Шкільні нетбуки LBook A у навчальних класах Славутича

У грудні 2010 року в загальноосвітній школі № 4 та ліцеї м. Славутич було встановлено два комп'ютерні класи, кожен з яких оснащено 10 шкільними нетбуками LBook A

Шкільні нетбуки LBook A у навчальних класах Славутича

Нікого не дивує той факт, що впровадження комп'ютерів у школи є досить проблематичним питанням. Усі учасники освітнього процесу розуміють важливість і актуальність комп'ютеризації.

Однак все стає набагато складнішим, коли справа доходить до виділення коштів на обладнання. Як правило, бюджет звичайної школи майже не передбачає витрати на ІТ-потреби, тому батьківським комітетам і викладачам доводиться або вирішувати проблему самостійно, або шукати інші джерела фінансування.

Обладнання комп'ютерних класів у закладах м. Cлавутича відбулися за сприяння мера міста, Удовиченка Володимира Петровича та заступника міського голови, завідуючого відділом освіти виконавчого комітету Славутицької міської ради Линкевича Олександра Бернатовича.

Проект з комп'ютеризації шкіл стартував в Україні восени минулого року і сьогодні спільними зусиллями організаторів - групи компаній "МУК" та компанії Intel - учні 11 шкіл вже освоюють науки за допомогою нетбуків LBook A.

Освіта.ua
28.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів