Президент вимагає офіційної відповіді щодо ситуації із закриттям шкіл

Президент України Віктор Янукович вимагає від прем’єр-міністра та міністра освіти офіційної відповіді щодо ситуації, яка склалася із закриттям шкіл

Президент вимагає офіційної відповіді щодо ситуації із закриттям шкіл

Про це заявив Глава держави, під час виступу на засіданні Комітету з економічних реформ.

"Закриття шкіл це дуже болюче питання. У деяких випадках ця тема занадто політизується - робиться наголос, що закриваються школи здебільшого з українською мовою навчання. Так це чи ні – я хотів би отримати відповідь від міністра освіти та прем’єр-міністра. Дайте мені офіційну відповідь", - наголосив Президент.

Янукович підкреслив, що хоче почути конкретну відповідь на своє запитання за кілька днів.

Він також зазначив, що намагався особисто розібратися у ситуації, що склалася із закриттям шкіл, зокрема провів низку розмов з цього приводу з головами обласних державних адміністрацій та деякими мерами.

"Мене переконували, що ніякої політики тут нема, але я хочу все-таки дійти до істини", - сказав Президент.

Віктор Янукович висловив упевненість, в необхідності вдосконалення системи освіти та приведення її до європейських стандартів. "Це питання пріоритету для нашої країни", - зазначив Президент.

"Не можна економити на дітях. Тому будь-які лобістські питання треба зняти", - підкреслив Президент.

Освіта.ua
22.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маруся
А у нас после первого класса пытаются соединить русскоязычный и украиноязычный класс. Причем один из них идет по эксперименту "Росток". Мотивируют тем, что не сохранили контингент. Представьте, что делать учителю, детям и родителям? Вот Вам и эксперимент получился, наверное нам детьми....
Кузьменко Дар'я Миколаївна, директор Новополтавської ЗОШ І-ІІ ступенів
Шановний президенте! Питання щодо оптимізації дійсно дуже болюче. Закриття шкіл в маленьких селах призведе до знищення населеного пункту, адже школа на сьогоднішній день є єдиним, на жаль, культурним осередком, "джерелом життя" села. Нема школи - нема села. Дуже хочеться щоб при вирішенні таких питань враховувалися не лише цифри, а й людський фактор: думка вчителів, учнів, батьків, громади. Адже це - людські долі... Наскільки я пам'ятаю, одним із першиз пунктів Вашої передвиборчої агітації була програма розвитку села. А про який розвиток села може йти мова, якщо закриють школи?
Письменний Ігор Олександрович - вчитель фізики ЗОШ №1 м. Дебальцеве
Шановний президенте! Все полягає у тому, нам нема кого навчати! Немає людей - немає дітей - немає кого учити! Утримання деяких наших шкіл - надвеликі кошти для місцевих бюджетів (факт).
Кузьменко Дар'я Миколаївна, директор Новополтавської ЗОШ І-ІІ ступенів
Для Письменний Ігор Олександрович - вчитель фізики ЗОШ №1 м. Дебальцеве: Шановний! А Ви хоч раз були в селі, яке знаходиться серед степу, до найближчої школи їхати 45 хвилин, а для цього дитину треба підняти о 6 годині ранку, випроводити в лютий мороз на автобусну зупинку при цьому не знаючи чи повернеться вона сьогодні додому (оскільки несприятливі погодні умови не завжди дозволяють здійснити перевезення дітей). Уявіть таку перспективу для своєї дитини. А ось це дійсно факт!!!!
Коментувати
Юля
Було б цікаво дізнатися правду!