Школи готуються до нового навчального року

Регіональні управління освіти продовжують підготовку навчальних закладів до початку 2012/2013 навчального року

Школи готуються до нового навчального року

Заступник міністра освіти Борис Жебровський зустрівся з начальниками управлінь освіти і науки обласних центрів. Під час наради обговорено хід підготовки до початку нового навчального року. Учасники зустрічі також поділилися досвідом вирішення актуальних питань.

Також увагу було приділено регіональному досвіду розвитку мережі дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, у т.ч. повернення закладів, що були передані в оренду; впровадження системи електронного обліку дітей та діяльності сайтів навчальних закладів; переведення закладів у роботу в одну зміну; створення спеціалізованих закладів та класів; експериментальної діяльності; впровадження інклюзивної освіти; організації харчування.

З метою забезпечення підготовки до початку 2012/2013 навчального року відповідним наказом Міністерства освіти передбачено, що протягом літнього періоду регіональні управління освіти мають забезпечити проведення заходів щодо підвищення підготовленості загальноосвітніх, дошкільних та професійно-технічних навчальних закладів до початку навчального року.

До 23 серпня управлінням освіти доручено завершити комплектування навчальних закладів педагогічними працівниками, а до 31 серпня провести набір учнів до 1-х та 10-х класів та раціонально укомплектувати інші класи навчальних закладів.

Також до початку навчального року місцеві органи управління освітою мають вжити заходів щодо створення кожним дошкільним і загальноосвітнім навчальним закладом власних веб-сайтів та розробити плани подальшого оволодіння педагогічними працівниками інформаційно-комунікативними технологіями.

Регіональне керівництво має вжити заходів щодо переходу усіх загальноосвітніх навчальних закладів на однозмінний режим роботи та організувати для учнів та педагогічних працівників сільської місцевості, які цього потребують, регулярне безкоштовне підвезення до навчальних закладів і додому.

Проведення регіональних оглядів стану підготовки дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів до нового навчального року відбудеться до 15 серпня.

Підсумкова колегія міністерства щодо стану підготовки до навчального року та впровадження нового змісту початкової освіти відбудеться 28 серпня.

29 - 30 серпня будуть проведені конференції педагогічних працівників, у ході яких будуть обговорені питання готовності навчальних закладів до поступового переходу з 1 вересня на новий Державний стандарт початкової загальної освіти.

Урочисте проведення Дня знань має відбутися у суботу 1 вересня.

Освіта.ua
07.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учениця
О Боже,тільки не це ...я не розумію субота законний вихідний день якого іти в школу ото зробили в понеділок 1 вересня була радість і вчителям ,і учням.
Leyzif
За работу в выходной день обязаны платить по двойному тарифу. А отгул на каникулах я не хочу: люблю свою работу на каникулах
Учителька
Для Leyzif: Та куди там! Перепрацюєте! Особливо 1 вересня
Юлия
ЭТО МОЖЕТ СКАЗАТЬ ТОЛЬКО ТОТ, КТО НЕ РАБОТАЕТ С ДЕТЬМИ ИЛИ У НЕГО 1-5 УЧЕНИКОВ В КЛАССЕ, А ЕСЛИ 33-И, КАК ДУМАЕТЕ, КЛАССНО УСАЖИВАТЬ ЭТО СТАДО, ПОСЛЕ КАНИКУЛ РАСПУЩЕННОЕ???да, если Вам не нужны деньги, то зачем вы работаете тогда?
Коментувати
Ірина
Ну почему никогда не думают об учителях? Какой это праздник - в свой законный выходной идти на работу?
Учителька
Для Ірина: Вас ніхто не тягне завуха йти на роботу в школу. Пошукайте кращу роботу і щоб у вихідні постійно дома бути...
Коментувати
Ирина В.
Но в праздник и не работают? А работы в этот день будет предостаточно...По закону обязаны или оплатить или дать отгул в каникулы...
Светлана
Наш директор говорит, что это праздник, а за праздник отгулы не дают.....
Юлия
Бедному учителю оплатят этот день...или как всегда сделают праздник с пустыми карманами????
Физик
Для Юлия: Какая оплата в выходной? Все вперед за идею. Проведем первый урок и по домам... (или празновать - следующий день то выходной)... На следующий год веселее - теоретически 1.09.13 - воскресенье...
Ірина
Ничего весёлого. Может ещё и в воскресенье прийдётся идти (
Коментувати
Юлия
БЕДНОМУ УЧИТЕЛЮ ОПЛАТЯТ ЭТОТ ДЕНЬ...ИЛИ КАК ВСЕГДА, ДЛЯ УЧИТЕЛЯ ПРАЗДНИК И ПУСТОЙ КАРМАН???
тетяна
Для Юлия: А Вы этот день в журнал записывать будете? Вот то-то и оно.....
Коментувати