Реформи вітчизняної освіти, відповідають найкращим моделям світового досвіду, - Д.Табачник

Міністр освіти привітав освітян з професійним святом та запевнив, що держава усіляко підтримує і підвищує престижність педагогічної праці, запроваджує нові програми розвитку і модернізації освітнього простору

Реформи вітчизняної освіти, відповідають найкращим моделям світового досвіду, - Д.Табачник

"Щиро вітаю Вас - інтелектуальну еліту України - з професійним святом - Днем працівників освіти!", - йдеться у вітальному слові міністра.

"Немає сумніву, що саме Вчитель формує відповідального громадянина нашої держави", - підкреслив Д.Табачник.

Він також зазначив, що розвиток освіти є пріоритетним в політиці для Президента, Парламенту та Уряду, додавши, що швидкі соціально-економічні та політичні зміни, які відбуваються у світі та Україні, викликають потребу у докорінному реформуванні освітньої системи.

"Інтеграція освіти України до європейського освітнього простору безумовно підвищить якість освіти і підготовки працівників цієї сфери. Сьогодні реформи, започатковані у вітчизняній освіті, відповідають найкращим моделям світового досвіду. Саме зміст освіти визначає її модернізацію. А вона неможлива без нових стандартів", - зазначив міністр.

Він також висловив переконання, що українська освіта має потенціал, щоб стати однією з найкращих у Європі та світі, для чого важливо якісно розвивати абсолютно всі її ланки - від дошкільної, середньої і позашкільної до вищої і післядипломної освіти, додавши, що в цій роботі незамінним і головним є вчитель.

"Наша держава усіляко підтримує і підвищує престижність педагогічної праці, запроваджує нові державні програми розвитку і модернізації освітнього простору. Як доказ, заснована Указом Президента України Віктором Януковичем Державна премія України в галузі освіти вперше за часи незалежності присвоюється за видатні досягнення педагогічних працівників", - зазначив міністр.

"Дозвольте побажати вам, дорогі освітяни, нових звершень на шляху перетворення освіти України в одну з найкращих у світі. Бажаю вам миру, наснаги в роботі, затишку вдома, успіхів і творчих перемог, вдячних учнів, любові й терпіння. Зичу вам міцного здоров'я, оптимізму та здійснення найзаповітніших мрій!", - йдеться у вітальному зверненні Дмитра Табачника до освітян.

Освіта.ua
30.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
...
гіршої ситуації з освітою напевне вже не буде, так як зараз... просим задати питання хто в цьому винен????
родион
Пан министр, прочтите, что творится в одном из Ваших ВУЗув.http://rama.com.ua/
Учитель
Табачника - ГЕТЬ
benrem
Табачник найгірший міністр за всю історію незалежності і слухати вітання від нього просто гидко і противно
олена
Для benrem: 100%
Коментувати