У 2012 році зарплату вчителя буде збільшено в середньому на 700 гривень, - М.Азаров

Упродовж 2012 року середня заробітна плата вчителя вищої категорії буде збільшена на 700 гривень і за результатами року становитиме близько 3400 гривень

У 2012 році зарплату вчителя буде збільшено в середньому на 700 гривень, - М.Азаров

Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі у Києві з відомими українськими вчителями, що відбулася напередодні відкриття Всеукраїнського з’їзду педагогічних працівників.

"Наступного року ми збільшимо зарплату вчителям приблизно на 700 гривень. Тобто, ми вийдемо десь на 3400 гривень. Ця зарплата вже буде вищою, ніж рівень середньої зарплати у промисловості", - зазначив Азаров.

Він підкреслив, що з вересня 2010 до жовтня 2011 року середня зарплата вчителів зросла на 500 гривень - з 2182 грн. до 2693 грн.

Як повідомлялося раніше, всередині жовтня Микола Азаров запевнив, що уряд на 20% збільшить зарплати вчителям у 2012 році. При цьому він підкреслив, що подальше зростання зарплат вчителів буде залежати від розвитку національної економіки.

Необхідно зазначити, що органи місцевого самоврядування в багатьох регіонах країни пропонують педагогічним колективам "розглянути" можливість виходу працівників у відпустку без збереження заробітної плати. Причиною нестачі грошових коштів у більшості випадків є недофінансування з держбюджету.

Зокрема, у зв’язку з нестачею коштів, міський відділ освіти м. Джанкой звернувся до працівників навчальних закладів міста з проханням взяти відпустку без збереження заробітної плати.

Нагадаємо, у п’ятницю відбудеться Всеукраїнський з’їзд працівників освіти.

