Київські освітяни отримуватимуть більшу зарплату

Всього на збільшення видатків для працівників соціально-культурної сфери столиці спрямовано 200,6 млн грн

Київські освітяни отримуватимуть більшу зарплату

Працівники сфери освіти в середньому отримуватимуть зарплату на 11,3% більшу, ніж з початку 2011 року. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

Так, зарплата директорів та заступників загальноосвітніх, вечірніх шкіл, шкіл-інтернатів та ПТУ зросте на 18,3%, керівників і заступників позашкільних установ – на 36,6%, керівників та заступників ВНЗ I-II рівня акредитації на 17,3%, керівників та заступників методичних кабінетів на 36,4%.

У той же час, зарплата завідувачів дитячих садів збільшиться на 36,5%, керівників та заступників вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації, установ підвищення кваліфікації та інших освітніх установ – на 36,5%.

Крім того, педагоги та фахівці освітніх установ отримають зарплату більшу на 9,2-10,7%.

Всього на збільшення видатків для працівників соціально-культурної сфери спрямовано 200,6 млн грн.

За словами Руслана Крамаренка, сьогодні місто докладає всіх зусиль, щоб покращити матеріальний стан працівників бюджетної сфери. Проте існує низка об’єктивних факторів, які ускладнюють вирішення цього питання.

"Ми не можемо запланувати видатки, якщо цих коштів немає у загальному фонді бюджету. Це розуміє кожний депутат. Відтак, звинувачення, які лунають на адресу виконавчої влади, яка начебто ігнорує соціальні потреби працівників бюджетної сфери, є ні що інше, як популізм і намагання підвищити свій політичний рейтинг", – заявив він.

Як зазначив Руслан Крамаренко, місто й надалі вишукуватиме можливості для збільшення видатків для працівників соціально-культурної сфери.

Освіта.ua
26.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Olexandr
Дивна в нас освіта: київським вчителям зарплату збільшать, а решті й, особливо тим нещасним сільським, які болото місять щоденно, -нехай пальці облизують!..Шановні, а решта вчителяв чим гірші? Вони що, в бога теля вкрали?
Х
Працівники сфери освіти в середньому отримуватимуть зарплату на 11,3% більшу, ніж з початку 2011 року. это как?