Збільшено посадові оклади педагогічних працівників

Міністерством освіти і науки внесені зміні до наказу, що регулює умови оплати праці працівників навчальних закладів та установ освіти

Збільшено посадові оклади педагогічних працівників

Про це йдеться в наказі освітнього відомства від 2 лютого, що пройшов процедуру реєстрації в міністерстві юстиції.

Документ передбачає збільшення тарифної ставки працівника першого тарифного розряду ЄТС, на базі якого розраховується коефіцієнт оплати праці працівників навчальних закладів, установ освіти та науки.

Відповідно до документу, тарифна ставка працівника першого тарифного розряду з 1 січня 2011 року буде дорівнювати 613 гривень.

Для працівників, у яких посадові оклади менші ніж розмір мінімальної заробітної плати, посадові оклади у штатному розписі установлюються на рівні мінімальної заробітної плати.

Також, керівникам навчальних закладів, установ освіти та наукових установ, доручено забезпечити диференціацію заробітної плати працівників, для яких визначені однакові посадові оклади, за рахунок встановлення доплат, надбавок та премій.

Норми наказу будуть застосовуватися з 1 січня 2011 року, зазначається в документі.

Слід зазначити, що впорядкування умов оплати праці працівників освітньої сфери проводиться декілька разів на рік, наступне підвищення ставки першого тарифного розряду ЄТС заплановане з 1 квітня 2011 року, до рівня 625 грн.

Освіта.ua
16.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
PR
Також, керівникам навчальних закладів, установ освіти та наукових установ, доручено забезпечити диференціацію заробітної плати працівників, для яких визначені однакові посадові оклади, за рахунок встановлення доплат, надбавок та премій. ПОЯСНІТЬ, ЦЕ ЯК?
Дарина
Заробітну плату підвищать на 15 гривень, а ціни зростуть втричі. З такою перспективою скоро вчителі залишаться "голі, босі й простоволосі"!
Таня
коли побачимо нову тарифну сітку?
Елена
Спасибо Вым,нашим "благодетелям". Чтобы вы так жили на старости лет, как вы нам крохи бросаете. Ну ничего, не долго вам осталось над народом издеваться, прийдет конец и вашим безобразиям
Гренчишин Світлана
Чи можливо мені підтвердити попередню категорію,користуючись п.3.17."Положення про Атестацію",якщо в мене був пеперив в стажі 8 років , і я почала працювати у 2009 році.
Гренчишин Світлана
Прошу пояснити мені п.3.17 нового Положення про атестацію вчителів.Я з 1986 по2000 рік працювала вчителем і була проатестована"Спеціаліст І категоріі",потім у мене була перерва в роботі до 2009року.З 2009 року я знов почала працювати в .школі.Чи можуть мені зараз підтвердити попередню категорію,користуючись даним положенням.
Леся
Наші вельможі навіть собі уявити не можуть, що про них люди говорять і чого бажають їм.
вчитель
якщо хтось вважає, що підвищення на 10 гривень це багато, то він помиляється. на що вистачає вчительської зарплати? інколи не дозволиш собі книгу якусь необхідну придбати, бо постійно розраховуєш гроші до наступної зарплати. хай беде соромнотим, хто видає такі наказу. ..
Просто учитель
Учитель 1 тарифного разряда (613 грн.) - оплата за 2-х ком. квартиру 550 грн.( сын, мать -пенсионер, без мужа)! Можно не питаться, не одеваться, ребенка не учить??????? И не жить!
НАТАЛЯ
Для Просто учитель: Вчителі з 8 по 12 тарифний розряд. А взагалі з таким підвищенням до 1 квітня треба ще дожити :))
Коментувати
Ольга
Таку зарплату - Президенту!
НАТАЛЯ
Для Ольга: І прем'єру
99
Для НАТАЛЯ: У нього оклад 20 мінімальних зарплат. І це без набавок. А мінімальна на 613 як по 1 розряду ЕТЦ, а 941. Свої зарплати вони куди краще підвищують ніж наші
Таня
Для Ольга: йому й пенсії вистачить
Коментувати
03
То же самое и про студентов. Стипендию повысили на двадцатку, а РАСКРИЧАЛИСЬ на миллион.
училка
спасибо, благодАтелям, как же мы прожили бы без этой десятки, но галочку, что учителей облагодетельствовали можно ставить и с каждой трибуны кричать, что "що впорядкування умов оплати праці працівників освітньої сфери проводиться декілька разів на рік"