Досі нема збірників завдань для підсумкової атестації школярів

Міністерство освіти досі не надрукувало збірники завдань для підготовки школярів до державної підсумкової атестації. При цьому, до випускних іспитів залишається менше трьох місяців

Досі нема збірників завдань для підсумкової атестації школярів

Видавництво "Освіта" має надрукувати близько 20 тисяч примірників. Однак, коли це станеться, на підприємстві не повідомляють.

У Міносвіти кажуть, що ситуація не критична, адже випускники шкіл зазвичай отримують збірники у березні-квітні. Обмежену кількість примірників – один на школу – чиновники пояснюють браком фінансування.

Керівник відділу суспільно-гуманітарної освіти Міністерства освіти, науки, молоді та спорту Оксана Коваленко розповіла: "У нас ніколи не було можливості забезпечити кожного учня безкоштовним примірником. Усі останні роки збірники надходили у школи в одному примірнику. Тут нічого такого немає".

Водночас голова підкомітету ВРУ з питань базової освіти Леся Оробець зазначила: "Всього виділено державою у цьому році на друк шкільних підручників 120 мільйонів гривень за потреби 600 мільйонів. Саме за батьківські гроші будуть куплятися ці збірники, аби адекватно підготуватися до атестації".

Нагадаємо, нещодавно Міністерство освіти оприлюднило інформацію щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації учнів та випускників загальноосвітніх шкіл у 2011 році.

