Азаров пообіцяв підвищити зарплати освітянам

На засіданні у середу Кабінет Міністрів України має ухвалити рішення про 20% надбавку до зарплат освітянам

Азаров пообіцяв підвищити зарплати освітянам

Про це за результатами перемовин з представниками уряду повідомив глава профспілки працівників освіти і науки Георгій Труханов.

За його словами, ініціативна група освітян передала Кабміну вимогу щодо підняття зарплат.

Труханов зазначив, що вимоги будуть розглянуті Кабміном у середу.

За його словами, рішення щодо ставок тарифних розрядів будуть ухвалені урядом дещо пізніше.

Відповідаючи на питання, чи задоволені освітяни переговорами, Труханов сказав: "Ми будемо задоволені, коли будуть конкретні рішення".

Як повідомлялося, сьогодні у Києві та деяких містах України відбуваються акції протесту освітян.

Основними вимогами учасників акцій протестів є скорочення розриву між посадовим окладом працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки та законодавчо встановленою мінімальною заробітною платою, а також поширення виплати 20-відсоткової надбавки на всі категорії педагогічних працівників.

Українська правда
22.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталя
А як пояснити те, що зараз твориться, зокрема на Хмельниччині. Губернатор Ядуха розпорядився, а всі управління підхопили та примушують вчителів та лікарів аж до останньої санітарки у ФАПі подавати декларацію про доходи. Інакше звільнення з роботи. Пряме порушення Конституції та Закону України Про захист персональних даних. Куди дивляться юристи, прокуратура, юстиція??????? Чи в цій країні взагалі немає Закону? Так що нумо перевіряти на кого зареєстрований мерседес чи яхта, яка належить санітарці. Чи не маразм????
Бывший завуч
уроки. Извините за описку
Бывший завуч
Учить детей учителям некогда: то показухи и репетиции к ним, то бесконечные семинары, то конкурсы, то акции, то на площадь детей надо вывести для массовости, то город убирать бесплатно руками детей и педагогов, то холодно, и кроки по 20 минут. А документов и распоряжений из вышестоящих инстанций столько каждый день, что физически обработать их или выполнить невозможно. Сердце впервые начало болеть, когда стала завучем из простого учителя и увидела всю бюрократию нашего образования... Не смогла так...
Галя
Для Бывший завуч: Кого легше заставити прибирати двірника чи вчителя Правильно вчителя, який може на думку міських чиновників , разом з дітьми прибрати те, що не змогли або не захотіли жеківці.Гарне слово толока маскує вие\користання вчителів та дітей, як дармової робочої сили для прибирання міста, так ще й звіти подати, що зробили під час толоки "скоко кустов красних і бєлих роз" посадили вчителі після роботи задарма для комунальників!
Коментувати
Олег
Шановні педагоги. потрібно не 20% вимагати а заробітну плату азарова, а він хай поживе на гроші вчителя. Нинішня влада це пухлина на тілі народу України, а пухлину як відомо потрібно знищувати.
Tatjana
"ПРЕКРАСНЫМ"
Tatjana
Довелось в жизни поработать с ПРЕКТАСНЫМ директором! ТАКИМ , и только ТАКИМ ДОЛЖЕН быть РУКОВОДИТЕЛЬ! И очень жаль, что не все МОГУТ! Именно поэтому коментаторы, в надежде, что ИХ директора и завучи прочтут и , возможно, что-то В СВОЕЙ РАБОТЕ поменяют, пишут ЗДЕСЬ. Иного быть не дОлжно.
Ольга
шановні колеги! Давайте не будемо такими суворими до керівництва шкіл! Я сама вчитель ,а роботу свого директора просто поважаю,скільки років вже працюю і бачу,що це каторжний труд! А ось завуч у нас нічого не робить,ні на які запитання відповісти не може,відсижується за спиною у директора! Так,що у нас як і в будь-якій професії,є і погані керівники і прекрасні,так само як і прості вчителі,є хороші і не дуже!
Сільський директор
Хто не був у "шкурі" директора чи завуча- хай спробують. Можливо!, вони і отримують на 200-300 більше звичайного вчителя. Але - почитайте коментарі нижче і додайте виїзд у район 2-3 рази на тиждень за зароблені гроші для сімї, поверненння з того ж таки району о 5 вечора попутками за 27 км. І хай вам щастить на цьому поприщі!
3
