ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад відбудеться наприкінці березня

Майже дві з половиною тисячі учнів братимуть участь у заключному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад відбудеться наприкінці березня

Міністерством освіти і науки та Національною академією педагогічних наук підписано спільний наказ, що передбачає особливості проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2011 році.

Учнівські олімпіади проводяться щороку, і мають на меті пошук, підтримку та розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді. Олімпіади з навчальних дисциплін проводяться у чотири етапи протягом навчального року. IV етап є заключним і проводиться на державному рівні.

У 2011 році, заключний етап учнівських олімпіад буде проведений з 21 березня по 1 квітня, з 19 навчальних предметів, у 15 містах України.

Участь у IV етапі братимуть майже дві з половиною тисячі учнів, які стали переможцями регіональних етапів відповідних олімпіад.

Переможці IV етапу олімпіад з базових дисциплін будуть нагороджені дипломами I, II, III ступенів.

Переможці-випускники навчальних закладів у поточному році, які стануть призерами з базових предметів, у відповідності з Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2011 році отримають право на зарахування додаткових балів при вступі до ВНЗ, за умови, якщо вони будуть вступати на напрями підготовки, для яких профільним є вступне випробування з базового предмета, з якого вони є призерами.

Величина додаткового бала для осіб нагороджених дипломами I, ІІ та ІІІ ступеня, складе 50, 40 та 30 балів відповідно.

Освіта.ua
07.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Lyudmila Mudraya
Чи передбачається два збірника для контрольних робіт в 5- 8 класах : з англійської мови для спецкласів і окремо для звичайних класів?