Забезпечення педагогам гідних умов праці стримується станом національної економіки, - В.Янукович

Покращення умов праці вчителів та проведення реформування освітньої галузі в цілому залишається серед пріоритетних завдань української влади

Забезпечення педагогам гідних умов праці стримується станом національної економіки, - В.Янукович

Про це президент України Віктор Янукович заявив в інтерв’ю українським журналістам у Варшаві.

Глава держави зауважив, що протягом останніх років зусилля влади були спрямовані насамперед на підвищення соціального статусу вчителів, їхньої заробітної плати і, відповідно, пенсій.

Президент назвав "дуже болючим" для України питання забезпечення педагогам гідних умов праці.

За його словами, розв’язання цієї проблеми стримується станом національної економіки.

Водночас Янукович звернув увагу на те, що протягом останніх двох років економічна ситуація в державі покращується, збільшуються видатки з державного бюджету на освітню галузь.

"Дуже важливо, щоб кошти, які виділяються, витрачалися ефективно", - додав Президент.

Він зазначив, що покращення умов праці вчителів пов’язане із загальною реформою освіти.

"Це дуже серйозне питання, якому ми приділяли і будемо приділяти багато уваги. Реформування освіти - це один із пріоритетних напрямків діяльності уряду", - сказав Віктор Янукович, додавши, що це питання також закладено в національну програму реформ.

Освіта.ua
30.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчителька
А нам до дня вчителя кинули на картку якісь смішня копійки, і незрозуміло, чи то процент зарплати, чи то премія... І більше нічого
Миколаїв
Как сказал классик: "Свежо предание, да верится с трудом". А это предание далеко не первой свежести.
TinaT
Чомусь стан національної економіки сприяє лише збагаченню олігархічних кланів та президентського оточення, яке теж годується з бюджету, а для вчителів знову - ЗАСЬ! "Схаменітьс, люде, бо біда вам буде!" Класики завжди вічні, отже бунт народний на за горами!!!!!!
вчитель
Забезпечення педагогам гідних умов праці стримується негідниками і дебілами в АП,ВР і КМ України
ботан
страйк це дуже добре, але ж як начальство взнає, то створить усі умови, щоб "ушли" самі. вже були прецеденти в моїй школі. а в іншій не факт, що будуть години. Якби у вчителя був запас "на чорний день" хоч на місяць і забезпечена родина, то я би перша пішла
PR
То ми будемо плакатися тут на форумі і далі, чи може підемо на страйк? Я вже писала, що потрібно створити асоціацю, а краще незалежну профспілку і виходити на страйк. Інакше нічого не буде, позабирають і те, що є.
Марина
А у нас премии очень интересно даются. Сначала учителям, а потом учителя налом дают администрации, а то они такие бедные. Нас, Запорожских учителей "очень хорошо" поздравили с профессиональным праздником - зарплату не дали, и сказали неизвестно когда, так что учителям Запорожья весело.
вчитель
Для Марина: а зачем давать налом администрации, не давайте!!!
Коментувати
Алла
В Константиновке ( Донецкая область) премии не было НИКОГДА!!!
Helen
А в Краматорске (Донецкая область) уже который год не дают премий ко Дню учителя
вчитель
профсоюз уже давно "ноль" и пора сделать выводы...В Кировограде премию и зарплату начислили, но как часто случается в последнее время, счета арестованы прямо перед днем зарплаты и денег нет на 1 октября. А премия начислялась опять в полном обьеме только администрации, остальным дали, как баранам, по 400-450- грн. Ну хоть отката нет, как во Львове....Ужас....
Наталья
Для вчитель: Ну почему как. нам по 112 гр
Завуч Анна
Для вчитель: ...а я как завуч получила премии 250 грн. А вы плачете...
Вчитель2
Для вчитель: Зо останні 8 років премії до дня вчителя не було ні копійки, навіть за переможців міської та обласної олімпіади. Цього року за двох переможців обласної дали 300 грн.
Коментувати
Татьяна
в Одессе премию 50% начислили, но сказали, что не дадут))) а вот зарплата не то что не повысилась, но еще и стала меньше, по сравнению с прошлым годом! как надо отнситься к людям, чтобы полгода кричать о повышении зарплаты с сентября и не выполнить обещание? это что-то вроде "слово дал, слово забрал"? мы что, овцы? что за отношение? а профсоюз делает вид, что ничего не происходит, видимо договорились....
Варвара
В этом году учителя города Первомайска, Луганской области получили аж 1% премии, вернее ещё не получили, а только начислят в октябре. Смех да и только.
професіонал
У нашому ВПУ-17 на день вчителя ми взагалі не отримали зарплатні
Лео
Зарплати за вересень ще не ма. Ніякої 20% надбавки бухалтерія не нараховувала. Премії до Дня вчителя ніколи не було. ( Берегівський р-н. Закарпат. область) . Зі святом всіх ВЧИТЕЛІВ.
Светлана
В Умани перед Новым годом дают не премии, а деньги из фонда экономии зарплат, премий мы не видим уже давно и при распределении наш директор так "піниться", как вроде бы свои раздает, противно.
учитель
Для Светлана: Точно-точно У нас в Дружковке Дон области сначала в административные посылают (экономят), а потом эти же деньги типа премией выдают. Правда премия не всем бывает...
ОХ
Для учитель: А у Львові премію дають, тільки з неї вимагають відкат 150-200 грн.Начальство теж робить вигляд, що платить із своєї кишені та відкрито вимагає відкат. ГИДОТА!!!!!!!
Коментувати
Елена
Конечно улучшить жизнь педагогам не позволяет состояние украинской экономики, а вот жировать президенту, его сыночкам и всем их приближенным эта экономика позволяет. Не пора ли, господин президент, поделиться наворованным с учителями????
Gde-to
А в Умані взагалі премію дають під новий рік, і таку як кіт наплакав. Питання, по яким банкам гуляють наші гроші три місяці...
олена
Для Gde-to: 100%
Коментувати
kto-to
Каждый год педагоги Луганска получали к Дню Учителя кроме теплых поздравлений еще и премии за добросовестный труд. Но уже в прошлом году премия была выплачена по разным районам города в размере 40-60 %. В этом году городские власти под лозунгом *в бюджете нет денег* оставили учителей без этого материального поощрения. Видимо так власти направляют усилия на підвищення соціального статусу вчителів, їхньої заробітної плати і, відповідно, пенсій.
Светлана
Для kto-to: У нас в Алчевске 40% никогда не давали, самое большее 25%
Коментувати
олена
Да. "Дуже болюче питання"! Больно отрывать от своей кормушки даже гривну
Ministr
Пане президент, давайте виконувати чинну редакцію статті 57 Закону України "Про Освіту" : Держава забезпечує педагогічним та науково-педагогічним працівникам встановлення середніх посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічним працівникам вищих навчальних закладів першого та другого рівнів акредитації та інших навчальних закладів на рівні не нижчому від середньої заробітної плати працівників промисловості. На разі середня заробітна плата працівників промисловості за серпень становила 3233 http://www.ukrstat.gov.ua/operativ/operativ2011/gdn/Zarp_prom_m/promm11_u.htm
Ольга
Для Ministr: давайте будем объединяться и требовать выполнить эту статью Закону про освіту
12
Для Ольга: так для этих безбожников и закон неписан, а если сильно нужно, так и переписать законы недолго
Коментувати