У школах призупинятимуть навчання при зниженні температури до -20 градусів

Міністерством освіти видано наказ про роботу навчальних закладів в умовах низьких температур

У школах призупинятимуть навчання при зниженні температури до -20 градусів

У зв’язку з тим, що на всій території України з 28 січня по 6 лютого очікується різке зниження температури повітря, що може негативно вплинути на стан здоров’я учасників навчально-виховного процесу, Міністерством освіти виданий наказ, що передбачає режим функціонування навчальних закладів та установ освіти.

У відповідності з наказом, при зниженні температури повітря до мінус 20 градусів буде прийматися рішення про призупинення навчально–виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах.

Також при зниженні температури повітря до мінус 20 градусів, начальникам управлінь освіти та керівникам освітніх закладів доручено рекомендувати приймати рішення про призупинення навчально-виховного процесу в професійно-технічних, позашкільних і вищих навчальних закладах.

Міністру освіти АР Крим, начальникам регіональних управлінь освіти, керівникам закладів освіти, незалежно від форм власності і підпорядкування, доручено провести роз’яснювальну роботу серед вихованців, учнів та студентів щодо поведінки в умовах низьких температур, попередження випадків переохолодження, надання першої медичної допомоги при переохолодженні.

У разі призупинення навчально-виховного процесу, проведення навчання має бути організовано з використанням дистанційних, індивідуальних форм навчання, інтерактивних засобів.

У період низьких температур, на інші терміни мають бути перенесені проведення масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів на відкритому повітрі та таких, що вимагають переїздів учасників навчально-виховного процесу, а також практики студентів.

Наказ Міністерства освіти також передбачає інші заходи щодо діяльності навчальних закладів в умовах низьких температур.

Персональну відповідальність за дотримання санітарних норм, температурного режиму, безпечного функціонування навчальних закладів, експлуатацію шкільних автобусів покладено на керівників навчальних закладів.

Регіональним управлінням освіти доручено невідкладно інформувати міністерство про надзвичайні випадки у закладах, де постійно перебувають діти, учнівська та студентська молодь.

Освіта.ua
27.01.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
minda
Внас на улеці - 27 а в школи +30 духата а ще як перене гтось то кабздец всьому класу
Тетяна
Поясніть мені будь-ласка, в мене 4 числа запланована обласна олімпіада, проте дорога не з близьких, холодно й занадто слизько. Але переносити дату олімпіади ніхто не хоче. Всім просто начхати на здоров'я дітей. При такому морозі і запалення легень не складно отримати. Залишилось два дні, а ми досі не знаємо чи їдемо ми чи ні. Я, звичайно, звикла, що організація в нашій країні на жахливому рівні, проте повідомляти інформацію в останній день від'їзду - це занадто. Поясніть мені, чи можливо, що олімпіаду перенесуть на інший тиждень????
das Kind
у нас в школе в кабинетах не выше 16 градусов!!! на улице сегодня -27 и всем вообще насрать!!!
Денис
Для das Kind: в нас 6+ :DDD
Коментувати
Бедный ученик
У нас, блин, уже -22. Директор решил что закроют школу при -24! И совсем не учитывается то, что на западе Украины холод чувствуется гораздо.. сильней. Из-за повышенной влаги и ветра. Эх.. и завтра опять на этот холод, ибо ниже - 23 не передают(
физрук
у нас в школе своя котельная, но лимиты на газ задолбали всех. Ладно спортзал, кабинет математики такая же температура сегодня 5*С. На каникулах зимних школа вообще не отапливалась. При союзе одна котельная отапливала весь совхоз, всем было тепло и комфортно.
С
У меня в кабинете 9 градусов, сколько уроков можно выдержать в таком холоде. Дети,конечно не будут сидеть дома, но на улице они хотя бы двигаются, а в школе через 15 минут спокойного сидения замерзают ноги и попа. Но вопрос в другом. При советской власти и зимы были морозные, а уроки из-за этого не отменяли. Почему холодно в школе? Почему холодно в квартирах? В нашем городе есть приказ мэра для теплокомунэнерго, теплоноситель на выходе из котельной должен быть не выше 57 градусов. Какое же тепло будет в школах и садиках. Легче и дешевле объявить карантин вместо того чтобы навести порядок. У меня в квартире 13-14 градусов, а за отопление я должна заплатить 8,45 за кв.метр, выходит 540 гривен в месяц.Ни кого не интересуют дети. Главное -деньги!
физрук
У нас в спортзале, в пятницу ( 27.01.2012) темп.+4С, сегодня понедельник(30.01.2012), чуть теплее+6С. С начала семестра више 9 не поднималась. c. Веселе
Viktoria
та шо,завтра іти до школи чи нє?
Ученик
А лучше чтобы дети в школе мёрзли? У нас в кабинетах температура самая низкая, при которой допускают занятия. А в коридорах градусов ещё холоднее. Одеть верхнюю одежду нельзя. Санстанция с проверкой придёт - штраф огромный нужно будет платить. А зад отморозить на холодных стульях - это бесплатно зато!
жанна
Батьки на роботі, тож з ким залишити дітей 7-10 років? Мороз в 20 град. за відсутності хуртивини не являється небезпечним. Значно більша небезпека від бездоглядності дітей. Зате чиновники перестрахувалися.
krot2239
наший гуманізм уже давно перейшов всі міри, чим менше знатимуть, тим краще
Блондинка
и так год сокращен. а учиться когда? по воскресеньям?О_о
Любця
а як на рахунок уніерситетів?будуть закриті чи ні?
макс
Для Любця: навряд..в багатьох сесія в травні та і на навчання більшість визодить з 1..да і школярям карантин не треба бо рік вже і так скорочений а 9 та 11 класам ще дпа та зно складати!
Коментувати
Никита
Дак в понедельник нада идти в школу?)
Читатель
Для Вчитель: Об этом лучше на свежую голову…
Дана
А куди потім дотулити всі уроки. У мене через Євро 2012 і святкові дні уже в 9 класі не вистачає 5 год. А додасться мінімум ще дві. І як виходити з цієї ситуації. А яе будуть оплачувати? міносвіти пояснень не дає.
Марина Олександрівна
Просто потрібно впроваджувати дистанційне навчання)В Естонії вже давно функціонує така система)
Учитель
Для Марина Олександрівна: Замечательная форма обучения, особенно для учеников – наконец-то можно не слушать этих учителей! И для учителя удобно – никто не может проверить – действительно ли он общался с учениками ДИСТАНЦИОННО…
Коментувати
Директор
Главное, что очень вовремя. В конце рабочего дня. Кому этот приказ? разве что коту под хвост. Пока до нашего райво дойдет, то как раз весна придет.
макс
ну ну))))хорошо хоть в универах нету такого)мороз ну и что?раньше все учились и не жаловались, а тут уже как что то сразу холодно!)
Света
А почему бы не вспомнить про свинной грипп?