Понад 90% педагогів не брали участі у висуванні та обранні делегатів з’їзду освітян, - ЦОМ

Про це свідчать результати опитування педагогічних працівників, проведеного експертами Центру освітнього моніторингу упродовж жовтня

Понад 90% педагогів не брали участі у висуванні та обранні делегатів з’їзду освітян, - ЦОМ

Як повідомляє прес-служба ЦОМ, 84 % проанкетованих педагогів завили, що не отримували достатньої інформації про підготовку ІІІ Всеукраїнського з’їзду освітян та про зміст документів, що розглядатимуться на ньому.

При цьому учасники опитування одностайні в тому, що документи, що винесені на з’їзд, мали оприлюднюватися та обговорюватися заздалегідь (87%).

Вчителі, методисти та управлінці також вважають, що саме педагогічні колективи мали б формувати склад делегатів (85%). Проте 91,7% учасників опитування відповіли, що не брали безпосередньої участі у висуванні та обранні делегатів з’їзду.

Більшість опитаних (понад 70%) переконані, що рішення, які прийме з’їзд, не приведуть до суттєвого поліпшення соціального статусу педагогів та стану справ в освіті, зазначають експерти Центру освітнього моніторингу.

Нагадаємо, що одним з приоритетних документів, що має бути розглянутий під час проведення Всеукраїнського з’їзду працівників освіти є Національна стратегія розвитку освіти.

У Міністерстві освіти зазначають, що ухвалення стратегії стане поштовхом до прийняття багатьох державних цільових програм. Також на думку директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, авторами стратегії розвитку освіти, стали всі освітяни та делегати ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти.

Освіта.ua
27.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
UA
Наше міністерство діє, як у тій пісні співається: "Сам п'ю, сам гуляю, сам стелюсь , і сам лягаю"... Тільки сни їхні обертаються для нас важким головним болем. Невже це буде нескінченно?.. Дякуючи Богу, що хоч в Інтернеті відчуваєш себе не самотнім.
Учитель
Для UA: Так у них есть на что гулять…А учителя им помогают, тем, что сами от зарплаты отказываются. И если дальше будут слушаться начальников, то ТАК они и БУДУТ жить. УЧИТЕЛЬ, побеспокойся за себя САМ, кроме тебя, некому!
ZZZ
Для Учитель: П О Л Н О С Т Ь Ю П О Д Д Е Р Ж И В А Е М !!!!!!!!!!!!!
Коментувати
Кирил
Да......... одним словом здесь всё точно сказано - "шабаш блюдолизов".
мила
Для Кирил: а только что на "свободе..." тетечка рассказала, что хорошо зарабатываем. делегатка...
Коментувати
Степан
В Черкасах точно ніхто не висував кандидата,це зробили чиновники від освіти.
ЛПТ
Тю, так и ежу понятно, для кого это "всенародное" мероприятие проводится... . Активные телодвижения со стороны верхушки начались сразу после того, как весной демонстрация учительского протеста под Кабмином состоялась - тогда ещё Табачник к своей непосредственно пастве выйти побоялся и пожилая коллега в отчаянии на проезжую часть полегла... . Мудрые правители и решили оттянуть внимание возмущённых педагогических масс проведением судьбоносного слёта... . Встретимся, мол, тесненько пообщаемся- и начнется не жизнь, а просто чистый шоколад... . Главное, чтоб голодные училки на баррикады не бегали и не разлегались, где им захочется, понимаешь... .
?!!!
Та 90% вчителів тільки в нашій школі і не знають, що завтра розпочнеться такий собі "шабаш від освіти"
Vlad
Про те, що 28 жовтня повинен відбутися з'їзд освітян взагалі дізнався з цього сайту.
учителька сільської школи
Про формування списків учасників зїзу нічого не відомо і сьогодні, напередодні оного. А може у списках і я? А запрошення десь поштою загубилося?
8888
Для учителька сільської школи: І моє десь загубилось. А то би зустрілись там, та поспілкувались. Людей розумних побічили б, ідей цікавих набралися. А тепер ось сидимо, без запрошень...
Коментувати
3.14
Вчителі Роменського району Сумської області в честь зїзду одностайно пішли в неоплачувану відпустку.
ZZZ
Для 3.14: Вот умнички!!!!!!!!! Помогли родному району денег сэкономить. Чтобы бухгалтера получили премию ЗА ЭКОНОМИЮ средств! М О Л О Д Ц Ы !!!!!!!!!
Коментувати
VV
За нас все вже вирішено у міністерстві, обласних управліннях освіти і науки, міських управліннях освіти. Як завжди на з’їзді будуть представники міністерства, обл. і міських управлінь, директори деяких ліцеїв та шкіл, заслужені і народні вчителі, журналісти, гості та запрошені. Звичайно може туди заїде Президент чи прем’єр-міністр. Звичайна вистава, свої актори і свої глядачі, роби що хочеш бо навіть аплодувати будуть за командою.
123
І навіть не уявляють як теє відбувається