Яценюк вимагає забезпечити школи підручниками

Народний депутат Арсеній Яценюк вимагає забезпечити необхідними підручниками загальноосвітні школи міста Житомира, які потерпають від браку навчальної літератури

Яценюк вимагає забезпечити школи підручниками

Ця вимога міститься в депутатському зверненні Арсенія Яценюка до прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

Питання неналежного забезпечення шкіл необхідним обсягом навчальної літератури порушили працівники освіти під час нещодавньої поїздки Яценюка до Житомира. Педагоги передали йому перелік підручників, яких бракує для забезпечення повноцінного навчального процесу, повідомляє прес-служба "Фронту Змін".

Арсеній Яценюк вимагає від прем’єр-міністра Миколи Азарова втрутитися в ситуацію й доручити відповідним центральним органам виконавчої влади забезпечити необхідними підручниками загальноосвітні школи міста Житомира.

"У відповідності до пріоритетів розвитку загальної середньої освіти на сьогодні в Україні є необхідність належного забезпечення освітнього процесу в загальноосвітніх навчальних закладах України", – зазначає А.Яценюк у депутатському зверненні до прем’єр-міністра.

Відповідно до Закону України "Про освіту" керівництво у сфері освіти та випуск підручників, посібників, методичної літератури покладено на Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, підкреслили у "Фронті Змін".

Необхідно зазначити, що Міністерство освіти на початку вересня категорично спростувало інформацію про нестачу шкільних підручників у навчальних закладах.

Прес-службою профільного міністерства, у відповідь на заяву народного депутата В’ячеслава Кириленко щодо незадовільної роботи освітнього відомства на чолі з міністром освіти у питанні друку та доставки підручників, було поширено заяву про недостовірність інформації щодо відсутності підручників у школярів.

В міністерстві зазначили, що станом на 9 вересня до обласних книжкових баз було доставлено 99,75% підручників від плану завозу. "Відповідно до зведених даних, зазначений відсоток є середнім по всіх регіонах України", - підкреслили в Міносвіти.

Освіта.ua
13.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учень 11 класу
В нашій школі (Дніпродзержинськ) минулий рік так і не дочекались підручників для 10-х класів з англійської мови (щодо інших мов не питала, а сама вивчаю англійську), історії України, інформатики та ще з якогось предмета (якого саме - вже не пам'ятаю). А нових підручників з креслення ми ніколи і не бачили (користуємось старими, деякі ще часів СРСР). Та особливої уваги заслуговувала та "Біологія.10 клас. Рівень стандарту, академічний рівень". Я цікавлюсь біологією, займаю на міській олімпіаді з неї місця в першій п'ятірці. І як я можу отримувати знання з підручника, в якому дані "схема структурі бЕлка" і "виведено стільки-то СОРТОВ"? А що далі?
:(
"В міністерстві зазначили, що станом на 9 вересня до обласних книжкових баз було доставлено 99,75% підручників від плану завозу." Треба ж таке : пів-України потрапило в 0,25 %...
Вчитель
А по селах не вистачає підручників навіть для 8-9 класів!!!Але всім все чудово!!!
училка
молчите, а то кровосісі скажут, что и в этом юлька виновата)))))))))) "хто виноват? - невістка! - так її ж дома нєма! - так пальто ж вісить!"
учитель
такая же ситуация и в Херсонской
O
Кіровоградська обл також не отримала підручники в повному обсязі ( як для 10, так і для 11 класів)