Перший урок в школах буде присвячений темі "Україна - наш спільний дім"

Міністерством освіти надіслано методичні рекомендації щодо проведення першого уроку в загальноосвітніх навчальних закладах, що буде проведений 1 вересня

Перший урок в школах буде присвячений темі "Україна - наш спільний дім"

Міністерство освіти і науки рекомендує навчальним закладам присвятити Перший єдиний урок відзначенню 20-ї річниці незалежності України, за темою: "Україна ‑ наш спільний дім".

У методичних рекомендаціях, підготовлених міністерством, зазначено, що при виборі форм, місця, методів проведення уроку слід ураховувати кількість учнів, тип навчального закладу тощо.

Рекомендовано провести цей урок на базі шкільних, краєзнавчих музеїв для окремого класу, паралелі чи всієї школи.

Важливо, наголошено в рекомендаціях, щоб учні знали та розуміли події початку 90-х років ХХ ст. і могли висловлювати власну думку щодо них.

У методичних рекомендаціях уточнюється тематика проведення Перших уроків диференційовано: для 1-х, 2‑4-х класів, а також для учнів середньої ланки та 9‑11-х класів.

За традицією, перед початком нового навчального року в усіх середніх навчальних закладах буде проведено урочисту загальношкільну лінійку, присвячену 1-му вересня – Дню знань.

Як ноу-хау міністерство рекомендує "по можливості, для підкреслення урочистості події випустити в небо по 20 повітряних кульок із тематичними написами".

У зв’язку з тим, що в нинішньому році Україна також відзначає 450-річчя створення Пересопницького Євангелія, яке, за текстом рекомендацій, "справедливо називають українською Першокнигою – національним надбанням, символом духовного відродження України", рекомендовано на Першому уроці нагадати учням, що на Пересопницькому Євангелії й Конституції присягають на вірність народові України Президенти Української Держави під час інавгурації.

Освіта.ua
08.07.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лада
Майстерність вчителя залежить не від віку вчителя (хоча досвід і приходить із часом), а від його бажання працювати, тому не можна однозначно ганити молодь, яка до чогось прагне. Але за останні 3 роки моя школа бачила двох молодих "вчителів"-математиків - це просто страхіття: ні знання предмету, ні знання методики, ні бажання прислухатися до порад старших колег. Якщо мають прийти саме такі, краще вже не горе-фахівцеві-предметнику довірити викладання, а людині, яка розуміє, що вона робить у школі. Такий досвід у педколективу є...
Інна
Гадаю, не можна категорично стверджувати, хто ж кращий учитель, враховуючи лише вік педагога. Погодьтеся, сіра посередність ніколи не стане яскравою особистістю. А блискучий професіонал і в старшому віці викликатиме захоплення в учнів. Як на мене, найефективніше працюють педагоги, котрим 30-40 років, адже в цьому віці якнайкраще поєднуються набутий досвід і творча енергія.
Директор, учитель
Пенсионеров в школе надо отстреливать и точка! А молодые научаться. Себя вспомните - много ли вы знали после института. Если человек захочет, он научится всему. Просто в школе должна быть контрактная основа, только тогда молодые будут учиться, а пенсионеры - сидеть на пенсии.
Юлія
Для Директор, учитель: Сколько тебе лет, директор\учитель? Ты сразу выйдешь на пенсию и будешь жить на копейки или тебя тоже отстреливать прийдется?
Коментувати
Oksana
То, може, накінець звільнять робочі місця для молодих!
Тіна
Для Oksana: Вчителі-пенсіонери, працюючи хай за традиційною системою, але хоча б можуть чогось навчити учнів. А чого навчить молодий вчитель? Бачачи, як студенти проходять практику, я жахаюсь від їхнього незнання методики і відсутності елементарних знань! Не хотіла б я такого вчителя для своєї дитини!
!
Для Тіна: А Вам в інституті давали методику? Ото той один семестр двічі на місяць? ТО хай вже ті молоді діти ідуть в школу, якщо вони того прагнуть. Методика - справа наживна. От відсітність елементарних знань - то проблема. Та й то не проблема, якщо в школі є старші розумні вчителі.
oksana
Для !: На 100% підтримую!!! Де навчаться молоді, якщо їх до школи не допускають? Та мінімальна практика, яку вони проходять - це ніщо в порівнянні з тим, що їх чекає.
Коментувати
lusi
Згідно нової пенсійної реформи працюючі вчителі пенсіонери отримуватимуть лише частину зарплати !
123
Для lusi: откуда информация?
lusi
Для 123: Якийсь політолог по телебаченню (перший національний канал) на другий день після голосування реформи давав такі розяснення.
sonea
Для lusi: Пенсійна реформа не буде торкатися працюючих пенсіонерів ніяк.
Коментувати