22 березня вчителі пікетуватимуть Кабмін

22 березня, близько 5 тисяч працівників сфери освіти проведуть пікет під стінами Кабінету Міністрів України з вимогою наблизити тариф першого розряду працівників галузі до мінімальної заробітної плати й на 20% підвищити зарплати

22 березня вчителі пікетуватимуть Кабмін

Про це заявив голова Профспілки працівників освіти та науки України Георгій Труханов, повідомляє УНІАН.

За його словами, зараз тариф першого розряду становить 613 грн, рівень мінімальної зарплати – 941 грн. Профспілки вимагають від уряду зрівняти ці показники. "Виходить, що перші 7 розрядів отримують однакову заробітну плату", – сказав Георгій Труханов.

Крім того, за підсумками першого кварталу цього року, працівники сфери освіти вважають за необхідне підвищити їм заробітні плати на 20%. Це стосується не лише вчителів, але й інших працівників галузі.

Також, зазначив Труханов, сьогодні пікети працівників сфери освіти проводяться в регіонах, зокрема, в Донецьку, Луганську, Львові, Запоріжжі. За його словами, кожна область висуває додатково свої вимоги, наприклад, вчителі Донецької області вимагають збільшити фінансування, оскільки кошти на цей рік виділено у розмірі 80%.

Як повідомлялось раніше, ЦК Профспілки працівників освіти і науки України заявив про критичну ситуацію, що зумовлена недостатнім рівнем фінансування навчальних закладів та установ освіти.

Освіта.ua
21.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гість
Свій молодіжний Рух Молодих Педагогів ! І триматися разом, відстоювати наші права ! А то влада й міністр освіти, справді може думає, що ми не хочемо бути вчителями, а це не правда, ми хочемо ! Просто вчителів пенсіонерів зараз набагато більше, а нас і невидно. На майдан, на страйк, пришли одні пенсіонери, а молодих у школах лишили, а хто і не схотів піти, так же. Досиділися до 80 років, досить їм вже ! Дійсно не вчать, а вже просто сидять у цих школах ! Тема питання залишається відкритою...
Гість
Oksana, дякую, пост - влучний опис життя молодого педагога ! Олеже, дякую за підтрмку, але вік 53-55, це ще нормально, тим більше зараз пенсійний вік підвищили на 10 років. 50-річні люди ще так-сяк, а от у мене у столичній школі, де щороку у вузах випускають силу-силену випускників педагогів, коротше кажучи педагоги по 68-70-72 роки сиднем сидять, у яких не те що діти, онуки мої однолітки, а молоді на побігеньках, весь час псують настрій, лише одні "не так", "да не те", в прямому сенсі виживають, не можуть змиритися, що в школу йде працювати нове, молоде покаління. Вони просто не навидять нас, тільки кістки перемивають, коли вже їм там дітей вчити, 40 років над одним підручником бубнять. Дала задачу з іншого підручника, для неї це був шок )))получилося, ніби я її принизила, а сама вихваляюся )) Нам потрібно обєднати свій молодіжний рух...
Наталя
Для Гість: А Ви не пробували уявити, що Вам теж колись буде 68 років. І здоровя у Вас буде відмінне і бажання працювати. Тим паче, що на пенсію легше здохнути, ніж прожити буде (тьху-тьху :)). І прийде нова молодь (Рух молодих педагогів наприклад) - будуть Вам відверто розповідати, що Ви сиднем сидите, по одному підручнику працюєте і т.д...... Дайте СОБІ чесну відповідь - що ВИ ЗРОБИТЕ (Мені доречі 33 роки).
Коментувати
наталя
а нам ,вообще, перенесли каникулы, чтобы мы не выходили на митинги...(Кировоград)
Oksana
так, пенсіонери це взагалі!!! ледь пересуваються з класу в клас і скаржаться на кожному кроці,що тяжко,а самі мають по 1.5 ставки,і пенсії їм малі!! А я 5років провчилась в університеті,і дають мені по 6-8год.І мушу збирати по пару годин в різних школах району,за 800грн,а їм пенсії малі!!!А не думають,що молода людина,взагалі нічого не має,ні пенсії,ні дому,ні зарплати,от і викручуйся!! Взагалі жалію,що пішла в ту школу,при найменшій нагоді тікатиму,чим далі!!!!(((((((((
читатель
Для Oksana: У нас одна пенсионерка мотивировала просьбу дать ей часы необходимостью доучить внука в институте. Внук не сирота и не под опекой у неё. Директор, то же пенсионер, конечно пошла ей на встречу. Убирать пенсионеров нужно начиная с руководителей!!!
Oksana
Для читатель: В нас така ж ситуація!! Спочатку їм треба,дітям своїм будинок добудувати,бо ж самі не працюють,потім внуків вивчити,двох,а то і трьох. Одна дочок двох своїх вчить вже кожна по другій освіті отримує,але сама чомусь не може себа забезпесити,а її мати пенсіонерка вже з маразматичними схильностями збирає чим побільше годин!!!
Коментувати
DR
Нікому проблеми вчителів не хочеться вирішувати. Але ніхто крім самих вчителів не заставить владу повернутись до проблем простих вчителів!!! Чекати не можна, куди гірше?
Олег
цілком підтримую про вчителів-пенсіонерів. Подумайте самі: в нашій школі 15 вчителів - з них 4 пенсіонери і 5 - у віці 53-54 роки. Будуть працювати ще довго Хіба це нормально? А мене, як вчителя інформатики, заставляють, щоб ці люди пройшли курси за програмою Intel, цифрові технології і т.д.
Наталя
Для Олег: Знайома історія :)
Коментувати
Гість
Вирішіть будь-ласка питання педагогів пенсіонерів, які сидять на 1.5 ставки та не дають змоги працювати молодим спеіалістам, ще й пенсію отримують. Брешуть владі, що на таку платню молодь просто не хоче йти працювати - брехня ! Допоможіть !!!
Oksana
Для Гість: Молоді просто нема куди йти!!!!!!! В нас по школах найбільше год мають пенсіонери,!!!!!Можливо б і більше йшли,але через такі зарплати,і ту к-сть год.нема чого туди йти!!!!!
Коментувати