Для закриття шкіл мають бути абсолютно об’єктивні підстави, - М.Азаров

Прем’єр-міністр вважає, що не можна закривати школу, доки не вирішено питання з підвезенням дітей до інших навчальних закладів, а також питання працевлаштування вчителів шкіл

Для закриття шкіл мають бути абсолютно об’єктивні підстави, - М.Азаров

Поза тим, що рішення про закриття приймають місцеві органи влади, які коштом своїх бюджетів утримують школи, глава уряду доручив міністру освіти не допустити закриття ні однієї школи.

"Зрозуміло, що просто так, на чиєсь бажання, ми школи не закриваємо", - підкреслив Микола Азаров.

"Підстави мають бути абсолютно об’єктивні, і батьки з вчителями мають їх зрозуміти. Але у кожному випадку, коли безумовно доцільно закрити школу через недостатню кількість учнів та неможливість забезпечити якісний навчальний процес, міністр освіти буде особисто відповідати за те, щоб у дітей був шкільний автобус, а вчителі були працевлаштовані. Без цього я забороняю закривати школу", - зазначив прем’єр.

Освіта.ua
03.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрей
Где можно скачать комплект итоговых контрольных работ для 6-го класса!!!!!!??????
Luba
У нас школу не закривають, а реорганізовують. Красиве нове слово, але в кінцевому результаті всеодно закриття. Воно б то і нічого, але переводять наших дітей із школи де є всі умови для навчання, а саме світлі просторі класи, великий спортивний зал, їдальня,у школу аварійну, непристосовану для навчання, без спортзалу, актового залу, столової. То про які покращення умов для навчання можна говорити. панове, не забувайте, що у наш час корупція і хабарі захопили і освіту. Інакше ось цю реорганізацію і покращення умов я пояснити не можу, а ви?
Olga
В Луганске готовят к закрытию ещё 3 школы, при чем одна из них заполнена на 127%, результаты обучения высокие, но с одним не повезло школе-находится в центре города, здание понадобилось кому-то...
PR
Сільські школи до 80-100 учнів повинні обов*язково закриватися. Ні про яке . навчання, а тим паче якісне, мова в них йти не може. Якщо випхати пенсіонерів на пенсію, то 20-30% шкіл можна закрити абсолютно без ризику. На місце пенсіонерів підуть вчителі малокомплектних шкіл і ніхто не постраждає. Але такого не буде. Пенсіонери і малокомлектні школи будуть утримуватися за рахунок інших вчителів, яким будуть скорочувати ставки, відправляти у відпустки, і т.п.
punk
Для PR: Люди добрі страйкуйте, а не кусайтеся як собаки!!! Якщо Вас не влаштовує зарплата, організуйте страйк, так як роблять таксисти і базарники. А пенсіонерів не чіпайти! Ви самі винні, що опинилися в таких умав. Над вами вчителями більше керівництва, ніж вас. Ось це керівництво й отримує Ваше бабло!!!
punk
Для PR: Такий мізер отримуєте й ще заздрите одне одному. Такого добра й ворогові не побажаєш. В попередньому reply я хотыв написати "умовах".
Korsa
Для PR: Дуже цікаво, скільки ж років ви пропрацювали в сільській школі, що робите таку "глибоку" аналітику. Дуже погано що в нашій державі керують невігласи і хами, а рецепти роздають дилетанти, які самі нічого доброго зробити незугарні
Коментувати
aspirant
По-перше, написано безграмотно. По-друге, цитата запізніла, оскільки з 1 березня багато сільських шкіл уже перевели на "режим очікування" - зменшили і скоротили деякі ставки, при чому, робили це примусово під наглядом райдержадміністрацій, що порушує статтю 25 Закону України "Про середню освіту" (точно не памятаю назву закону). Приклад тому - Устинівський район Кіровоградської області, де лише завдяки супротиву колективу 1 (однієї школи!!!!) вдалося відстояти права 5 шкіл на нормальне, а не "класо-комплектне" існування. По-третє, "Дав же Бог міністра..."