Для Сільський директор: У Вас ТАК, а у нас директор-завуч занимаются ПОДЛОГОМ. Набрали СЕБЕ часов, за них ПОЛУЧАЮТ деньги, не проводя занятий, поскольку "детки ходить не хотят"(ну так отдайте тем, к кому хотят ходить-заниматься) Нет же - СЕБЕ -любимым! Любая замена - чебе, уроки ДАЖЕ не проводятся! Прошлогодние выпускники жаловались:"Как станем ЗНО сдавать? Директор к нам не заявлялся за месяц - ни разу! Сами сидим" Так что ЖАЛОСТИ к таким директорам -никогда! ХОТИТЕ ВЫПОЛНЯТЬ Э Т У РАБОТУ -выполняйте. Не нойте. Всегда можно ОТКАЗАТЬСЯ, перейдя на ставку учителя.
Коментувати
карина
обов"язково треба відокремити посаду класного керівника і вчителя - предметника! при всіх сьогоднішніх вимогах їх неможливо просто фізично поєднати!
Сільський директор
Про літні "переваги" адміністрації я вже мовчу. Покидати? Пробувала і не один раз. Ні на кого покинути школу. Вірите? Здогадуюсь, що ні. Але, насамперед, тягнути і далі цю шлею просять батьки. Хоч і бачать, що додому майже не доходжу, і якби не сім*я, яка тягне домашнє господарство, знаєте, ким би я була на селі? Правильно: або голим пролетаріатом (а потім як виживати - діти студенти), або повною .....
Сільський директор
Я дуже поважаю працю простого вчителя, бо сама маю 18 років педагогічної праці простим учителем. Але які мудрі слова Вчительки 12 сходинками нижче.
Наталья
Для карина: : если бы это кто то услышал
Коментувати
Ольга
А если Вы, дорогие коллеги, думаете, что завучи много получают, то Вы очень ошибаетесь...Ведь большинство из них работает на 0,75 - 0,5 и даже на 0,25 ставки, при этом выполняя всю работу завуча, ведь половину или 25% приказа не напишешь ...при этом еще нужно и часы прочитать...ведь нужно еще и качественные уроки провести....
Мишка
Для Ольга: Завучи действительно бедные, а директора помолчали бы: надо было меньше прогибаться перед чинушами, тогда бы нас всех не так бы нагло унижали. В Харькове директорам по пол-оклада мэрия платила - и все были довольны, на учителей все плевали: только и напрягали, то на выборы, то на субботники, то за свой счет, то из родителей деньги вышибать. Так что нужно требовать разморозки ЕТС!!!
3
Для Ольга: ПОВТОРЮСЬ - это как с совестью у завуча. Наша себе в основном замены пишет. Если себе НЕ ВМЕЩАЕТСЯ - другим (послушным) учителям, отдающим ЁЙ деньгу! Так что - не прокатит!
Ольга
Это конечно ни в какие рамки не помещается...а не молчать Вы пробовали? У нас такого нет....
Коментувати
Ольга
А у нас учителя боятся пойти на больничный, потому что потом придется отрабатывать свои уроки...Так решили экономить...ведь школы теперь на самокупаемости. На каникулах отключили отопление и педсовет проводили в верхней одежде, оздоровление и отдых на каникулах обеспечили. Сказали недовольным искать другую работу или уходить за свой счет, чтобы сэкономить...
Бывший завуч
Для учитель: Я проработала 2 года завучем и добровольно ушла, даже убежала, работаешь и свой рабочий день, и дома с документами и расписанием. Спала по 4-5 часов, и из отпуска добровольно-принудительно на две недели раньше выходила. За это время угробила здоровье, нервы и много-много личного времени
3
Для Бывший завуч: Умничка! Тоже знаю школы, где работу завуча НИКТО НЕ ЖЕЛАЕТ ИСПОЛНЯТЬ, поскольку своей, учительской. хватает. Попробуй отчитаь 24 часа а после ещё ДОБРОСОВЕСТНО выполнить остальное! Тут не до завуча. Люди ОТКАЗЫВАЮТСЯ! Найти кого-то ОЧЕНЬ СЛОЖНО. Но ТАМ и коллектив - спасибо тому директору, который 25 лет назад его создал, а теперь работает ПРОСТЫМ УЧИТЕЛЕМ!!!
Коментувати
PR
МОЛОДЦІ! Серцем і душею з тими, хто страйкує. Але мені здається, що ця акція замала, вона відбулася за рахунок вчителів великих міст, а села заховалися за їхніми спинами, я в тому числі.
Я
Для PR: То чому ж Ви сховалась? Можна було б і прийняти участь!
Alla13
Для Я: А ми не сховалися. У Харкові перенесли канікули. Але ми духом з тими, хто на площі у Києві
3
Для Alla13: Так хотя бы у себя НЕ МОЛЧИТЕ!
Коментувати
Зоряна
В харьковской области перенесли сроки школьных каникул на неделю под благовидным предлогом, якобы для того, чтобы догнать программу из-за карантина, который был зимой. Но... Карантин был не у всех школах области... Каникулы перенесли для того, чтобы 25 марта закончить отопительный сезон. Также на каникулах в школах запретили включать не только электричество в кабинетах, но и компьютеры. Учителям предложили пойти в отпуск - либо в тарифицированный, либо за свой счет... Одним словом, ДОЖИЛИ!
