Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
читач
Будуть канікули, потім знову канікули, тоді відпустка... Вчитель під керівництвом директора буде продовжувати "виправляти статистику". А що чи хто виправить статистику дебілізму чиновника від освіти?
casta
Не шановане міністерство, як казав азаров "жити стало краще , жити стало веселіше" ви повністю виконуєте слова шефа - веселите народ)))) своїми подебільному написаними статистичними звітами))) "міністри" і "підміністри" кількість вчителів, які володію комп"ютерами, не збільшеться від кількості написаних вами наказів, розпоряджень, універсалів, листів, скоро вчителів взагалі не залишеться, дуже скоро - от тоді шефу відзвітуєте, що план виконано, коли кількість дебілів вчителів (бо нормальний в цьому маразмі не захоче працювати) буде дорівнювати дебілам міністрам.
учитель
кожний учитель не відчував себе професійно приниженим - такое ощущение, что наши министры с луны прилетают. Ну и владею я компьютерной грамотностью, ну и что? Если это надо для того, чтобы эл.журналы заполнять- тогда вопросов нет! А если использовать свои знания на уроках - у нас это могут позволить себе лицеи и гимназии, где директора "находят возможности".И главный вопрос - приниження никуда не девается, потому что учителей превратили в бесправных рабов!
Вчитель
Напевно самі ж і просили дати цифри, що всі оволоділи комп''ютером, а тоді директора винуваті! Немає матеріальної бази, ось і все!!!
lamela
"Вірю у Ваше розуміння і відповідальність", - ідеться в листі заступника міністра освіти." - Спочатку нехай шановні чиновники покажуть своє розуміння і відповідальність, а потім звинувачують когось!
Директор
А в чому винний директор? Які він має права? Щоб вирішити проблему треба: 1. Звільняти учителів, які не хочуть вчитися; 2. Кожному вчителю -комп’ютер на рочому місці.
Віталій
Знову чергова профанація. Шукаємо винних там, де їх немає... Коли у вчителя буде зарплата, щоб він міг угнатися за оновленням хоча б власного ПК (ноутбука), тоді можна про щось говорити. Ніякі курси, заняття для вчителів не допоможуть доки у кожного вчителя не буде власного комп'ютера.
Коментувати