"Samsung назустріч знанням - 2011": на шляху до інформаційного суспільства

У рамках соціальної програми "Samsung назустріч знанням", яка пройде вже в п'ятий раз, компанія "Samsung Electronics Україна" проводить конкурс серед учнів і вчителів середніх шкіл. Головний призовий фонд - три цифрові лабораторії

"Samsung назустріч знанням - 2011": на шляху до інформаційного суспільства

Компанія "Samsung Electronics Україна" оголошує про продовження соціальної ініціативи, орієнтованої на учнів і вчителів середніх шкіл України.

Мета програми "Samsung назустріч знанням" - поглиблення знань учнів середніх шкіл в області інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), ліквідація комп'ютерної неграмотності і вдосконалення процесу навчання.

Програма стартувала в 2006 році, і за чотири роки нові комп'ютерні класи та мультимедійні лабораторії були встановлені в 35 школах - переможцях конкурсу есе.

Черговий, п'ятий, "сезон" програми "Samsung назустріч знанням" пройде з 24 лютого по 24 квітня 2011 року за підтримки компаній Intel і "Майкрософт-Україна", а також Інституту інноваційних технологій і Міністерства освіти.

У цьому році школи, які переможуть у новому конкурсі, отримають у своє розпорядження цифрові лабораторії, до складу яких увійдуть телевізор, цифрові фото- та відеокамера, ноутбук, два нетбуки і багатофункціональний пристрій Samsung.

     

Крім лабораторій для шкіл, автори есе-переможців отримають індивідуальні призи - мобільні телефони Samsung.

Взяти участь у конкурсі можуть учителі та учні всіх середніх шкіл України. Для цього від кожної школи знадобляться по дві конкурсні роботи: невелике есе (до 300 слів) на тему "Школа майбутнього", написане учнем, і ідея освітнього проекту, що претендує на грант, складена вчителем.

Під заявкою на грант розуміється опис проекту, що претендує на один з головних призів - цифрову лабораторію від Samsung. Проект має бути спрямований на ефективне застосування цифрових технологій у прикладному навчанні.

Есе та заявку на грант необхідно надіслати організаторам конкурсу не пізніше 24 квітня 2011 року, скориставшись електронною формою за адресою http://education.samsung.ua або поштою: 01135, м. Київ, а/с "Самсунг" з поміткою "Програма "Samsung назустріч знанням - 2011".

Для акції діє лінія підтримки 0-800-502-00-00 (всі дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Освіта.ua
03.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів