Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Залина
Для вчительки При чем здесь должности? Все делают одно общее дело, при чем, очень важное и не менее сложное. И государство просто обязано адекватно оценивать труд УЧИТЕЛЯ! А не вешать лапшу. Вместо того , чтобы выплатить долг с 1 января, отменили вообще до сентября.
Оксана
Якщо не виконується закон, чи можливо подати позов до міжнародного суду про порушення прав людини?
1
Вы чё, забыли? Пан президент так и сказал как-то ...
Валентина
Почекайте!Вони перерізали тарифну сітку одним махом,вкравши наші гроші,а відновлювати будуть з урахуванням можливостей бюджету поточного і наступних р о к і в .Казав пан,кожух дам,та слово його тепле!
Валентина
Що ж вони вирішили? Н і ч о г о! Залізли в карман до кожного вчителя, знівелю-вавши тарифну сітку, те підвищення не покривало інфляції.Чи вони дійсно дума-ють, що ми всі тупі і не можемо скласти 2 та 2. Якщо пішла мова про середню зарплату вчителя,то хай виконають 57 ст. Закону"Про освіту"-(рівна середній в промисловості).Знов годують нас кришками з свого барського столу,Не підемо на ДПА,ЗНО-хай самі приймають-зарплати їхні не рівня нашим!
tat
"Хочу звернути увагу суспільства, що незважаючи на складну економічну ситуацію у країні, протягом 2010 року розмір посадових окладів працівників бюджетної сфери, зокрема працівників галузі освіти, переглядався п’ять разів", - констатував прем’єр. ПЕРЕГЛЯДАВСЯ П"ЯТЬ РАЗІВ. цікава робота.
Таня
"Ми не приховуємо, наскільки важко уряду віднаходити ресурси для збільшення зарплат і пенсій..." Ну да... так воно і э. Набагато легше знайти гроші на утримання депутатів, уряд та президента...
Oksana
Для Таня: Як на своє утримання в них знаходяться кошти!!(Также сметой определены расходы на содержание автобазы в сумме 38,8 млн гривень, на управление административными зданиями - 75,2 млн гривен. В целом Рада увеличила финансирование содержания своего аппарата на 12,43%, или 102 207,3 тыс. гривен с 822 152,5 тыс. гривен в 2010 году до 924 359,8 тыс. гривен в 2011 году, приняв 23 декабря государственный бюджет на 2011 год.) ось це нормально!!!!
Коментувати
Таня
не будуть отримувати аж до вересня???
Таня
Водночас уряд визнав такою, що втратила чинність постанову від 5 жовтня 2009 року №1130 «Про встановлення надбавки вчителям, вихователям загальноосвітніх навчальних закладів, викладачам, майстрам виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів I-III рівнів акредитації державної та комунальної форми власності, керівникам та заступникам керівників зазначених закладів, посади яких віднесені до посад педагогічних працівників». Реалізація постанови сприятиме підвищенню якості освіти шляхом стимулювання педагогічних працівників усіх навчальних закладів та зніме соціальну напругу у колективах, яка виникла після введення в дію вище згаданої постанови від 5 жовтня 2009 року №1130. Постанова набирає чинності з 1 вересня 2011 року. Це то б то ті хто зараз отримував надбавку...
Марія
А про методичні кабінети знову забули
Учитель
Молодой специалист, имеющий ставку НИКОГДА не получал и при нынешнем положении НЕ ПОЛУЧИТ 2000 грн. Максимально - 1200 !!! Конечно, если называя сумму 2000 грн, господин Азаров выводит ее на основании среднего арифметического зарплат администрации школы - тогда конечно, я ВИРТУАЛЬНО получаю 2000 грн. Хочется плакать и БЕЖАТЬ из школы! Кстати, за ЗАМЕНУ уроков ТОЖЕ НЕ ПЛАТЯТ!
инна
Для Учитель: вот только администрацию трогать не нужно, ставка директора школі -40 часов оплачивается как ставка учителя при 18 часах
Ірина
Для инна: От тільки не треба жаліти директорів. вони своє нахапають. і ставка у них не дорівнює ставці вчителя. вона окрема--директорська. а чи задумувалися ви, що на 40 годин ще працюють педагог-організатор, психолог і соціальний педагог, логопед. і їх ніхто не жаліє, а ставка меньше ніж у директора!
инна
Для Ірина:[ Для Ірина: вы наверное не в школе работаете, иначе в ведомости заметили, что зарплата директора ниже чем учителя при условии если у учителя не 18 , а 24 и больше часов, а на работе он проводит времени намного больше чем обычный учитель.
Коментувати
Залина
ЛАПША
Вчителька
Для Залина: Зовсім не ЛАПША. Заступник директора має оклад 1280 грн при 40 годинному тижневому навантаженні. Мабуть у вас досить складні стосунки з адміністрацією, коли ви так безапеляційно стверджуєте. Міняйте школу. Бо в постійній ненависті і недовірі робота буде здаватися суцільним пеклом.
Коментувати