Підсумкові контрольні роботи українські школярі писатимуть з 10 по 20 травня

Міністерство освіти визначило перелік навчальних предметів та особливості проведення підсумкових контрольних робіт, що писатимуть учні 5-8 класів у 2011 році

Підсумкові контрольні роботи українські школярі писатимуть з 10 по 20 травня

Підсумкові контрольні роботи у 5-8 класах загальноосвітніх шкіл будуть проведені з української мови, математики, історії України, іноземної мови. У школах з російською мовою навчання учні писатимуть контрольну роботу з російської мови.

Конкретну дату проведення підсумкових контрольних робіт будуть визначати регіональні управління освіти, однак вони мають відбутися у період з 10 по 20 травня цього року.

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти МОН вже надіслав до регіональних управлінь освіти розроблені методичні рекомендації щодо проведення підсумкових контрольних робіт у 5-8 класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2010/2011 навчальному році.

Рекомендаціями визначений перелік предметних посібників із варіантами завдань, за якими будуть проведені контрольні роботи. Остаточні варіанти завдань підсумкових контрольних робіт школи визначать самостійно, у відповідності зі змістом рекомендованих посібників.

Рекомендації також передбачають критерії оцінювання та систему нарахування балів за правильно виконані завдання контрольної роботи.

Сума балів, нарахованих за правильно виконані учнем завдання, буде переведена у шкільну оцінку за спеціальною шкалою. Максимальна оцінка за правильно виконану контрольну роботу складе 12 балів.

На виконання завдань контрольної роботи учням буде відведено 45 хвилин, а на роботу з іноземної мови – 90. Відлік часу буде починатися після вступної бесіди вчителя та проведення відповідного інструктажу.

Семестрова оцінка учня з предмета буде виставлятися з урахуванням оцінки підсумкової контрольної роботи.

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти МОН має до 15 квітня провести нараду за участі осіб, відповідальних за проведення підсумкових контрольних робіт у загальноосвітніх навчальних закладах.

Всі контрольні роботи мають бути перевірені до 25 травня, а їх результати будуть передані для узагальнення до місцевих управлінь освіти.

Після завершення навчального року, в міністерстві освіти систематизують результати підсумкових контрольних робіт українських школярів, з метою їх врахування при розробленні нового державного стандарту базової загальної середньої освіти.

Як повідомлялося раніше, наприкінці лютого міносвіти оприлюднило особливості цьогорічного проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9 та 11 класів.

У цьому році навчальні заняття у 1-10 класах завершуються 26 травня, а в 11 класах – 18 травня. Свято "Останнього дзвоника" в школах буде проведено 27 травня.

Детальніше про особливості проведення підсумкових контрольних робіт учнів 5-8 класів у 2010/2011 навчальному році з кожного предмета див. у листі МОН №1/9-151.

Див. також: Електронні версії збірників завдань підсумкових контрольних робіт для учнів 5-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2011 році

Освіта.ua
04.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
жанна
до лівого плеча важеля завдовдки 20 см підвісили ввжок масою 6 кг.Яку силу прикладено вертикально вниз до правого плеча,довжина якого дорівнює 30 см?вАЖІЛЬ ПЕРЕБУВАЄ В РІВНОВАЗІ
Кристина
а вообще, на книгах(тетрадях) по истории написан сайт, если на него зайти, можно найти ответы!!!!!!!!!!!!!=)
Малинка
а у кого есть ответы на 3 вариант контр. роб. по англ. языку Мясоедовой (афтор)
Гриша
нужно срочно ответи з української мови 8 класу будь ласка якнайшвидше в пошті або в контакті Гриша Киселица
Елена
Для Артём: спасибо за ссылку. Огромное!!!!))))))))
Влада
Кто знает,какие варианты(по номерам)будет писать 6 класс по украинскому и русскому?Просто я знаю,например,что по русскому мы пишем 10 вариантов из 38.Какие именно?
ирина
нужны ответы по истории 5класс.Спасибо
Анна
Шкала оцінювання контрольних з англійської
Ириша
люди покупайте решебники!на уроке только учитель который будет ходить по классу
Катя
А де можна ска4ати безкоштовні відповіді з геометрії 7 клас???????
Настя
Пожалуйста подскажите где скачать бесплатно ответы на контрольные роботы по математике 8 класс
вика
напишыте плиз историю умаля щас очень надо
Игорь
А кто будет проводить экзамен???кто будет на уроке??только учитель или нет???
оля:)
http://znoenglish.at.ua/index/pidsumkovi_kontrolni_roboti_derzhavna_pidsumkova_atestacija/0-109аааааааааааааааа! Я СКАЧАЛА АНГЛІЙСЬКУ!!!!!!!!!!!!!
Александр
Контрольные работы не отменили! Здесь можно скачать бесплатно решебники и задачники osvitaua.ucoz.ua
САНЯ
полное фуфло не тратьте время там нет ничего Для Александр: Для Александр:
Коментувати
Бек Світлана Миколаївна
Шкода, що вчителів не забезпечили матеріалами для проведення контрольних робіт
елена
відповіді укр.мови 6 клас
вегеленна
Елена безкоштовно скачати відповіді на підсумкові контрольні роботи 7 клас
adminsever
Для вегеленна: посмотрите на этом сайте: umni4ka.at.ua
Коментувати
Викуся
напишите ответы 21вариант укр. яз
Альона*
де можна знайти відповіді на англ. мову 7 клас?? ну дуже потрібно...........
оля:)
Для Альона*: http://znoenglish.at.ua/index/pidsumkovi_kontrolni_roboti_derzhavna_pidsumkova_atestacija/0-109 там є відповіді і завдання
Коментувати