Школа-інтернат для дітей з вадами розвитку потребує захисту від чиновників

Педагоги Чудейської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з вадами розумового і фізичного розвитку Сторожинецького району Чернівецької області звернулись до народного депутата В’ячеслава Кириленка з приводу закриття їх закладу

Школа-інтернат для дітей з вадами розвитку потребує захисту від чиновників

Питання закриття школи-інтернату заплановано заслухати на сесії Чернівецької обласної ради 29 березня цього року, створена ліквідаційна комісія.

За свідченням педагогів, Головне управління освіти і науки Чернівецької області вже три роки веде планомірну роботу щодо створення причин для закриття школи: недостатнє фінансування, заборона відкриття перших класів при наявності учнів, упереджене ставлення численних комісій до навчання і побуту учнів.

Колектив Чудейської спеціальної загальноосвітньої школи вважає, що 5 корпусів школи-інтернату побудовані за часів Австро-Угорщини у 1900 році, які по праву можуть вважатися пам`ятками архітектури, а також територія закладу в 7,5 га є ласим шматком для багатьох.

Педагоги зазначають, що школа існує вже 40 років, а кількість дітей з вадами розумового і фізичного розвитку в цьому гірському регіоні збільшується.

Якщо школу закриють, зазначається у відкритому зверненні вчителів, 130 учнів школи підуть жебракувати, оскільки вони з малозабезпечених, неблагополучних родин, а 89 працівників освіти залишаться без роботи.

Освіта.ua
24.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів