Голова КМДА ініціює створення столичного стандарту освіти

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов запропонував відпрацювати столичний стандарт загальноосвітньої школи ХХІ століття

Голова КМДА ініціює створення столичного стандарту освіти

З такою пропозицією він звернувся до батьків та педагогічних колективів столиці. На думку Олександра Попова, у Києві назріла необхідність переглянути існуючі стандарти освіти та виховання.

Попов підкреслив, що якісний розвиток освітньої галузі може бути ефективним тільки на базі досвіду та пропозицій вчителів, учнів і батьків, їх бачення перспектив загальноосвітньої школи.

"Аби вивести Київ у лідери серед Європейських столиць, нам необхідно підняти рівень виховання та освіти у навчально-виховних закладах міста, від садочків до старшої школи. Для цього, перш за все, необхідно визначити стандарти підготовки. Ми маємо сформувати столичний стандарт освіти, який стане взірцем для всієї країни", – сказав Попов.

Він запропонував об’єднати зусилля педагогічних колективів та батьків з метою розробки й реалізації програми реформування галузі, що відповідатиме потребам сьогодення.

Освіта.ua
30.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Текст знайшла тут pto-kyiv.com.ua
Мама
Ознайомилась з стандартом..... Все нібити нічного, АЛЕ!!!!! Виникає єдине питання - "За чиї кошти буде впроваджено всі новітні ідеї!!!!!!" Взяти хочаб клімат-контроль в кожному класі - це де держава візьме такі кошти?! Автори що знужаються над населенням?! А Мультимедійний комплекс в кожному класі!!!!!! А ноутбук кожному вчителю!!!!!!!!!!!!!!! Це що знову все за кошти батьків?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПЕРЕСТАНЬТЕ !Набридло! А от заробітню плату вчителям справді слід переглянути в бік збільшення, це справді доречно!!!!! І взагалі, складається враження, що писали "Стандарт.." люди далекі від реалій сучасного життя. Я згодна допомагати школі, але не на всю зарплату..
Олена
Як можна обговорювати стандарт, якщо не можливо найти його текст. Якісь совдеповські мєтоди. Я мама двох дітей. Дуже хочу почитати, що напридумували.
Учитель
Предлагаю в качестве основополагающего стандарта: зарплата учителя не ниже 5000 гривен (выше можно). Без него можно не продолжать. Коллеги, голосуйте!
оленка
Для Учитель: согласна !!!!!!!!!!по крайней мере буду знать за что я работаю,а то на смех людям приношу домой 1200 грн.А наши депутаты проживут на такую зарплату?????????????????сомневаюсь!!!давят-давят со всех сторон,налоги,и т.д. и т.п. наболело.....
nezrozumiliy
Для оленка: Для Учитель: Я теж згоден-це мінімум.Щоб педагог був найпристижнішою спеціальністю в Україні
Коментувати