Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кто-то
У моей дочери 420 грн. в медучилище (1 уровень аккредитации) и то с июня месяца, а о 553 грн. и я и она впервые слышим. Это издевательство или очередной прикол правительства и нашего министра?
Кто-то
А в каком вузе І-ІІ уровня аккредитации платят 553 грн. стипендии? первый раз слышу!!!
Арлин
Для Кто-то: работаю в колледже преподавателем. каждый месяц подписываю ведомость на стипендию своей группы. 546 грн. каждому.
Коментувати
Вася
У меня 720 грн стипендия
Z
Для Вася: А який це ВНЗ і який курс? Питання полягає в тому, що звичайна стипендія 530 гривень (з вересня 2008 року) плюс індексація. Сума індексація розраховується від стипендії та індексу споживчих цін, який обчислюється Держкомстатом та публікується в офіційних періодичних виданнях не пізніше 10 числа місяця, наступного за звітним. В один і той же місяць індекс один на всю країну. Отже у всіх ВНЗ стипендія має бути однакова (принаймні для одного курсу), бо в розрахунок не входять ніякі більше значення. Може хтось пояснити чому це не так?
вася
Для Z: КНУ 2 курс
вася
Для вася: на 1 курсе была 650
Коментувати
Z
У кого зараз стипендія 732 гривні (для студентів вузів III-IV рівнів акредитації)? Це не відповідає дійсності. Хтось може пояснити?
Светлана
Да где ж та стипендия 732 гр.У моей дочери-студентки 530? Очередная Табачниковская брехня?
Z
Для Светлана: http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1078-2003-%EF http://www.nibu.factor.ua/ukr/info/ind/ind030411/ http://www.spa.profspilka.kiev.ua/z_baza/stupendii/169-shhomisyachna-indeksaciya-stipendij-studentam.html
Мама студентки
Для Светлана: У дочери стипендия 650 гр (ІІ курс, VI уровень аккредитации, Киев).И она смеется над цифрой 732!
Коментувати
Віта
"...для студентів вузів III-IV рівнів акредитації - 787 грн (зараз -732 грн)." Звідки Табачник взяв ці цифри??? Я за рік ні разу не отримала такої суми, найбільше було 660 грн, до того ж , у мене немає знайомих, які отримують 732.
Лена
Для Віта: Абсолютно згодна. У мене 560.
студент-історик
Для Віта: Не треба брехати.сьогодні отримав просту стипендію сумою 789грн!!!!
мама студента
Для Віта: Сын студент получил 717 и плюс 50 отчисляют на депозитную карточку. Это в Харькове
Коментувати