За два тижні уряд перевірить готовність шкіл до навчального року

Незважаючи на швидкий темп робіт, п’ята частина поточних ремонтів навчальних закладів і третина капітальних ще не завершені

За два тижні уряд перевірить готовність шкіл до навчального року

Про це повідомив прем’єр-міністр України Микола Азаров сьогодні під час засідання уряду.

"На фінішну пряму виходить підготовка до нового навчального року. Вперше Міністерство освіти і науки, молоді та спорту запровадило моніторинг ремонтів, реконструкції і будівництва шкіл по усій країні. Тому ми маємо об’єктивну інформацію про стан справ", - заявив він.

Так, за його словами, наразі поточні ремонти відбуваються у 16,5 тисяч шкіл і капітальні ремонти – майже у 4 тисячах шкіл.

"Темпи робіт набагато вищі, ніж минулого року, і це добре. Але п’ята частина поточних ремонтів і третина капітальних ще не завершені", - повідомив прем’єр-міністр.

Зокрема, у Луганській, Львівській, Київській, Кіровоградській областях ремонтні роботи значно відстають від графіку. Натомість, у Житомирській, Івано-Франківській, Тернопільській, Харківській і Хмельницькій областях будівельники практично впорались із завданням.

"Я підкреслюю, що нікому ніяких вибачень не буде. Уряд не влаштовують ніякі відсотки окрім стопроцентної готовності навчальних закладів до занять і до опалювального сезону", - сказав Азаров.

Персональну відповідальність за це він поклав на міністра освіти, глав обласних та районних державних адміністрацій, сільських, селищних голів.

"Через два тижні уряд заслухає підсумкову інформацію про готовність до навчального року і дасть оцінку тому, як виконано це надважливе соціальне завдання", - підсумував він.

