У Харкові будуть виробляти електронні підручники

Державне підприємство "Харківський приладобудівний завод ім. Т. Г. Шевченка" може зайнятися випуском електронних підручників

У Харкові будуть виробляти електронні підручники

Про це повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

На засіданні регіонального комітету з економічних реформ за участю президента Віктора Януковича у Харкові він зазначив, що проект називається "Відкритий світ".

За його словами, на розробку в США експериментального зразка пристрою, який планується виробляти, було витрачено 60 млн дол. Добкін повідомив, що вартість одного пристрою разом з програмним забезпеченням і методичним матеріалом становитиме близько 1600 грн.

Він зазначив, що пілотний проект із розробки і дослідного виробництва електронних підручників за підтримки президента та Агентства з інвестицій і управління національними проектами можна буде реалізувати за 9 місяців.

У реалізації та подальшому розвитку цього проекту зацікавлені також представники компанії "Microsoft-Україна", заявив Добкін. Зокрема, йдеться про розробку і виробництві спільно з "Microsoft" нових електронних пристроїв та комп'ютерної техніки для західного ринку.

ТСН
16.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vlad
Головною причиною того, що діти не носять всі підручники є важкий портфель. Тому тут все правильно.