Проблем з виплатою зарплат вчителям немає, - М.Азаров

Прем’єр-міністр України Микола Азаров запевнив журналістів, що проблеми невиплати заробітних плат вчителям в областях немає

Проблем з виплатою зарплат вчителям немає, - М.Азаров

"Таких проблем немає і там, де вони можуть бути це результат того, що місцеві керівники недопрацьовують… Там, де є які-небудь затримки, але я у масовому порядку їх просто не бачу, - ці проблеми вирішуються. Де керівник вчасно помітив, що йому з якихось причин не вистачає фонду заробітної плати, він ставить до відома обласне керівництво, а обласне керівництво ставить до відома Кабмін і приймається рішення", - сказав прем’єр, повідомляє УНН.

Як повідомлялося раніше, у зв’язку з нестачею коштів, вчителів загальноосвітніх закладів у багатьох регіонах країни відправляють у неоплачувані відпустки.

На початку листопада, після відповідних публікацій в ЗМІ, народний депутат Лілія Григорович звернулася до Генпрокурора з вимогою перевірки дій чиновників низки регіонів щодо примушування вчителів йти у безоплатні відпустки.

Григорович наголошувала, що факти таких правопорушень зафіксовані у Тернопільській, Донецькій та Полтавській областях. Однак, за словами народного депутата, аналогічна ситуація з незаконним примушуванням вчителів іти у безкоштовні відпустки заради економії коштів поширена по усій країні.

"Відпустка завжди оформлюється як нібито добровільне рішення вчителів, хоча, безперечно, подібні заяви пишуться під тиском адміністрації", - підкреслила Григорович.

Частково наявність проблеми з безоплатними відпустками вчителів визнали в і Міністерстві освіти. Зокрема освітнє відомство звернуло увагу керівників регіональних управлінь освіти на неприпустимості примусового відправлення вчителів у відпустки за власний рахунок у період можливого карантину в школах.

Освіта.ua
22.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
ВРенийском районе до сих не выплатили, премию, и самое интереесное, администрация района даже не информирует учителей о дате получения этой премии.
vlad
Все те, що ми тут пишемо - до нижніх напівкуль нашому уряду! І освіта і медицина стоїть на місцевому бюджеті, основу якого - фабрички, заводики, комбінатики та інше - вже давно вирізали на метал і продали! Весь середній бізнес потихеньку розбігається, а місцеві апаратища влади теж треба годувати! І вчасно! То-ж давно пора освіту й медицину перевести на державний бюджет! Може тоді почуємо інші слова з вуст Влади?!
dpi
При чем тут Азаров, если финотдел вашего города распределяет деньги. Снимайте мера.
volvh4
Не платят и проблем - немає!
Vlad
А в остальном, прекрасная маркиза, все хорошо, все хорошо!!!!!
Катерина
Скільки можна слухати та читати брехню з вуст нашого уряду?
sweet
Думаю пану Азарову треба спуститися на Землю і побаити,які в нас проблеми з виплатою зарплати.В Чернігівській області Щорський район особливо!!!Місяцями затримують,а якщо слово скажеш-то пропонують роботу,де платять вчасно.
Вчитель
Чернігівська область. За жовтень педагогічні працівники не отримали ні копійки, за вересень остачу віддали наприкінці жовтня. Працівники бюджетних установ (лікарні, музичні школи) навіть за вересень не отримали своїх зароблених грошей. Всі бояться і мовчать, а треба так, як у Фастові - запросити телебачення!!!
Коллега
Для Вчитель: Так запросіть!!! Або зверніться до прокуратури. А якщо мовчите - вам так зручно. Наша родичка з подругою написали і їм все виплатили. А хто в кущах просидів - так там і сидять.
Вчитель
Для Коллега: Я розумію, що порадити легше, ніж зробити. Я просто не хочу втратити роботу. Це тільки здається, що в школу влаштуватися легко.... в сільській місцевості одні пенсіонери.... Коллеги дзвонили на урядову лінію....досі чекають відповіді.
Надія
Для Вчитель: Згодна. Один знайомий поскаржився на хаос на підприємстві Азарову - дружина і він втратили роботу. Так що скаржитися треба обережно! І ще виникає питання: чому мовчать профспілки? Давно пора не поодиноко виступати. а всім учительством України!
Коментувати