Освіта.ua
27.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ксюшка
Об їзди роблять по школах проіряють готовність, а що ви дали для школи?У мене перший клас нова програма - нама нічого, щоб був куточок ігровий іграшок багато, конструкторів, а де взять? за що купить?
Даринка
Я працюю перший рік. Розчаруванню немає меж!! Я не буду говорити про підвищення з/п, хай би тільки вчасно платили!!! а не з затримками на місяць!!! Працюю в селі, хоча живу у місті, на дорогу витрачаю 33 грн щодня! Проїзні повернули тільки за вересень-жовтень! Напевно ще 100 разів подумаю чи йти наступного року до школи! Але працювати з дітьми мені подобається!!
дер Лєрер
шановний кровосісь! Яку країну ви мали на увазі, із зарплатою вчителя 3000 грн? Підкажіть будь ласка. Чому нам не доплачують щомісяця 2 тис. грн? Мегамозк в шоці...
Даринка
Для дер Лєрер: То ви щасливі люди - зарплата ЩОМІСЯЦЯ. Нам, наприклад, аванс дають частинами, а на зарплату ще не виділили, кажуть буде тільки 40% від зарплати, а далі невідомо що і коли. Обнадійливо...
Коментувати
Евгения
ВИДИМО, РЕЧЬ ИДЕТ: О СРЕДНЕСТАТИСТИЧЕСКОЙ ЗАРПЛАТЕ ( ОНА РАСЧИТЫВАЕТСЯ ИСХОДЯ ИЗ СУММ БЕЗ ВЫЧЕТОВ НАЛОГОВ И ПРОЧ) СЧИТАЮ, ЧТО СРЕДНЮЮ ЗАРПЛАТУ УЧИТЕЛЯ НЕОБХОДИМО РАСЧИТЫВАТЬЬ ХОТЯ БЫ УЧИТЫВАЯ ЗАРАБОТОК МОЛОДЫХ СПЕЦИАЛИСТОВ ИНАЧЕ, ПОДНИМАТЬ БУНТ
Евгения
Откуда такие цифры? У меня в 2011-2012уч.г 2 категория, классное руководство, 17 часов, 6 лет стажа, получаю в среднем 1900-2000грн, в прошдом году при 24 часах - 2200грн. А за январь 2012г - 1700 - остальное высчитали (350грн) - нет денег в бюджете. И это постоянно. еСЛИ ПОЛУЧАТЬ НА РУКИ 3000, ТО ГРЯЗНЫМИ, С ПОДОХОДНЫМ ДОЛЖНО БЫТЬ НАЧИСЛЕНО ПОРЯДКА 3800 ГРН? откуда?
Олена
Я не знаю, де вчителі отримують 3000 гривень в місяць. Я викладаю в музичній школі восьмий рік, маю першу категорію. Зараз моя зарплата становить близько 1500 гривень, це при тому, що вчителі змушені кожен рік здавати гроші на ремонт школи.
Нету слов
Это просто кошмар. Учитель -- это одна из самых тяжелых профессий. За границей самые оплачиваемые профессии это врач и учитель. Кто захочет работать за 1000 грн. Я с детства мечтала стать учителем. Я заканчиваю педагогический университет. И теперь я реально понимаю. Какой же я была дурой когда решилась поступать сюда. Я очень жалею о сделаном. Не смотря на то что это моя мечта я не готова жить на 1000 грн в месяц
Альберт
Більшої брехні і бути не може, я працюю в школі вже близько 10 років то ні в мене ні в жодного з моїх коелг немає навіть 2000грн. заробітньої плати. Я вже мовчу про молодь, яка приходить на зміну вчительському складу і отримують крихти, за які не те що прожити, проживотіти важко.
Макс_М
Хватит ссориться, коллеги! Проблем хватает и простым учителям в школах, и в спецам в управленнии. Много сказано про зарплаты учителей с высшей категорией, да еще и со стажем работы 20+! Звучали суммы под 2500 и 3000 грн. Я, к примеру, работаю 2 год в школе, и имею стату с мологодого специалиста. Говорили ли хотябы в одном законе о повышении зарплаты для нас? Возможно - да, но тогда идет речь о повышении на 20-70 грн! Посоветуйте, как прожить на зарплату в 1000 грн??? Только не советуйте уходить из школы и искать другую работу_))) . Я напомню, что я молодой специалист, а значит, мне до 25 лет... хочется и о создании семьи подумать...
Greathope
Де вони беруть такі суми? Де ті 2тисячі і більше? На які 170 грн зросла зарплата??? У мене оклад підняли тільки на 70 грн (ІІ категорія(). Шановні, ті що у верхах, спустіться на землю! Скільки можна дурити людей!! Пане Азаров, попробуйте Ви прожити на на такі гроші.
хризолит
Для А: что за БРЕД
мила
сьогодні колега, яка пішла на курси, сказала, що їй не буде нараховано за час перебування на курсах. половини зарплати немає. а за заміну також не будуть платини. питання- а куди ж гроші підуть.? оце підвищення! навіть в найгірші часи такого не було.ось так у нас , у Полтаві. Підкажіть, куди звертатися за допомогою.
Читач
Для мила: Незабаром, можливо, вчителі будуть проходити курси «підвищення» кожні три роки! Готуйтеся морально і … матеріально.
ПОЛТАВА-2
Для мила: Я теж піду на курси в грудні, так за це зараз викладаю по 40 год в тиждень(+суботи за канікули) . Нас змусили написати заяву на 4 дні за власний рахунок, а суботи ніхто не відмінив!?!?!?. Так де ж справедливість? Де ж наші обіцяні зарплати? І чому за опалення, яке ми економили власним здоров'ям на канікулах, тепер знову розраховуються вчителі своїми зарплатами????
Коментувати
PR
Для Наталки_Полтавки: Сільські школи знищать! 1000 автобусів Порошенко ніхто при розумі не купить, а через державну закупівлю їх можна здихатися, та щей грошей заробити. Щодо внутрішніх туалетів, то їх за нормами можна встановляти тільки там, де є централізована каналізація. Де у нас в селах централізовані каналізаціїї. Ось офіційний привід від санстанції про неможливість навчального процесу в окремо взятій школі. Браво Табачнік! Мужик сказав, мужик зробив.
Наталка-Полтавка
Азаров сказав, що через 2 роки не буде шкіл з надвірними туалетами. Панове з МОНу! Як це зрозуміти? Сільські школи закриють, чи надвірні туалети знищать? Слабо дати відповідь!
дуня
Бла,бла-бла.... спеціяльно достала корешок - таких цифер (2 693) не нашла при всех возможных "навантеженнях" не считая бесконечных конкурсов, учителей года, олимпиад, вебинариев .... слишком мы учителя люди интеллигентные(((
ого)))
як профспілка може взяти вашого розрахункового листа? Профспілка весною показала, що учителі теж люди... Мабуть, знову слід нам збиратися біля Кабміну і яйця прихопити...
Олена
А чому наша профспілка не зробить ксерокопії розрахункових листків і не надасть їх Азарову для достовірної інформації. Нехай подивиться скільки в реальному отримують вчителі. Я би з радістю надала свою. І потім нехай говорить про реальні цифри!!!
Вчителька
Щодо яєчні на Вічному вогні... Молодь бачить ставлення влади до ветеранів: чому у Германії вони живуть краще, ніж у нас? Легше запалити вогонь, ніж дати ветеранам справжнє нормальне життя. Та ще вчителів звинуватити у поганій роботі.
Читач
Яка дискусія! Які діалоги! Якби Нечуй-Левицький оце все міг перечитати, то він, напевно, зміг би продовження «Кайдашевої сім’ї» написати...
Сочувствующий
«Кровосисы и негодяи» в Украине не знают, что делать с яйцами…То бросают яйцами в будущих президентов, то яичницу жарят, не те и не там… Не везет нашей элите с народом…