Переважна більшість українських школярів вивчає англійську

В загальноосвітніх навчальних закладах України вивчаються переважно чотири іноземні мови, з них більше 80% школярів вивчають англійську

Переважна більшість українських школярів вивчає англійську

Про це повідомив міністр освіти Дмитро Табачник, в інтерв’ю журналу "Обрати внимание".

"Якщо говорити в цифрах, то, з 4 млн 200 тис. школярів, 3,5 млн вивчають англійську мову, ще 70 тис. школярів вивчають її як другу іноземну", - зазначив міністр.

За його словами 615 тисяч школярів вивчають німецьку, близько 200 тисяч - французьку і близько 10 тис. – іспанську мову.

"Англійська, як бачимо, лідирує. І тут мало що можна зробити - це загальносвітова тенденція. Але останнім часом ми стали приділяти велику увагу вивченню східних мов. У багатьох школах України викладають китайську, японську, в'єтнамську, турецьку, арабську, хінді, перську", - зазначив міністр освіти.

Як повідомлялося раніше, новим Державним стандартом початкової загальної освіти, що буде впроваджуватись з 1 вересня 2012 року, передбачено вивчення іноземних мов з 1 класу.

"Це рішення і цей документ є справді революційними для освітньої спільноти", - зазначив Дмитро Табачник, коментуючи прийняття державного стандарту, підкресливши, що головним досягненням документа є те, що відтепер іноземну мову українські діти зможуть вивчати з 1 класу.

Освіта.ua
10.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
amberer
Поскольку детей перегружать нельзя, да и некуда уже, добавят второй иностранный за счет английского.Не будут знать ни одного. Кажется, именно к этому и стремятся.
ZZZ
В минулому році практично всі учні 10-х класів України вчилися без підручника англійської мови, і ми будемо про якіть говорити?
June
Не вижу революционности. Я изучала английский с 1 класса... (в 2000 году пошла в школу). Хотя да, хорошо. Лишь бы учебники были. А на счет арабского в школе... не, круто, конечно, но это слишком сложный язык, чтобы давать его тем ребятам, которые в будущем захотят посвятить себя чему-нибудь другому вместо арабистики. В этом случае будет просто потраченное впустую время, за которое с бОльшим успехом можно было выучить все тот же инглиш или немецкий.
преподаватель английского
А со следующего года с 1 класса детки начнут "учить" английский, учебники вряд ли будут вовремя, один урок в неделю!!! Они уже к 3 классу ничего знать не будут
англічанка
І що це дасть? Раніше, коли англійську вивчали з 5класу, був рівень вищий. А тепер, коли доходять до 5класу, 99% не в змозі опанувати програму, мотивації немає. Осмислення і елемента новизни. І з підручниками такими, як є, репетитори без роботи не залишаться.
Учитель
Для англічанка: Составители как раз и создают такие программы и учебники, чтобы без репетиторов никак… по-видимому, сами подрабатывают…
Коментувати
11
Якби Табачнику ще хтось повідомив рівень англійської у школярів...