Батьки донецьких школярів звернулися за допомогою до Заходу

Батьки учнів школи №2 м. Донецька звернулися до зарубіжних дипломатів із проханням допомогти у порятунку навчального закладу від закриття

Батьки донецьких школярів звернулися за допомогою до Заходу

Звернення ініціативної групи надіслано британському послу Лі Тернеру, американському послу Джону Френсісу Теффту, а також голові представництва ЄС в Україні Жозе Мануелю Пінту Тейшері.

"Ми зверталися до Верховної Ради, президента, обласної адміністрації, Донецької міської ради, але всі вони залишилися байдужими. Усі їхні дії підпорядковані одній меті: задоволення особистих інтересів за рахунок закриття школи... Ми ведемо нерівний бій з бюрократичною машиною та її покровителями. На очах наших дітей відбувається брудне і цинічне руйнування шкіл, порушення конституційних прав і свобод громадян України", - пишуть батьки, апелюючи до світової спільноти.

Мешканці міста просять зарубіжних дипломатів сприяти тому, щоб ситуацію із закриттям школи взяли під свій контроль міжнародні правозахисні організації - Human Rights Watch і Венеціанська комісія.

Окрім того, батьки впевнені, що "представники влади прийняли рішення продати будівлю школи, щоб отримати прибуток під час підготовки до Євро-2012".

"Просимо вас зобов'язати місцеву владу не закривати школу, а у випадку закриття - позбавити Україну права приймати Євро-2012", - йдеться у зверненні.

Дзеркало тижня. Україна
29.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ОЛЬГА
Чего не сделаешь ради "пристижа государства": закроем школы, не будем выплачивать зарплаты в 100% размере, уплотнять до 50 учеников в классе, отправлять в бесплатные отпуска учителей. А ведь какая большая экономия!!!!!!!! А может быть вообще закроем школы, главное что с экономим на учителях и детях ( только не на своих).