Етичний кодекс українського вчителя знято з порядку денного з'їзду освітян

Про це повідомив міністр освіти і науки Дмитро Табачник під час проведення брифінгу, що відбувся у будинку Уряду

Етичний кодекс українського вчителя знято з порядку денного з'їзду освітян

"Низка фахівців під керівництвом Василя Костицького напрацювала відповідну пропозицію. Документ обговорювався, він викликав зацікавлення, але на всіх секціях і регіональних, і тематичних вирішили його на з’їзд не виносити і його немає в порядку денному", - зазначив Д.Табачник.

За його словами, етичний кодекс може існувати як громадський документ, якого люди дотримуються без усіляких регламентних норм.

Необхідно зазначити, що профільне міністерство наприкінці вересня звернулося до регіональних управлінь освіти з проханням обговорити текст документа у педагогічних колективах загальноосвітніх навчальних закладів.

Запропонований проект етичного кодексу українського вчителя отримав вкрай негативні відгуки освітян.

Освіта.ua
26.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Соня
Только после этичного кодекса депутатов, Кабмина и Президента!!!!!!!!
Евфросинія
Це не кодекс етики-це жах та знущання над вчителями!!!!! Одразу помітно, що у міністерствах сидять люди далекі від реалій освіти!!! Ганьба таким законотворцям!!!!!
Vlad
Этот "Кодекс" больше похож на предсмертную агонию украинской системы образования или на последний гвоздь в её труну!!! Истерический смех вызывает ст.6 "Твори добро"! Хочется Табачнику сказать :"Творите, но не вытворяйте", - господа прАФФеССора.
ЛПТ
Ай-ай-ай!!! Бедные, мы несчастные... . Горе-то, горе какое!!! Да, как же нам, лишенцам убогим, теперича без этического кодекса детям теорему Пифагора, правила синтаксиса и пунктуации объяснять!!! Самое ценное у нас, несчастных, отобрали... . Рыдаем от горя и толстым слоем пепла головёнки свои слабые посыпаем... .
Vlad
Зовсім недавно пан Азаров обіцяв нам, що ПРОБЛЕМ ІЗ ВИПЛАТОЮ ЗАРПЛАТИ ВЧИТЕЛЯМ НЕ БУДЕ!!! Цікаво. що він мав на увазі? Може те, що НЕМА ЗАРПЛАТИ - НЕМА І ПРОБЛЕМ? А, якщо говорити серйозно, то вчителі самі винні. Замість того, щоб вимагати від влади виконувати свої обов'язки, один поперед одного поспішають показати свою "лояльність": пишуть заяви на відпустки за свій рахунок, готуються до турнірів, олімпіад, пишуть роботи МАН замість учнів і т.п.
12
Наверно, готовят еще большую гадость .
достал министр
Неужели? как это понимать : то ли испугались, то ли очередную пакость готовят? невозможно все время стоять на коленях! а по менталитету, русский бунт - бессмысленный и беспощадный! Достали все- и Министерство , и гороно, и методисты!!!! пока будете писать заявления на отпуск за свой счет, пока будем исполнять тупые требования всяких д ,,,,, до тех пор на нас и будут ездить. да говорите же вы что-нибудь, а не молчите!!!!
666
Для достал министр: закончились деньги на зарплаты. неизвестность и непрогнозированность ситуации.
Коментувати
Євген Смотрицький
Молодцы! И вообще - очнитесь и начинайте строить государство. Другой Украины у вас, пановэ бюрократы, не будет. А где ж и как вы будете бюрократить!?
Учитель
Для Євген Смотрицький: Вы действительно хотите, чтобы страну строили бюрократы и бюрокрады? И это после того, как они вам показали, какая участь уготовлена простым учителям? Неужели вы согласны отдать им страну на растерзание?
Коментувати