донецьку

9 серпня Компанія СКМ оголосила про рішення створити першу в Донецьку школу міжнародного рівня - школу «Григорівська»

Компанія СКМ побудує школу міжнародного рівня в Донецьку

Донецька міжнародна школа "Григорівська" - перша школа в Донецьку, навчання в якій буде проводитись одночасно за українською та за міжнародною програмами.

Випускники школи будуть отримувати дипломи українського та міжнародного зразка, що дозволить їм продовжити навчання як в українських, так і в зарубіжних вузах. При цьому дипломи міжнародного зразка, видані школою, не вимагатимуть додаткового підтвердження при вступі випускника в університети Європи та США.

"Ми віримо у величезний потенціал України. І щоб реалізувати цей потенціал, потрібно, щоб українські діти отримували першокласну освіту, отримували її в Україні, причому не тільки у столиці, а й у регіонах. Школа "Григорівська" - це спільний проект СКМ і компанії "Укрінвест" з великою соціальною метою - створити середовище для розвитку розумних і талановитих дітей", - говорить керівник проекту Наталія Гнилицька.

Наталія Гнилицька підкреслює, що створення школи не тільки соціальна ініціатива, але й самодостатній бізнес-проет: "Компанія СКМ дотримується принципів сталого розвитку, ми прагнемо, щоб реалізація наших соціальних проектів не доповнювала наш бізнес, а була його частиною. Саме тому ця школа для нас - не просто освітній соціальний проект, який дозволить Донецьку й Україні встати на освітню карту Європи, але самодостатній, стійкий бізнес-проект".

Зарахування до школи буде проходити на конкурсній основі за прозорими та зрозумілими правилами. Навчання у школі передбачає платну основу, систему знижок, а також грантові умови вступу для 5% учнів.

Керівник проекту зазначає, що у школі "Григорівська" буде створено понад 100 робочих місць. При цьому викладати у школі будуть як українські, так і іноземні фахівці, які попередньо пройшли спеціальне навчання та багатоступеневу систему відбору.

Окрім цього, школа спроектована й буде функціонувати за інклюзивною системою, орієнтованою на дітей з обмеженими можливостями. Акціонерами школи "Григорівська" на партнерських засадах виступає Група СКМ (75% акцій) і компанія "Укрінвест" (25% акцій). Проект не має бюджетного фінансування та буде повністю реалізований за кошти інвесторів. Інвестиції у проект складуть не менше $ 15 млн.

Площа забудови школи складає 4975 квадратних метрів. Ініціатори проекту акцентують увагу, що під час підготовки майданчика були збережені всі цінні породи дерев та вивезено 16 камазів сміття.

Відкриття школи заплановано на 1 вересня 2014 року.

Освіта.ua
10.08.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тоже мама
Район третьего пруда, район Ворошиловский, а город Донецк!
Мама
Я что то пропустила??? Где же будет находиться эта чудо-школа? Район какой?