Освітня профспілка просить владу збільшити видатки на освіту

Профспілка працівників освіти наполягає на підвищенні розмірів оплати праці освітян, шляхом встановлення надбавки за престижність педагогічної праці в розмірі 50% посадового окладу

Освітня профспілка просить владу збільшити видатки на освіту

Центральний комітет Профспілки працівників освіти і науки України звернувся до Верховної Ради, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Комітетів з питань бюджету, науки і освіти з приводу необхідності збільшення обсягів видатків на оплату праці в проекті Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік".

У профспілці зазначили, що відповідно до указу Президента "Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні" уряду доручено вжити заходів до поетапного підвищення розмірів оплати праці педагогічних і науково-педагогічних працівників та приведення цих розмірів у відповідність із вимогами законодавства про освіту.

З метою подальшої реалізації зазначеного указу, ЦК Профспілки наполягає на збільшенні видатків на підвищення розмірів оплати праці педагогічних працівників, шляхом встановлення надбавки за престижність педагогічної праці в розмірі 50% посадового окладу, як це здійснюється сьогодні для бібліотекарів навчальних закладів.

В Профспілці також зазначили, що збільшення також потребують видатки для удосконалення диференціації розмірів оплати праці керівників навчальних закладів і педагогічного персоналу, а також на підвищення рівня оплати праці працівників управлінь та відділів освіти, бухгалтерських служб, груп централізованого господарського обслуговування.

Як повідомлялося раніше, прем’єр-міністр Микола Азаров, повідомив що проектом Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" передбачено поетапне збільшення розмірів мінімальної заробітної плати.

Прем’єр також зауважив, що у 2012 році, на 1,2 млрд. грн буде збільшено видатки бюджету на виплати всім педагогічним працівникам надбавки в розмірі 20% посадового окладу.

Освіта.ua
14.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
просто вчитель
Та чого це наші профсоюзи піклуються про нас? Вони просто "забули" що невиконується ст.57 "Про освіту", де наші ставки повинні бути на рівні середньої по промисловості зарплати. На сьогоднішній день близько 3000 грн. Вони просто відвертають нашу увагу від цього. Просто виконайте Конституцію!
Володимир Петрович
Соромно за наших ПРОФБОСІВ. Де ваша совість??