Нові стандарти освіти можуть впровадити на основі столичних ініціатив

Заступник міністра освіти Борис Жебровський підтримав ініціативу столичної влади щодо створення столичного стандарту освіти

Нові стандарти освіти можуть впровадити на основі столичних ініціатив

Про це він сказав у прямому ефірі на телеканалі "Київ".

"Прекрасно, що сьогодні Київ поставив мету запровадити високі столичні стандарти, в тому числі, і в освіті. Мені приємно як киянину, що наше місто знову ставить перед собою високі цілі, знову хоче бути найкращим у всьому", - зауважив Жебровський.

За його словами, Київ – єдине місто в Україні, яке впровадило власний проект "Київський підручник".

"Ось уже понад 10 років ми друкуємо підручники з різних предметів, іноді навіть таких інтегрованих, як скажімо, "Мій Київ" для 5-го класу. Цими книгами захоплювалися не лише в Україні: я показував їх своїм колегам і в інших столицях Європи, і всі вони здобули найвищу оцінку", – зазначив він.

Жебровський також повідомив, що через рік профільне міністерство почне впроваджувати нові стандарти початкової школи.

"Тоді за основу можна буде взяти київські підручники, що себе вже випробували. Наприклад, з тієї ж іноземної мови. До речі, незабаром усі діти в Україні, як і в Києві, будуть стовідсотково вивчати іноземні мови з першого класу. Такого в Європі немає", – сказав заступник міністра.

Як повідомлялося раніше, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов запропонував об’єднати зусилля педагогічних колективів та батьків, щоб створити столичний стандарт загальноосвітньої школи ХХІ століття.

Освіта.ua
09.09.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
киянин
Чем бы дяди не тешились…«Такого (точно) в Європі немає!»