Кабмін направив регіонам 2 млрд грн на зарплати бюджетникам

Кабінет Міністрів ухвалив у понеділок рішення про направлення близько 2 мільярдів гривень на виплату зарплат бюджетникам і соціальну допомогу в регіони, де місцеві бюджети не впоралися з фінансуванням соціальних виплат та зарплат

Кабмін направив регіонам 2 млрд грн на зарплати бюджетникам

Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час брифінгу у Києві.

"Сьогодні Уряд ухвалив рішення: майже 2 мільярди гривень направити на різні види соціальної допомоги та на зарплату бюджетникам в регіонах: там, де виникли проблеми", - зазначив Микола Азаров.

Як повідомлялося раніше, у зв’язку з нестачею коштів, вчителів загальноосвітніх закладів у деяких регіонах країни відправляють у неоплачувані відпустки.

Так, полтавських учителів через нестачу коштів на виплату зарплати попросили взяти відпустки за свій рахунок, але при цьому виходити на роботу.

Випадки виходу вчителів у відпустки без збереження заробітної плати також були характерні для інших регіонів країни. Зокрема у жовтні міський відділ освіти м. Джанкой, у зв’язку з нестачею коштів, звернувся до працівників навчальних закладів міста з проханням взяти відпустку без збереження заробітної плати.

Після відповідних публікацій в ЗМІ, народний депутат Лілія Григорович звернулася до Генпрокурора з вимогою перевірки дій чиновників низки регіонів щодо примушування вчителів йти у безоплатні відпустки. Григорович наголошувала, що факти таких правопорушень зафіксовані у Тернопільській, Донецькій та Полтавській областях.

У свою чергу, 22 листопада, прем’єр-міністр України Микола Азаров запевнив, що проблеми невиплати заробітних плат вчителям в областях немає. "Таких проблем немає і там, де вони можуть бути це результат того, що місцеві керівники недопрацьовують… Там, де є які-небудь затримки, але я у масовому порядку їх просто не бачу, - ці проблеми вирішуються. Де керівник вчасно помітив, що йому з якихось причин не вистачає фонду заробітної плати, він ставить до відома обласне керівництво, а обласне керівництво ставить до відома Кабмін і приймається рішення", - зазначав прем’єр.