ЗІК
04.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Евгения
пожалуйста помогите!! где можна скачать ответы для дпа по англ.яз за 2010 !! год ??
Елена
Добрый день! Подскажите пожалуйста где можно скачать ответы на тесты для 9 и 5 классов
Николай
Скажите пожалуйста ,где можно скачать ответы на "підсумкові контрольні роботи" по английскому языку.
Николай И
ДПА, контрольні підсумкові роботи з 1)математики + 2) читання за 2011 рік, где можно завантадити?
English Teacher
ДПА + підсумкові контрольні роботи завантажити тут http://znoenglish.at.ua/index/pidsumkovi_kontrolni_roboti_derzhavna_pidsumkova_atestacija/0-109
Евгений
Скажите пожалуйста,когда выйдут в продажу сборники по географии и биологии для 9 классов 2011?
Анна
Для Евгений: Уже вышли, и ответы есть.
Коментувати
Олександр
Як кажуть мої нечемні учні :" МРАКИ!"...Почитайте, й добавте ті суми, які вони ще отримають від комплектів від випускних екзаменів (завдання+ розвязки +шпаргалки)..Хтось бабло горне, а хтось ("оособливо розумниий"!) буде шпаргалки відбирати в недорослів (....Почитайте й підберіть епітети до того, чим ми займаємося.. http://svodka.net/politika/politika/138025
Анна
Сборников действительно нет((( Кроме математики+ 5 решебников и диктантов по украинскому языку еще ничего не выпущено.В конце следующей недели может быть будут биология и география,а остальное.....Этого не знают даже в магазине при издательстве выпускающем тесты ДПА
Коментувати
Анна
Вот сканированные тесты для ДПА 9класс( математика и Укр. яз) http://files.boyarka.com/gloss/setcat/7
ваня
скажіть будь-ласка коли ж діти вчити будуть білети?
Галина
Дуже дорого в нас обходиться все безкоштовне- освіта, медицина, підручники купи, ПДА - купи, в фонд школи здай, для класу також, а хочеш, щоб у дітей щось було в голові домовляєшся за додаткові уроки і знову платиш, платиш... І нікого не цікавить чи ти маєш що дати. Ганьба такій освіті і державі!!!!
Учитель
Учителя, просто учите предмету, и тогда не будут иметь значения задания экзамена. Родители, просто не делайте фитиш из оценок, и тогда не будет иметь значения покупка вопросов и ответов. Мы своим поведением (суетой воктруг экзамена, а не образования) работаем на тех, кто имеет с этого всего. Кстати, для наивной НАТАШИ: кто, кто, а авторы точно на этом не набивают карманы.
Анна
Подскажите пожалуйста,если кто знает.У сына русский класс,биологию и географию учили на русском, но в школе почему то не знают на каком языке теперь их дети сдавать будут.Точно ли,что если русский класс то экзамен на русском языке будет?( сборники я видела есть на обоих языках). И где это можно посмотреть?
Коментувати
Іринка
Такі підсумкові роботи у 5-8 класах і так пишуться в кінці року за текстами, які добирає сам вчитель, не на 15 варіантів, але на 2 -4 точно. Не видумуйте велосипед, який давно їздить!!!
Ruslan
У нас по конституции образование бесплатное! Почему не выкладывают материалы зборников в интернет!!! Все кричат о борьбе с коруппцией - да вот она перед вами!
Владимир
Где сборники для ДПА в электронном виде? Это что, так сложно сделать одному человеку из громадного "флигеля" Министерства?!!
Анна
Для Владимир: Конечно сложно )))) Как же тогда они деньги на нас зарабатывать будут?? Все сборники из интернета скачают,а ихние книжки дорогие никто и не купит.
Анна
Нашла на сайте книжного магазина издательства Ранок цены на сборники ДПА для 9 класса.Посчитала((( Что бы купить сборники по 5 предметам( без книжек с ответами) родителям надо будет заплатить 172 грн. А если еще и ответы ребенок захочет,то больше 200
Коментувати
Cвітлана
Шановны колеги! В цьому році збагачувати декого будуть не лише ті, хто здають ДПА, а й учні 5-8 класів, які будуть писати підсумкові контрольні роботи з 4 предметів. В яку ж копієчку це обійдеться батькам, що робити з тими, хто не забажає купувати ці збірники ( у нашій школі таких немало, хто обере не збірник, а що-небудь поїсти). Якщо вже МОН бажає перевіряти рівень знань учнів щороку, то поверніть усні іспити, як це було раніше, коли учень на початку року міг купити за символічну плату білети, які протягом багатьох років не змінювалися, і готуватися весь рік по підручнику, а не купувати книжки і когось збагачувати. І вчителю буде зручніше готувати дітей до іспитів. А то в 5-8 класах за календарним плануванням не передбачено повторення і підготовка до к.р., а із-зі карантинів ми просто не встигнемо до початку к.р. якісно...
Наташа
Гады, никто не думает ни о детях, ни об учителях, ни о финансах родителей. Думают только как набить карманы авторов новых сборников!!!! Поменяли шило на мыло, какой в этом смысл? что вместо 80 вариантов дают только 30? Вся система направлена на дибилизацию детей и обогащение особей, которые втерлись в доверие в министерстве освиты!!!!
Ярослав
9класники придбали збірникиДПА з англ,мови на початку навч.року по 50 грн. за шт А тільки тепер повідомляють про нові збірники???? які ,мабуть,будуть коштувати не менше Ви що там з глузду з"їхали??????
Анна
Для Ярослав: Наши 9 классники тоже покупали сборники и по английскому и по математике,правда не за 50 грн( 35 грн.англ.яз. и 25 грн математика), но от этого не легче((( Об английском я в принципе не жалею,мой сын еще летом перед 9 классом его прошел, к олимпиадам готовился.А математику учитель попросила купить, была уверена,что меняться ничего не будет( И вот теперь опять все сначала покупать надо,хорошо хоть остальные учителя не просили прошлогодние сборники покупать.
Коментувати
Евгения
Пока печатные издания не дошли до школ, можно было бы выложить и в электронном виде...
Сільський директор
А я про своє: повернути в школу пакети із завданнями! І нічого цього боятися. Зекономляться кошти батьків насамперед, той, хто вчився - знання підтвердить. Та й для нашої бідної ( для учнів) держави буде простіше
Родитель
Для Сільський директор: Полностью поддерживаю! Печально видеть на книжном рынке картину, когда родители хотят купить ребенку сборники, а ребенок в истерике требует купить решебники и ответники... "аби адекватно підготуватися до атестації"
Tatjana
Для Родитель: Ребёнок ЗНАЕТ, что учитель ВЫЙДЕТ, дабы ДАТ ребёнкам СПИСАТЬ! Именно поэтому не сборники он требует, а ШПАРГАЛКИ УЗАКОНЕННЫЕ ОБЩЕСТВОМ!!!
Людмила
Для Tatjana: А учитель выйдет. Потому что выучить все ребенку не под силу, плюс нервы. А что делать? Посадить табачника пусть порешает по школьной программе.
Коментувати
Вікторія
Четверокласниики на початку навчального року придбали збірники ДПА видавництва "Генеза", "Ранок", рекомендовані МОН з української мови, читання, математики. Витратили не одну копієчку. Вчителі якісно готують дітей. А тепер наше Міністерство вказує збірники видавництва "Освіта". А де ж ви були раніше? Чи ніч переспали і нові ідеї з'явилися? А як же бути нам батькам, вчителям, дітям.Спустіться з ваших небес до нас на землю і подивіться як ми живемо!