Дмитро Табачник хоче дистанційного навчання в школах

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник виступає за дистанційне навчання в школах через підключення навчальних закладів до високошвидкісного широкосмугового інтернету у форматі 4G

Дмитро Табачник хоче дистанційного навчання в школах

Про це він заявив під час зустрічі зі студентами й викладачами в Полтаві.

"Тоді ми забудемо, що таке карантин, що таке зупинка занять, тому що кожна дитина зможе працювати на відстані", – сказав Табачник.

За його словами, відповідний проект передбачається реалізувати в рамках національної програми "Відкритий світ". "У Португалії подібну новацію вже ввели", – сказав Табачник.

Міністр зауважив, що завдяки новому проекту якість освіти буде підвищуватися не тільки в обласних центрах і містах, але й у сільській місцевості.

"У Гадяцькому районі, Миргородському, Великобагачанському найкращий вчитель-методист зможе провести урок фізики або математики чи літератури на кілька шкіл, або на всю паралель 5, 7, 9 класів", – зазначив міністр.

За його словами, в середньому необхідно 4 роки, щоб всі навчальні заклади підключити до інтернету.

Як повідомлялось раніше, Табачник заявив, що вважає за доцільне скорочення кількості предметів в 11 класах до 8-9.

Радио свобода
15.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Завуч
Пане міністре! Коли ви були останній раз в звичайній школі? Не в тій школі, яку вилизали перед вашим візитом? Подивіться на реалії звичайної школи без рожевих окулярів. Коли в місті, а не в селі, батьки сплачують за інтернет, якого вистачає на один урок з інформатики, коли в класах обдерті столи, шафи і обтянуті різною тканиною стільці, які принесли в школу учні попередніх випусків. А ви вводите контрольні роботи, при яких о 8.20 будете передавати коди варіантів у відділи освіти, а ті о 8.30 - у школи. Просто хочеться кричати від цих інновацій.
Ігор
"Щось у цій казці не так" - думав Колобок, дожовуючи Лисицю...
Tatjana
В великому місті для учнів ПРЕСТИЖНИХ навчальних закладів - нормально. Батьки куплять апаратуру, школи мають УЖЕ. В сільських школах У Т О П І Я !!!!! Тим паче, що для величезної кількості сільських учнів навчання НЕ Є нагальною потребою
Тата
а в нас тепер прикладом слугує "розвинута" Португалія??????? пане міністре, спустіться на землю! дітки не хочуть вчитися один на один з вчителем, а дистанційно........ будуть телятам хвости крутити...... здається, що ви б цього дуже хотіли? навіщо освічена молодь?????? пане міністре, заїдьте до звичайної середньої школи і подивіться на живих сучасних дітей!!!!!!!!!!
C-S
Для Тата: А чому б і ні? Як людина, що тісно пов'язана з Португалією протягом 10 років, можу з впевненістю сказати: ТАК! Країна дуже розвинена, прогресуюча, а коли вчителі бюачать, що дитина справді хочу вчитися, то зроблять все для того, щоб допомогти їй, і все це БЕЗКОШТОВНО. І їм абсолютно байдуже на її національність.
Коментувати
tat
а зарплату вчителям підняти не хоче???
Надежда
Так в чём же дело? Устанавливайте в кабинетах компьютер для учителя. Или мне свой из дома приносить? Или опять перед родителями с протянутой рукой стоять? У нас в школе на 1500 учащихся 1 проектор. И то за счастье считаем! Ещё больная тема: учебники. Во втором классе все учебники купили за свой счёт. В третьем купили (примерно по 300 грн. заплатили). И на четвёртый класс нет и "не ждите". Ничего для детей не делается . Одни лозунги, мечты, планы фантастические. Как были сто лет назад учитель, мел и тряпка, так и остались. НЕ ВЕРЮ! ОГОЛОШЕННЯ Купимо старі підручники ( 19 комплектів) для 4-го класу (укр. мова навчання).
учитель
Для Надежда: Только теперь очень часть учитель покупает мел за свои деньги. И тряпку приносит из дому. Но єти проблемі конечно не уровень министра
Анна
Для учитель: Может в небольших городах и учителя покупают,а в городах все это за счет родителей давным давно
Teacher
Для Анна: Прекрасная школа в Киеве: бумага, ксерокс ( для тестов на каждого ученика), картинки, плакатики, флажочки, цветочки на окна, швабру, тряпки и т.д. для кабинета,школи и детей покупаю сама вот уже на протяжении 20 лет. Какие родители?
Коментувати