Освіта.ua
05.12.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Evgen
Что за бред по выплате зарплат? Харьковская область, город Лозовая, учителя и мед-работники не получили заработную плату(я имел ввиду и аванс) за октябрь, а уже аванс должен бы быть за ноябрь.
Людмила
Чи платять вчителям 13 зарплату? Чому в Івано-Франківській області окремі навчальні заклади отримали премію з фонду економії по зарплаті,а прозорості щодо скерування далі немає? Чи може відділ освіти розрахуватись за енергоносії вчительськими грішми?
англійська
А у нас в Житомирській області заставляють не тільки виписувати районну і обласну газети не менше ніж на 6 місяців, а ще й здати копії квитанцій (письмове розпорядження РДА) людині у райво, яка цим займається щоденно з 1 листопада (її "першочергове доручення")
Нона
З примусовою передплатою обласної газети та сама ситуація, ще й на квитанції у поштовому відділенні ставлять позначку для звітності, що це освіта передплатила!!!!
слов НЕТ
Нам-то дали, а от колегам із району повезло менше. Сидять БЕЗ зряплати... А незабаром і авнс потрібно виплачувати... Але -
Учитель
Нас сегодня "поздравили" с Новым годом настоятельной безапелляционной просьбой - уйти на 5 дней в бесплатный отпуск. Что-то никак не стыкуется с приказами Азарова. Глупо? Может, смешно? Никак, просто хочется плакать...
мила
Для Учитель: звоните в генпрокуратуру.
Коментувати
Учитель физвоспитания
Зарплаты за ноябрь нет. Сегодня на совещании сказали что заменяем бесплатно(приказ завгороно).Кружки не работают деления классов нет с сентября. Настроения работать нет.( Донецкая обл.)
завуч
Для Учитель физвоспитания: Харьковская обл. г. Купянск и весь район. Та же ситуация. К концу ноября дали зарплату за октябрь...
Коментувати
про районну газету78
Ребята, я удивляюсь. Все возмущаются. И...? КТО НЕ ВЫПИСЫВАЕТ? Такие есть??? Или повозмущаться вышли. Покричали. Душу отвели и БЫСТРЕНЬКО выполнять. То кто кому доктор? И после ТАКОГО кто-то хочет, чтобы, действительно, его НЕ считали рабом? Пусть даже и системы? Чтобы кто-то верил, что учитель есть свободный человек? Да это человек, боящийся ВСЕГО....
Вчитель
В Запоріжжі керівництво освіти говорить про те, що зарплату за грудень ми не отримаємо, якщо не пройдемо медогляд за власні кошти. А хто відмовиться оплачувати, того не допустять до роботи, та заставлять платити штраф, який накладе санстанція
Учитель
Учителів м. Котовська "ввічливо" попросили піти під час осінніх канікул за свій рахунок, щоб не дати зарплату за листопад, а за грудень - можливо якось у наступному році отримаємо. Навіщо вчителям дітей кормити? Отож, допомогли місксамоврядуванню зекономити та "вчасно" розрахуватись з нами.
777
Літинський район Вінницька область. Ситуація з районною газетою аналогічна. Газета не варта виїденого яйця, одні некрологи та поздоровлення.
Вчителька
А в Одеській області , виявляється, проблем немає? Зарплатню вчасно дають???? У Котовську, наприклад, за листопад не отримали ні авансу, ні зарплатні... І не обіцяють. Пане Азаров, може і в нашу область відправите кошти?
Вчитель
З початку навчального року вся школа замінює уроки безкоштовно. Це для всіх так, чи тільки у нас на Луганщині, в Кремінському районі?. Впевнена, що відповіді не дочекаємося .Там, де гроші в центрі уваги - відповіді чекати не варто.
другой учитель
Для Вчитель: Херсонская область таже история. И про районную газету такая же ситуация.
НЕРОЗУМНИЙ ЧИТАЧ
Для Вчитель: З ПОЧАТКУ навчального року?! Шановні, у нас так вже років з 5. І у відрядження за власний кошт без відшкодувань у майбутньому. Лікарняні оплачують через раз. Зате ж конкурсів! І всі - кольорові, з фотографіями А4, переплетені, ламіновані...Немає слів, одні жести й вигуки.
завуч
Для Вчитель: И не только в Кременском районе... Рубежное рядышком... Та же ситуация. Взялись бы и провели проверку табелей учёта рабочего времени в бухгалтерии. Очевидно стало бы, что в бесплатные отпуска вынудили написать заявления. Ведь не может же весь коллектив изъявить желание посидеть в бесплатном. Замены бы пересмотрели. Как получается, что люди уходили на больничный, а их уроки никто не заменял? (В табеле ведь есть вся информация)
Коментувати
Просто учитель
Ну зарплата то головна справа. А от скажіть, хто ще стикався з таким маразмом відділу освіти Про передплату газети „Деснянська правда” Просимо Вас вжити додаткових заходів щодо своєчасної передплати газети „Деснянська правда” на І квартал І півріччя 2012 року. Передплатна кампанія триватиме до 25 грудня 2011 року. Вартість передплати становить: - на 3 місяці – 19 грн. 95 коп. (послуги доставки 2.10 грн.); - на 6 місяців – 39 грн. 90 коп. (2 грн. 55 коп.). Про результати передплати прошу письмово (кількість, термін передплати та прізвище передплатника) інформувати відділ освіти до 26 грудня 2011 року до 15:00.
учитель
Для Просто учитель: У нас в Днепроветровской области та же картина:"Надо поддержать районную газету"... Выписываем за счет фонда класса для пенсионеров-ветеранов
VV
Для Просто учитель: Узнаю стиль работы Куприяненко В.П.. г. Чернигов
55555
Для Просто учитель: А в нас квитанції про виписку газети потрібно в РВО подавати.
Коментувати
Анатолій
Кіровоград, кібернетико-технічний коледж, заборгованість по зарплаті почалася ще з жовтня..."СпАсІбо житЄлям Донбаса!"
L
Для Анатолій: Жители Донбасса в такой же ж***, достали уже своей кричалкой. Поумнее что нибудь придумайте!
макс
Для L: вы не обижайтесь, но ведь самый большой % поддержки на выборах был в ваших регионах. шож теперь? люби, Боже, правду.
Донецкие мы
Для макс: Перед "нашим" были "ваши" Юля с Ющенком и что? Лучше было? Сколько можно поворачивать стрелки? Вроде бы люди с образованием, а не понимаете, что мы с вами НИКОМУ не нужны. Пора прекратить делать ИМ хорошо, грызя глотки друг-другу.
Коментувати
Зауч
Ну да, заганяют страну в **** , а потом выдают по копейкам, мол, какие мы молодцы, не оставим вас в беде, хотя методисты уже написали на отпуск с 14, и нам сказали готовиться на каникулах отдыхать...
lamela
Це добре, що відправили. Тільки колі ті гроші до нас дійдуть?
Учитель
Те, що прозвітував Азаров - відверта неправда. А генпрокуратурі слід ретельніше перевірити Дніпропетровську область, зокрема виплату заробітних плат у Павлоградському районі. Чому ми до цих пір не отримали заробітну плату за листопад?