Міністерство освіти надало грифи підручникам для учнів 11 класів

Грифи "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України" отримали підручники-переможці всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів

Міністерство освіти надало грифи підручникам для учнів 11 класів

Конкурс рукописів підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів, що був проведений Міністерством освіти, мав на меті забезпечення учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів якісною навчальною літературою.

Нагадаємо, отримання грифу навчальним підручником передбачає, що у виданні систематизовано викладено навчальну дисципліну, зміст якої відповідає навчальній програмі.

У результаті проведення конкурсу, міністерством визначено 125 підручників для 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, яким надано гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України".

Перелік підручників, що отримали гриф міністерства, охоплює більш ніж 30 навчальних предметів різних рівнів стандарту, які розраховані для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською та російською мовами, а також іншими мовами національних меншин.

Відповідно до Порядку надання навчальній літературі грифів Міністерства освіти і науки України, термін дії наданого грифа навчальних видань для загальноосвітніх навчальних закладів складає 5 років з дня офіційного затвердження відповідного рішення.

З повним переліком підручників можна ознайомитися в тексті наказу МОН №235 від 16.03.11 року.

Освіта.ua
18.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вадим
Доброго дня! До цього часу неясно - за якими підручниками з геометрії будуть вивчати в 2011-2012 н. р. цей предмет учні шкіл з поглибленим вивченням математики. Дайте, будь ласка відповідь Вадим.
Лапочка
Надо же. Неужели в следующем году детишки 11 классов с учебниками будут. Ведь до сих пор десятиклассники половину книжек так и не увидели. А которые увидели, то половина из них такая хрень...
PR
Поверьте, не школы делают тупыми детей, а система и учебники, а учителя стараются как могут, хрень собачью перевести в нормальный язык, но им и здесь отбили руки, так как ЗНО построено на выдергивании из придурковатых учебников фразочек. Отсюда, хочешь не хочешь, а учи ребенок учебник.
математик
Полностью согласен с врачом. Нынешние учебники невозможно читать специалистам (а я математик-программист с инженерным образованием, не с педагогическим), не то что детям. Пока в этом словоблудии найдешь рациональное зерно, вспомнишь, как этому учили в советской школе и в конце-концов просто расскажешь все ребенку своими словами. И поверьте, нет тупых детей!! Школы их делают таковыми...
Ann
Для математик: Очень жаль детей, которых учит математик-программист с инженерным образованием. Современные учебники по математике - КЛАССНЫЕ и учить по ним можно педагогу, который в ВУЗе учил не высшую математику, а кучу математических дисциплин. Попробуйте закончить хотя бы физ-мат педагогического университета (поверьте, Ваша квалификация станет выше и современные учебники не будут для Вас китайской грамотой).
Ученик
Для Ann: а причем тут учитель, если учиться по этим самым учебникам нужно ДЕТЯМ? Хотя ,при отсутствии учебников действительно вся надежда только на учителя
Коментувати
Несторонній хімік
У списку переможців конкурсу рукописів підручників (див. наказ) бачу всі (!) 7 рукописів підручників з хімії, які були прийняті для участі в конкурсі. Тож хіба це - конкурс? Невже всі 7 підручників буде видано за держзамовленням? Відчуваю, що з інших предметів така сама ситуація.
С
Получили гриф министерства еще не значит напечатаны и отправились по школам!
qwerty
УРА! А половина підручникв для 10 класу так і не побачила цей світ! Ох і нехороша ж ти людина тютюнник і компанія!