Міністерство освіти підбило підсумки всеукраїнських учнівських олімпіад

Міністерством освіти і науки оприлюднено результати всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів, що були проведені протягом 2010/11 навчального року

Міністерство освіти підбило підсумки всеукраїнських учнівських олімпіад

Про це йдеться у відповідному наказі міністерства, що зокрема містить списки переможців із кожного навчального предмета.

Отже, у олімпіадах, турнірах і конкурсах із шкільних навчальних предметів у цьому навчальному році взяло участь понад 3 мільйони школярів.

Учасниками фінального етапу всеукраїнських учнівських олімпіад із дев’ятнадцяти навчальних предметів стали понад 2 200 учнів 8–11-х класів з усіх регіонів України.

Майже 1 100 учасників нагороджено дипломами переможців І, ІІ та ІІІ ступеня. Із числа переможців заключного етапу олімпіад – 337 одинадцятикласників, які вибороли дипломи різних ступенів.

У Міністерстві освіти зазначають, що результати, котрі показали школярі при проведенні учнівських олімпіад, турнірів і конкурсів із навчальних предметів свідчать про високий рівень знань учасників змагань.

Загалом у заключному етапі учнівських олімпіад найкращі результати показали команди м. Києва, Харківської, Львівської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Волинської та Івано-Франківської областей.

Начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, доручено відзначити працівників закладів і установ освіти, які провели роботу з організації та проведення відповідних інтелектуальних заходів, а Інституту інноваційних технологій і змісту освіти забезпечити участь команд школярів України в міжнародних інтелектуальних змаганнях у 2011 році.

Також ректори вищих навчальних закладів при здійсненні прийому абітурієнтів у 2011 році мають ураховувати норми умов прийому до ВНЗ, якими передбачено надання пільг і нарахування додаткових балів при вступі тим абітурієнтам, які стали переможцями таких інтелектуальних змагань.

Як відомо, додаткові бали, під час вступної кампанії-2011, будуть нараховуватися призерам IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів та призерам III етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів ‑ членів Малої академії наук України.

Додаткові бали нараховуються тільки за умови, якщо абітурієнт виявить бажання вступати на напрями підготовки, для яких профільним є вступне випробування з предмета, з якого він є призером.

Загальний рейтинговий бал абітурієнтів у 2011 році складатиметься з балів отриманих на зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО), бала шкільного атестата, додаткових балів за успіхи в навчанні, а також за закінчення підготовчих курсів у ВНЗ.

Освіта.ua
27.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Слава
Так ІІІ етапу зхисту робіт МАН. Це захист робіт на обласному чи на рівні України?
Гоша
Для Слава: Всеукраїнські етапи: для МАН - III, олімпіади - IV.
Коментувати
Абітурієнт_2011
Нажаль не всі вузи вважають за потрібне виконувати вимоги УМОВ ПРИЙОМУ при складанні своїх ПРАВИЛ ПРИЙОМУ і проушують їх в частині, що стосується додаткових балів.
училка
и правильно делают Для Абітурієнт_2011: может олимпиады и чуть честнее, а МАН - профанация, всё продано заранее(не зря даже результаты МАН английского отменили
учасник МАН
мушу не погодитися. може й з англійською не все гаразд, (дійсно, цього року все було визначено заздалегідь), але в інших напрямках на купівлю місць ніхто з учасників й не натякав.
училка
Для учасник МАН: Это Вам не предлагали( просто кому надо раскупили, а остаток "пустили" в конкурс((((( наивность...... В нашей стране можно купить и продать всё. Особенно с Табачником(((((((
Коментувати