В Україні стартує Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика

Відкриття ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика відбудеться 9 листопада в День української писемності та мови

В Україні стартує Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика

Метою Конкурсу є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу.

У Конкурсі можуть брати участь учні шкіл 3-11 класів, профтехучилищ та студенти вищих навчальних закладів.

Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів та професійно-технічних училищ конкурс проходить у чотири етапи, а для студентів вищих навчальних закладів у три.

Організаторами Конкурсу є Міністерство освіти та Ліга українських меценатів. Конкурс проводиться відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Загальнонаціональний етап конкурсу буде проведений у січні 2012 року.

Переможці підсумкового етапу Конкурсу будуть нагороджені дипломами та грошовими преміями, також будуть відзначені учителі та викладачі, які підготували переможців.

Керівникам навчальних закладів, у відповідності з листом Міністерства освіти, доручено провести організаційно-методичну роботу із залучення учнів та студентів, а також курсантів та ліцеїстів до участі у ХІІ Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика.

Довідка: Петро Яцик - канадський підприємець українського походження, меценат і філантроп, відомий своїм вагомим вкладом у фінансування українознавства на Заході та в Україні. Фундатор Міжнародного благодійного фонду "Ліга українських меценатів".

Освіта.ua
04.11.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яна
5 клас !
Яна
мені потрібні результати конкурсу 04.12.2013 та 14.12.2013
Вікторія
дуже хочу дізнатись результати заключного етапу! просто вже немає сил чекати. будь ласка скажіть хоч приблизно коли вони будуть?
дарина
Підкажіть будь-ласка. Як піготуватися до Яцк?
Ирина
где можно получить результаты конкурса я из 4 класса...я везде искала ни могу ни как найти....помогите!!!
Віка
скажіть будь-ласка, де можна дізнатися результати всукраїнського етапу?
Андрей
Для Віка: по телефону лиги меценатов (смотри их сайт), но раньше начала апреля вряд ли будет (сам звонил)
Коментувати
Ірина
Я посіла І місце у районному турі цього конкурсу( 8 клас), але поїхав чомусь учень 4 класу- нічого не розумію, лише марно готувалася.
Лина
а где можно найти результаты??
дарина
Для Ирина: вам повинний сказати вчитель!
Коментувати
Анюта
А я 11 грудня цього року їздила на міський конкурс ім.П.Яцика сказали що результати будуть 19 грудня.Я чекала результатів але до цього часу мені результати не сказали!І в Інтернеті я шукала ніде немає!Що рробити?
Олена
я їду 25 січня на загальнонаціональний))
Тарас
Донька посіла перше місце серед третіх класів у школі, сказали готуватись до наступного туру, що мав відбутись 8 грудня у школі №69 м. Києва. Потім нас повідомили, що конкурс перенесено, на коли - повідомлять пізніше. Сьогодні, 16.12.2011 сказали, що у цій школі не працював телефон і нікого з нашої школи не повідомили...... Ось так! Дитина готувалась і чекала цього конкурсу.Скажіть будь-ласка, це тільки у нас така "відірваність" від усього світу і чи бува вона така випадкова? Складається враження, що немає ні мобільних телефонів, ні громадського транспорту, ні районо-облно.
Інна
Син зайняв перше місце на конкурсі серед 3 класів. Спочатку сказали готуватися до областного туру, тепер, сказали що серед переможців в нашому місті на область їде тільки переможець серед 4 класів. Чому так? Поясніть, будь ласка.
Анастасія
Я теж була на цьому конкурсі))) виграла шкільний та районний тур))) а тепер поїду на ОБЛАСНИЙ)))))
Іван
зараз конкурси взагалі не мають змісту, оскільки всі зараз стараються мати вищий рейтинг,тому що місця як вже писали визначаються наперед. Варіантів два: або йти на олімпіаду або йти на олімпіаду і нічого там не робити,всеодно результат однаковий.
Анна
Скажіть, будь ласка, де можна знайти завдання до цього конкурсу??
дарина
Для Анна: пошукайте у інеті. ось мені вчитель-консультант все по чопу я готуюся в інеті.
Коментувати
Христина
Хай би хоч той конкурс чесно проводили, а не визначали переможців за ступенем споріднення з членами журі
Анна
Для Христина: Я никого там не знаю и победила)
Коментувати
Fksyf
я була на тій олімпіаді))
Олена
Конкурси потрібно, бо розумеим учням треба себе десь проявляти. Інша справа, що я не вірю у прозорість олімпіад і конкурсів Яцика. Кажу, бо знаю. В цьому році, переглядаюси систему Конкурс, де було видно, хто з дітей скільки балів набрав(абітуєнтів маю на увазі), побачила таку картину. Призер Всеукраїнського туру олімпіади набрав ( чи набрала, не пам"ятаю) 168 балів з укр. мови. А 10 третіх місць на обласній олімпіаді - це нормаотно? Хто заплатив, тим і дали. Нікого не образили.
лиза з бахмача
Для Олена: вот я на шкильному зайняла перше мисто серед 4 класив и 3 на загально шкильному мне прикольно а ви можете сумувать що не виграли
Коментувати
12
Достали уже своими конкурсами!
Учитель
Для 12: Достали-сиди дома и смотри Табачника по ТВ
2011
правильно!!!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати
:(
В цих олімпіадах і конкурсах сенсу немає. Я не займу місця з того предмету, який добре знаю, тому що місця визначаються наперед по принципу "брат-кум-сват". І, зазвичай, на всі олімпіади ходить 2-3 учні з класу, ось так і я тепер маю 7 олімпіад...
Sierro Glaska
Для :(: Я гадаю, Ви помиляєтесь. Так само як і Ви, я є тією ученицею, котра ходить абсолютно на всі олімпіади, незважаючи на те, що профіль у мене хіміко-біологічний. Це не завадило мені отримати 2 місце у області та представити Житомирську область на всеукраїнському рівні на конкурсі імені Петра Яцика . Якби я особисто не була б свідком цього, я можливо, і повірила б Вашим словам, проте на власному досвіді пересвідчилась, що місця займають дійсно люди, які знають рідну мову, а не лише представники рідні "верхівки"
Вчитель
Для Sierro Glaska: Авжеж. От тільки я чомусь думала, що переможці такого високого рівня добре обізнані з пунктуацією і орфографією
Студент
Для :(: Я колишній олімпієць, а нині студент. В шкільні роки брав участь у багатьох олімпіадах/конкурсах/турнірах різного рівня, від шкільного до республіканського. Так, в подібних заходах не все ідеально. Але! Якщо у людини дійсно є глибокі знання, то її ніхто не буде валити. І навіть не захоче - це невигідно, бо є таке поняття як "рейтинг". Я не заперечую той факт, що в окремих випадках призи дійсно одержують "свої". Проте це не настільки тотально і справді розумним дітям цілком реально показати високий результат. Особисто я кілька років ставав призером IV етапу Всеукраїнської олімпіади. Саме завдяки цьому я знайшов справу свого життя, чого і вам всім бажаю. P. S. Мова йде про олімпіади загалом, на конкурс Яцика не ходив.
Коментувати