Освіта.ua
10.08.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Т
Дістали!З своїми перевірками, а як дати гроші то немаєюА крайні всеодно вчителі, не виклянчиш гроші, то тобі "розкажуть", що не працюєш з батьками.....Знав би хто, як хочеться казати і просити за ті гроші батьків(в яких по двоє-троє дітей і перебиваються з хліба на воду)...Все таки школа і шкільні потреби мають забезпечуватися державою,раз вже ж так вона ратує за діло, і питає про результат ремонту
Elena
От нехай уряд перевіряє ті навчальні заклади, яким гроші виділяв. Саме в цих школах і незакінчені ремонти, бо гроші від уряду надійшли пізно... А в інших школах все впорядку.
PR
А цікаво, уряд щщсь дав на ремонти шкіл? Все робиться за батьківські та вчительскі гроші, а кому повезе,то ще в спонсора щось виклянчить, і вони }{перевірять. Спочатку дайте гроші, а потім переввіряйте.
Корупції геть
Брешуть та й годі
Натальюшка
знову одне й теж. Кабінет фізики непоновлювався більше 25 років, прилади використовую 1936 року, а мені розповідають про кошти. Та дякую батькам за те що крейда у класі є швабра й мусорне відро. все куплене за їх рахунок. будуть перевіряти..... абсурд.
Glek
Матеріали для роботи: посібники, програми, методична література http://kirovo-school.at.ua/load/
Ksenia
Знову хочуть побачити як вчителі за гроші батьків та свої власні зробили ремонти. Шановні перевіряючі , а ви дали хоч одну гривню на ремонт школи. У мене сільська школа, якій понад 50 років. Капітального ремонту вона ніколи не бачила. Вигляд школи "страшненький", бо де в батьків в селі гроші, а фермери і копійки не дадуть. А від держави жодної матеріальної допомоги. То чому ж держава контролює те, до чого НЕ ПРИЧЕТНА. Школи просто виживають.
мама-вчителька
Згодна з кожним словом, яке написано тут. 100 гривень здав майже кожен батько , я теж, як мама . І так всі роки навчання. Моя колегиня, класний керівник нашого класу, теж постійно здає гроші. Все дорого : будматеріали, робота майстрів.Але дуже хочеться, щоб діти прийшли у чистий затишний клас. Сподіваємося тільки на власні кошти, а міністерство...може десь комусь й допомагає,але де й кому(риторичне запитання). Вони до з'їзду готуються, тільки що цей з'їзд змінить??? Знову гроші на вітер((((
наталі
а кто оплачивает в школах эти ремонты? - Азаров знает или ему докладывают о потраченных средствах и кладут денежки себе в карман? А родители опять сдавай на ремонты!!!! Как уже эти поборы надоели!!
oksana
...і дасть оцінку тому, як виконано це надважливе соціальне завдання... а грошей на школу він дати не забув?
читач
Технология элементарна до предела. Суммы, которые школы (директора, учителя, родители) подают в отчетах на ремонт, отсчитываются в местных бюджетах по карманам чиновникам рай и гор администраций. Откаты котят выше...
oxanasana
На ремонт не дают ни копейки, за кабинет не платится, на деньги родителей сделаны основные работы( покраска).На приемке школы сказали ,что в кабинете за год ничего не изменилось, долго включали - выключали освещение - ЖЖУЖИТ...Я В ШОКЕ!!!
вчителька101
Отчеты по ремонтным работам нас вынудили сдать еще в конце июня, при этом надо было не только вписать сколько чего и на какую сумму закуплено для ремонта, но требовалось указать, сколько кв.м. окон, парт, панелей окрашено оклеено обоями и т.д. Все это за родительские деньги, так при чем здесь РАЙОНО или МОН, почему родители должны отчитываться, сколько денег они сдали на ремонт? По логике, это РАЙОНО и МОН должны отчитаться перед родителями и детьми, куда потрачены выделенные гоударством финансы.А у нас еще и с учителей спрос : сколько денег удалось выклянчить у родителей. Страна идиотизма. Не ту страну назвали Гондурасом!!!
Nameless
Для вчителька101: Просто в урядi сформiрувався цiлий прошарок кровосiсiв. б'Aзаров невиновен.
Натали
Для вчителька101: Согласна с Вами на все сто!!!
sunrise
Для вчителька101: Согласна на 200%
Коментувати
НЕРОЗУМНИЙ ЧИТАЧ
Ну зрозуміло, вони проконтролюють. Недаремно міськво вимагає вже 100-й звіт про кошти, витрачені на ремонт шкіл. А чиї це кошти? БАТЬКІВСЬКІ! Держава не дала ні копійки! Хоча, може, й дала, а до нас, як завжди, тільки нулі з суми доходять. Але факт є фактом: перевіряйте ті роботи, на які виділили кошти, а не які школи самотужки канючать! А потім гарний звіт: все готово! ФІКЦІЯ! І слів нема, лиш гнів...на жаль, нікому не потрібний.
Маша
Для НЕРОЗУМНИЙ ЧИТАЧ: Підтримую Вас! Свора чиновників з РОНО буде знущатися над вчителем і вимагати звіту про підготовку. Вже повизивали з відпусток вчителів, плювали вони на наш час і здоров'я. Цей конкурс - огляд йде під гаслом: у кого батьки круче й хто кращій вишибала бабок. За всі роки незалежності на ремонт не виділено жодної копійки, все за рахунок вчителів та батьків! Остання фішка - якщо ви зав.каб., то всі гроші за завідування треба пускати на кабінет. Треба від кабінетів відмовлятися, хай чинуші беруть цю доплату собі й звітують перед Азаровим за ремонти.
НЕРОЗУМНИЙ ЧИТАЧ
Для Маша: Так, платня за кабінет і її відбирання - це ноу-хау. Тільки ж хто нам поверне той відсоток, що вираховується на податок за кабінетну платню? Боже, я всього лиш хочу вчити дітей. Я сумую за ними. Так приємно знати, що ти причетний до зростання особистостей. Але все, що надходить зверху і не стосується навчання, просто розчавлює, забирає сили. Мені за тиждень на роботу. Думаєте, відпочила? Ні! Фізично - так, а морально - наче й не було відпустки. Бо, як згадаю, які фарси й дебілізми будуть попереду...Як дітям дивитися в очі?
Вчитель
Для НЕРОЗУМНИЙ ЧИТАЧ: Районовська зграя на тому тижні приймала нашу школу. Зауваження високоінтелектуальні: чому портрети не на рівні дитячих очей (бачила багато шкіл і в нас, і в Росії - портрети розташовані значно вище голови!); чи робочий у вас класний куточок (Вчителька у відпустці, діти на канікулах - а класний куточок має бути робочий!). Чому в класах лавки, а не стільці, знову питання на адресу класного керівника. Хто проводить кастинг відбору майбутніх працівників РВО? Мабуть, основна ознака - "лицо, не обезображенное интелектом"?
Коментувати