Українські школярі матимуть можливість навчатися за єдиним електронним підручником

Для українських шкіл зараз готується єдиний електронний універсальний збірник, що буде містити тексти підручників всього шкільного курсу

Українські школярі матимуть можливість навчатися за єдиним електронним підручником

Про це, перебуваючи з робочим візитом на Полтавщині, розповів міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

"В одному підручнику ми будемо мати те, що називають англійці і шкільною програмою, і позашкільною, і вчительські резерви. Це дуже зручно, коли дитина може повторити курс і за 5-й клас, і за 6-й, і за 7 -й", - сказав Д. Табачник.

Міністр зазначив, що, можливо, вдасться підготувати і сертифікувати електронний підручник вітчизняного виробника, але необхідно владнати деякі технічні питання.

Дата впровадження електронного підручника, як і фінансове забезпечення, необхідне для цього, поки невідомі. Табачник сказав, що над цим питанням ще продовжується робота.

Також міністр повідомив, що Кабмін схвалив чотири державні цільові програми в галузі освіти.

Перша стосується розвитку професійно-технічної освіти на період до 2015 року. Її фінансова вага - близько 5 мільярдів гривень.

"Головний сенс - оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів, де є чіткі параметри по кожному року, є програми, які будуть забезпечені з державного та місцевого бюджетів. Тепер треба наповнити новими стандартами, новим змістом професійно-технічну освіту, піти назустріч роботодавцю, спільно з центром зайнятості припинити дублювання один одного", - сказав Табачник.

Друга державна цільова програма стосується розвитку дошкільного виховання. Вона розрахована до 2017 року і по фінансовому навантаженню близька до першої програми.

Головний критерій успішності програми - вийти на європейський рівень за охопленням дітей дошкільною освітою. Згідно з цим документом, до 2013 року 75% дітей взагалі і 100% дітей 5-річного віку мають бути охоплені дошкільним вихованням.

Третя державна програма спрямована на прискорений розвиток природничої та фізико-математичної освіти. Очікується, що це допоможе забезпечити середні загальноосвітні установи сучасним обладнанням для викладання фізики, математики, астрономії та інших предметів. Цю програму вже почали частково реалізовувати спільно зі Світовим банком.

Четверта програма є складовою більш широкого національного проекту "Відкритий світ". Це програма впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес середньої школи.

Освіта.ua
18.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель
Які електронні підручники!!! Що ви верзете!!! Скільки можна нас мати за худобу!!! Не вистачає слів!!
Z
Відповіді до завдань до ДПА з англійської мови 9 клас 2011 рік http://top100answers.blogspot.com/2011/04/9-2011_14.html