Вчителі зустрінуть Новий рік без зарплат?

У декількох областях України працівники освіти ще не отримали зарплатню за грудень 2011 року

Вчителі зустрінуть Новий рік без зарплат?

Про це повідомляє "Економічна правда" з посиланням на джерело в Міністерстві фінансів.

Співрозмовник видання зазначив, що в останні роки працівники освіти отримували зарплату до Нового року, що співпадало з завершенням бюджетного року.

У деяких випадках практикувалася виплата премій за підсумком року, але цього разу, зокрема у Одеській, Херсонській та Волинській областях, не здійснені навіть обов’язкові платежі. "Немає грошей", - підкреслив співрозмовник "ЕП".

В той же час, працівник однієї з київських гімназій повідомив "Економічній правді", що в Києві вчителям сплачено лише аванс за грудень.

"Минулого року з нами розрахувалися за грудень до кінця року. В цьому ж році маємо тільки аванс, а на зарплату ще чекаємо, але її ніхто не обіцяє. А Бога молимо про новорічну премію за 2011 рік. Колеги з регіонів скаржаться, що їх відправляють на зимові канікули за власний рахунок", - бідкається працівник освіти.

Дану інформацію підтвердив також працівник однієї з шкіл Тернопільської області.

Розмір новорічної премії столичного працівника освіти враховує і стаж, і ставку, але в середньому становить 500 гривень.

Освіта.ua
29.12.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
...то хворіючих або курсисток не заміняють взагалі. А ще наше начальство вчасно рапортує про всі виплати вчасно. То це значить, що їх ніхто й не перевіряє і все наше життя залежить від свого, місцевого "баріна", а Київ, то так... Але мені цікаво, колеги, чи хто-небудь з посадовців наші висловлювання читає, чи "по добротє душевной" нам просто дали можливість помітингувати і випустити пару?!
Наталія
Ну, що свята минули - тепер зарплата і ні дочого - принаймні у нас так думають. У нас в Краснодоні взагалі дивовижна ситуація: вся область і зокрема Краснодонський район отримала ще в грудні і за листопад, і за грудень, і ту премію, а ми наче прокажені, наче не місто у нас, а чорна дірка. Так зважте на те, що по телебаченню оголосили, що кошти місту виділено. Азаров взагалі себе героєм почувався, коли оголосив, що нарешті цього року є кошти на славнозвісну премію. З преміями у нас така ситуація: дають 100-400 гр на весь колектив, то ми виписуємо по черзі комусь, а потім залишаємо, щоб забезпечити семінари. А цього року завміскво йшов на пенсію, то нічогісінько не дали, наче це ми добровільно його таким чином привітали. Курси в нас то оплачують, то ні, але зарплату зберігають. А ще кожна школа мусить економити, то хворіючих або...
Владимир
В Черкасах отримали зарплатню за грудень і премію до Дня Вчителя у грудневий аванс
наталі
Для Владимир: Везет Вам, а Краснодон до сих пор без зарплаты за декабрь. Ужас! Как жить, чем кормить детей?
Коментувати
о
а як вам заплатили за зно? нам дали підписати якісь бумажки, де ми відмовляємось від оплати, а через кілька місяців ми дізнаємося, що декілька колег отримали гроші за зно
Анна_К
Шановні, у мене планові курси підвищення кваліфікації. Мало того, що заявили, що ніякого відрядження не оформлять і не оплатять, та ще й попередили про відпрацювання після повернення з курсів. Таке враження, що отримання диплома педагогічного ВНЗ автоматично перетворює людину на власність директора.
55555
Для Анна_К: В нас теж саме. Тільки директор для себе, своєї дружини і куми ДІСТАЄ оплачувані відрядження.
Маргарита
Для Анна_К: У нас теж не оплачували курси зразу, в кінці року дали грошову винагороду в розмірі посадового окладу ( як компенсацію за курси).
Коментувати
sas
Біла Церква отримала премію у розмірі 4,5% (50 грн. в середньому). Це вперше така низька премія. Нас взагалі вважають уже ні за що. І доки ми мовчатимемо???????????
PR
Для sas: І не тільки Ви. В Житомирській області також деякі райони отримали премію у розмірі 5%.
Коментувати
Львів
Сьогодрі 3 січня і ми без зарплати за грудень! Не знаю чи буде зарплата, хоч на Різдво!!!! Хоча заміни поки що нам оплачували і премію до дня вчителя ми отримали.
alex_Ковель
Проголосуйте в 2012р за "пенькобежца межигорского" і буде вам велике щастя
12
Премий никаких не дают, замены не оплачивают, даже отгулы за олимпиады не выпросиш. А в новом году снимут все оплаты за факультативы, деление на группы.Если так будет можно сразу на вила поднимать директора и всю областную верхушку - терять будет нечего.
Oksana
Премії видали директорам і то таємно. А вчителям ні на день вчителя, ні на Новий рік нічого не дали. Тільки заврайоно вчителів обізавав ледацюгами, це за те, що не дали "потрібних" показників успішності за І семестр. Після такого і працювати не хочеться.
Олена
Ні на день вчителя ніякої премії на на Новий рік не отримали. Навіть зарплатню за грудень не всю дали!
Валентина
Ко дню учителя нам не дают премию уже года три. А под Новый год дали премию 44 гривны. И сказали: "Скажите спасибо еще за то, что у вас еще есть по 2 часа вариативной части,.." Мол, если вас не устраивает такая премия, то еще и это отнимем!
С
Тоже первый раз слышу про новогоднюю премию. К дню учителя дали по 200 гривен.
Маргарита
А внас дали премії директору, завучу, голові ПК в розмірі посадового окладу. А всі вчителі залишилися як завжди " за бортом". Причому премії видалися " таємно" та ця інформація випливла сьогодні наружу. В школі атмосфера гнітюча. Чому ділять на " білих" і " чорних" ? Ось так !!!
к.р.о.
Для Маргарита: В нас теж, премії отримують ті, хто ділиться з тими, що дають.
Коментувати
Lina vec52@mail.ru
Я тоже впервые слышу про новогоднюю премию(разве что районо получает), но нам, учителям и ко ДНЮ УЧИТЕЛЯ НИЧЕГО НЕ ДАЛИ. Одесса
Маша
Впервые слышу про новогоднюю премию, нам ее никогда не выплачивали