Професія вчителя не дозволяє забезпечити себе матеріально, - результат опитування

Більшість українців вважають професію вчителя не престижною і такою, що не дозволяє забезпечити себе матеріально. Про це свідчать результати опитування, проведеного Інститутом Горшеніна

Професія вчителя не дозволяє забезпечити себе матеріально, - результат опитування

Згідно з результатами телефонного опитування "День вчителя в Україні", більшість українців (74,1%) не вважають професію вчителя престижною. З них більше третини назвали цю професію не престижною (37,9%) та майже така ж кількість опитаних (36,2%) назвали професію вчителя звичайною.

І тільки кожен п'ятий українець (20,3%) вважає вчителів представниками престижної професії. Не змогли відповісти на це питання 3,5% респондентів.

Більшість українців (72,0%) вважає, що професія вчителя не дозволяє її представникам забезпечити себе матеріально. З них варіант відповіді "скоріше ні" обрали 45,2%, "точно ні" - 26,8%.

При цьому чверть опитаних (24,5%) вважає, що українські вчителі матеріально забезпечені нормально. З них 17,6% обрали відповідь "скоріше так", 6,9% - "точно так". Не змогли відповісти - 3,5% респондентів.

Вітати вчителів з професійним святом українські школярі та їхні батьки будуть квітами (42,6%), грошима (39,2%), кондитерськими виробами (29,2%).

Більшість громадян України (68,8%) вважає, що країні необхідна реформа шкільної освіти. Не бачать необхідності в реформуванні шкільної освіти близько чверті опитаних (25,7%).

Не змогли відповісти - 5,5% респондентів.

Телефонне опитування «День учителя в Україні» проводилося Інститутом Горшеніна з 27 по 29 вересня 2011 року. Усього за випадковою вибіркою було опитано 1000 респондентів у віці від 18 років, у всіх обласних центрах України, містах Києві та Севастополі.

Освіта.ua
30.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
TinaT
Ой як в курсі! Але ж від себе одірвати шматочка можливо освіта, можливо "вихованість", а, може, великі політичні , економічні.........турботи про народ "не дазваляють"!
Ольга
Кабинет Министров в курсе "що професія вчителя не дозволяє забезпечити себе матеріально"? І... По їх діям - не в курсе.