мила
Для Зоряна: а у нас в полтаве и не скрывали, что из-за отопления переносят каникулы с 4 апреля.
Коментувати
вчителька
Погоджуюся з Даною. Дуже прикро, що є непорозуміння між адміністрацією школи і педагогічним колективом. А щодо 20% надбавки, так як раз її платили лише вчителям, а таким категоріям, як директор, заступник директора, педагог-організатор, психолог було відмовлено в цій надбавці і з лютого 2010 з них було утримано ці доплати. І це правда, що заступник директора отримує десь на 500 грн менше, ніж її колега - вчитель, що працює на 1,5 ставки. Звичайно, робота у нас з теперішніми дітками не мед. Тож давайте єднатися і не допустити, щоб кожна чинуша нас принижувала. Чим більше ми будемо солідарними, тим скоріше наш статус підніметься.
Tatjana
Ребята, 20% надбавка - это просто ИНДЕКСАЦИЯ ЗАРПЛАТ в связи с инфляцией, которую ПРОСТО НЕ СТАНУТ ПРОВОДИТЬ, просто потому, что считают официально инфляция если и есть, то несколько ниже. И индексировать её будут??????? Не слышно этого. А ЦЕНЫ УЖЕ ПОДРАСТАЮТ медленно, но уверенно! Не так ли???
Дана
Шановні, кістку кинуто! Азаров тільки пообіцяв пообіцяти, а ми вже пересварилися...Більше нічого йому і не треба робити, вчителі самі себе опускають нижче плінтуса, ми вже готові задушити один одного...нам би лікарську солідарність - хоч би що там було, а лікар лікаря вигороджує, навіть якщо всім зрозуміло, що то була халатність чи лікарська помилка. Повчіться, а профспілок в освітян ніколи і не було, то чого дивуватися
?!!!
Дуже часто заступник має 0,5 ст. (бо не вистачає класів (при тому, що середня наповнюваність 27-29 учнів). Якби не 9 годин вчительської роботи, котрі "великодушно дозволено" читати завучу, то його зарплата була б нижчою, ніж у вихователя ГПД. А роботи у адміністрації, повірте, не бракує.
яяя
Для ?!!!: Да что Вы говорите? У меня всего 15 часов учительской работы и больше НИЧЕГО!!!!!!!!!!!
Коментувати
Александр
А много по вашему получает администрация? Вы, случайно не пробовали себя в роли завуча или директора? Или зам по ВР? Каждый выполняет свою работу и его работа должна достойно быть оплачена. А у администрации, поверьте, работы "немножечко" больше, чем у учителя.
Александр
Для нищий директор: А директор работает на ставку, а не на 1,5!! А если что то не устраивает пусть идет в рядовые преподаватели на 1,5 ставки и будет получать большую зарплату. Вы попробуйте отработать занятия каждый день с утра и до конца рабочего дня - не так уж это и легко! Для Александр: да не так уж и много работы у администрации - пусть занимается своей непосредственной работой и будет все нормально!
яяя
Для Александр: Пробовала! И не я одна. Классные руководители выполняют работу завуча по ВР, а завуч Свою зарплату за МОЮ работу получает!!!
учитель
для нищий директор: а что же так привлекательно место директора, если его зарплата меньше чем у рядового учителя? Это должность пожизненная, работаю давно, не видела, чтобы кто-то добровольно ушел!
Коментувати
яяя
Кто сказал, что именно учителя получат 20%? Мы уже их получаем! А "поширення виплати 20-відсоткової надбавки на всі категорії педагогічних працівників" означает, что администрация школ будет получать еще больше!!
нищий директор
Для яяя: Куда уж больше! Как бы администрация не разбогатела! А как вам такой вариант, что директор школы получает зарплату на 500 грн. меньше, чем учитель. работающий тоже на 1,5 ставки?
Оксана
Для яяя: Не всі категорії отримали таку надбавку. Я працюю в дитячому садку , а нас ці гроші обійшли стороною. Чи може ми не педагоги? І на відміну від вчителів ми немаємо доплат ні за зошити, кабінети, керівництво. Не можемо займатись репетиторством. Але повірте мені нас слово, роботи у нас не менше: і конкурси, і писанина (її більше ніж в учителів, я не жартую. з появою нової програми, яку вже ввели у дію, планування, і методичної літератури мало. Так, що працюємо щей науковцями, самі розробляємо плати, конспекти...) І робочий тиждень 36 годин. Відношення до дошкілля несерйозне, адже оцінки ми не ставимо, а відповідальність набагато більша, бо діти надто малі.
Коментувати