Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
Цікаво, на географії дозволяється атлас?
Анна
Для Людмила: ні, атлас не дозволяється
Коментувати
випускник
Скажіть ,будь-ласка! Я навчаюсь в класі універсального профілю! Чи можу Я вибрати предмет атестації - "історія", а не математика??? А то у нас вже місяць різне завуч розповідає! То можу, то не можу. До кого ще звернутися - не знаю!!!
вчитель математики
Для випускник: якщо на вивчення математики в розкладі (без урахування факультативів) було не менше, ніж 4.5 години - то не можна. Математика є обов’язковим проедметом, а історію можеш обрати як предмет за вибором))))
вчитель
А де брати всі перелічені збірники для проведення атестації???
Коментувати
Генрих Иванович
Ще раз відповідально питаю: яких російських письменників вивчають в українській школі. В Росії -ніяких
Генріх Іванович
Для Генрих Иванович: В Росії малось на увазі - українських письменників
К-124
Для Генрих Иванович: Шановний Генріху Івановичу, Ви, напевне, мешканець Російської Федерації, на відміну від Вашої країни, де україномовних шкіл чи класів немає, у нашій - величезна кількість шкіл з російською мовою викладання, де програма з російської літератури приблизно така ж, як і у Росії. У школах з українською мовою навчання російська література значною мірою представлена у курсі "Зарубіжна література" (щоправда, наш міністр планує перейменувати цей курс на "Світову літературу", мабуть, цим самим підкреслюючи, що українська до таких не належить). Конкретніше Ви можете ознайомитися, зайшовши на сайт МОНМС України у розділ "Навчальні програми". Там же знайдете інформацію щодо кількості російськомовних шкіл в Україні. Щасти Вам :-)
Коментувати
Lara
Может кто-нибудь знает,где можно скачать задания для ДПА по биологии для 9 кл.(авт.Костылев О.А.)?
Тамара Миколаївна
І назвіть мені, будь ласка, того "грамотея"-практика, хто запропонував і вимагає впродовж n'яти днів! у дітей початкової школи провести три!!! екзаменаційні контрольні роботи ?!! Хто є "автором" такої пропозиції-знущання над нашими дітьми??? Такого "графіка" навіть у вищих навчальних закладах не впроваджують!!
Тамара Миколаївна
- Яка є така потреба для учнів 4 класу проводити державну атестацію аж з трьох предметів!!!!? Чи не є це - безглуздям???!! дітей 10 років переобтяжувати такими випробовуваннями???
Fedd
господи, сборники, решебники... Родители и учителя, и вас устраивает такая профанация оценивания????
Tatjana
Для Fedd: Она устраивает ВСЕХ (почти). Ещё НЕ НАСТАЛО время перенасыщения общества неграмотными,НЕЗНАЮЩИМИ , но имеющими диплом и работающими МЕНЕДЖЕРАМИ ПО ПРОДАЖАМ (продавцами) людьми!!!! Или на кассах! Или на базарах!!
Коментувати
Олександр
А коли в продажу будуть збірники завдань для ДПА. Цікавлять усі - і для 4 класу, і для 9, і для 11?
Генрих Иванович
Каких русских писателей изучают в украинских школах
читач
Для Генрих Иванович: Поэтессу Анну Ахметову и поэта Антона Чехова...
Генрих Иванович
Для читач: Я справди питав, а Ви проффесора пидсунули
випускник
Для Генрих Иванович: Навчаюсь в українській школі. в києві. вивчення російських поетів та письменників займає чи не 50% всієї програми з Світової літератури. Бажано читати та вчити вірші мовою оригіналу, проте учні мають повне право вчити українською, з цим жодних проблем. Згідно самого запитання: Лев Толстой, Пастернак, Цветаева, Ахматова, Маяковский,Бунин, Чехов, Пушкин.. и это небольшая часть программы 11 класса.
Коментувати
Сільський директор
А можна ж все вирішити дуже просто: пакет із завданням на кожну школу. Просто, дешево і сердито
PR
Я больше чем уверена, что задания ничем не будут отличаться от прошлогодних, но цены на сборники и решебники будут баснословными. Кого в этой стране интересуют дети? или, что еще хуже, учителя. Все подчинено правилам бизнеса, причем в самом противном его проявлении. Кто-то заплатил кому-то за что-то. Выпустил, защитился, получил премию, звание и пр. Теперь другому надо сделать тоже самое и так до бесконечности.
Марина
КОЛИ учні та вчителі будуть мати запропоновані збірники із завданнями до ДПА? Навіщо було змінювати збірник з математики для ДПА, виданий 2010 року авт. Бурда, Вашуленко, Прокопенко, який відповідає діючій програмі для загальноосвітніх шкіл? Щоб викачати додатково гроші з батьків? Вчитель математики.
Анна
Для Марина: А что сборники по математики заменили?,Наши по прошлогодним занимаются
Юлия
для всего народа Для Анна: да изменили и вообще сказали что будут в феврале а теперь дотянули до марта(
Артем
Для Юлия: а я капец не найду задания для 4 класов я уже 3 месяца не найду ппЦ
Коментувати